wioskowy_glupek
30.08.11, 10:55
biznes.onet.pl/witaj-szkolo-na-pendrivie,18553,4833580,1,news-detal
Co o tym myślicie ? Moim zdaniem ten pomysł ma pewne wady ale dużo więcej zalet...
1. Ślęczenie przed monitorem, ale z drugiej strony dzisiejsze nowoczesne czytniki ebooków nie męczą wzroku i nie szkodzą.
2. Cena - wysoka ale kupujemy go raz i na parę lat może też służyć kilku dzieciom
3. Ebooki są tańsze nić książki
4. Ustandaryzowanie podręczników wreszcie będzie 1 czy 2 a nie 50 do jednego przedmiotu
5. Zdrowie, skończy się noszenie kilogramów w torbach
6. Skończy się marnowanie papieru
Są to oczywiście tylko teorie bo wiadomo że w Polsce jest to nierealne