joannatarkowska
17.05.04, 13:35
Kochane Mamy, czytając listy do listu Jagienki (patrz 10,05) zauważyłam że
nawet jak jesteśmy szczęśliwe to tylko pozornie. Brakuje nam czegoś....
Myslę że musimy sobie pomóc podsuwając pomysły na odnalezienie przyczyn braku
pełni szcześcia!!!!.
Proponuję pierwszy pomysł: Potwierdzenie szcześcia patrząc na swoje dziecko.
Kiedy śpi popatrz na swoje dziecko i pomyśl sobie że to dzięki Tobie jest na
świecie... I pomyśl sobie że napewno będzie kimś w życiu... Bo TO TY GO
WYCHOWASZ I POKAŻESZ MU DROGĘ.....
Pozdrawiam szczęśliwa-nieszcześliwa mama Gosi
Asia