babka_z_miesnego
27.01.10, 12:21
Witam wszystkie mamy!
Chciałam zapytać czy robicie badania kontrolne,podstawowe u swoich
dzieci,kiedy nie chorują?
Ja ostatnio zrobiłam prywatnie,ponieważ lekarze nie chcą dawać
skierowań bez powodu i kiedy poszłam z wynikami do lekarza spotkałam
się z bardzo niemiłą reakcją.Pan doktor powiedział,że nie robi się
wyników kiedy nic się z dzieckiem nie dzieje,kiedy nie choruje i
dobrze wygląda.I że pewnie nadgorliwa mamuśka ze mnie.Przyznam,że
byłam zaskoczona.Dzieci nie są już małe( 9 i 12 lat)
Jak to jest w Waszych przychodniach?Zawsze myślałam,że profilaktyka
jest dosyc ważna,ale teraz to już zgłupiałam. Dostajecie skierowanie
na podstawowe badania,bez marudzenia? I czy wogóle jest sens je robic
kiedy z dzieckiem jest wszystko ok?