donnasanta
10.03.11, 10:16
Mam prawie 40 lat...sylwetke nie chwalac sie bardzo zgrabna, ale chyba nie mialabym odwagi zalozyc krotkich spodenek na oficjalna impreze....
O ile zgadzam sie nogi ma ladne, to odkryla je o 15 cm za duzo w gore.
Kto mysli inaczej?
zyciegwiazd.onet.pl/253521,0,katarzyna-grochola-w-krotkich-spodenkach-na-gali,fotonews_detail.html
Pozdr.