26.02.04, 13:41
Mam pytania do emam, które mają za sobą kurację Herbalife. Po 1) czy jest to
skuteczna terapia, 2) jak reaguje organizm PO kuracji?

Dziekuje z góry za porady.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka