Dodaj do ulubionych

SZCZĘŚLIWE - NIESZCZĘŚLIWE MAMY

17.05.04, 13:35
Kochane Mamy, czytając listy do listu Jagienki (patrz 10,05) zauważyłam że
nawet jak jesteśmy szczęśliwe to tylko pozornie. Brakuje nam czegoś....
Myslę że musimy sobie pomóc podsuwając pomysły na odnalezienie przyczyn braku
pełni szcześcia!!!!.
Proponuję pierwszy pomysł: Potwierdzenie szcześcia patrząc na swoje dziecko.
Kiedy śpi popatrz na swoje dziecko i pomyśl sobie że to dzięki Tobie jest na
świecie... I pomyśl sobie że napewno będzie kimś w życiu... Bo TO TY GO
WYCHOWASZ I POKAŻESZ MU DROGĘ.....
Pozdrawiam szczęśliwa-nieszcześliwa mama Gosi
Asia
Obserwuj wątek
    • 261m Re: SZCZĘŚLIWE - NIESZCZĘŚLIWE MAMY 17.05.04, 13:48
      Świetny temat!
      Też mam z tym problem.
      1. Mąż ukochany
      2. Dziecko udane, śliczne
      3. Mieszkanie, samochód, praca
      4. Zdrowa cała rodzina, wszyscy mają pracę
      5. Mam wspaniałą przyjaciółkę, świetną siostrę i brata
      6. Teściowa ,,idealna''
      7. Tata przestał pić nałogowo

      a mi jest żle, żle , żle. Gdzie szukać szczęścia? Intuicja mi podpowiada że w
      Bogu, a mi nie chce się nawet wieczorem pomodlić.
      (nawiasem mówiąc, jak sobie to wszystko uświadomiłam co mam - poczułam się
      lepiej. ) Pozdrawiam milutko . Marta.
      • joannatarkowska Re: SZCZĘŚLIWE - NIESZCZĘŚLIWE MAMY 17.05.04, 14:02
        CZYLI DRUGI POMYSŁ:
        MODLITWA!!! DLA ZA MAMY ABY ODNALAZŁY SZCZEŚCIE
        Dzięki!!
        pozdrawiam
        Asia
    • koleandra Re: SZCZĘŚLIWE - NIESZCZĘŚLIWE MAMY 17.05.04, 15:39
      A moje pomysły to dużo ruchu na świerzym powietrzu i tak od czasu do czasu
      pogadać sobie z kimś od serca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka