wimperga Zawsze marzyłam o trójce dzieci 21.02.12, 19:56 nawet czwórka mogłaby być. Teraz za późno, poprzestaniemy z mężem na naszej dwójeczce. Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: apel matki wielodzietnej 21.02.12, 20:14 Zgadzam się, histeryzujesz. Na tym forum raczej nie potępia się w czambuł posiadania trójki czy więcej dzieci. Natomiast sporo osób wyraża swoje (słuszne, moim zdaniem) zdziwienie, gdy tych dzieci jest dużo, niewspółmiernie dużo w stosunku do możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
miniofilka Re: apel matki wielodzietnej 21.02.12, 20:50 troje dzieci to nie jest jak dla mnie rodzina wielodzietna Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: apel matki wielodzietnej 22.02.12, 00:26 we Francji nie bedziesz patologią, tylko normalna. Z francuskich rodzin nie znam takich, co by były jednodzietne, dzieci jest co najmniej 2, troje nikogo nie dziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
madzioreck Re: apel matki wielodzietnej 22.02.12, 00:34 A tam, troje dzieci... Bidet masz? Bo jak nie, to dopiero jest patologia (żart, żeby nie było) Odpowiedz Link Zgłoś
paliwodaj Re: apel matki wielodzietnej 22.02.12, 01:57 e tam, przesadzasz. Sama mam 3 dzieci i jeszcze 2 zaprzyjaznione rodziny co maja po 3. A jeden dalszy kolega, tez ojciec 3 twierdzi ze dzieci nigdy za wiele ;-D. Patologia sie nie czuje, chociaz przez ostanie 2 tygodnie remontu kuchni czulam sie jak patologia, jak uchodzca w obozie, wiec chyba uczucie mi nie jest obce ;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
selavi2 madzioreck 22.02.12, 20:23 )))))))))) Ech...Brak bidetu....Stara, dobra patologia z tradycjami... Dawne dzieje. Nie potrafiłam znaleźć tamtego wątku i o rózicach też. Wyobraź sobie, że moja córka mi ostatnio te rózice przypomniała(czytałyśmy wtedy na zmianę, bo ja smarkalam i płakałam ze śmiechu). Sorry, że tak na wspomnienia mnie wzięło. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: madzioreck 22.02.12, 23:03 selavi2 napisała: > )))))))))) > Ech...Brak bidetu....Stara, dobra patologia z tradycjami... To ja! to ja byłam ta z tradycjami. Stara WIELODZIETNA, żeby nie było, patologia z tradycjami i nie pamiętam, kto to napisał - chyba Dlania. Tyle, że wtedy jeszcze nie byłam wielodzietna, a moja patologiczność sprowadzała się do nieposiadania bidetu. Teraz, panie dzieju, to co innego! teraz to jestem wielodzietna i NADAL NIE POSIADAM BIDETU!!!!!!!11111oneoneone PS. Słuchaj rózico, ona nie słucha, za dużo kurzu wlajzło jej w ucha Odpowiedz Link Zgłoś
widosna Re: apel matki wielodzietnej 22.02.12, 20:45 Przesadzasz, tez mam 3, forum czytam regularnie i nagonki nie widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
jasisi Re: apel matki wielodzietnej 22.02.12, 22:18 nie przeczytałam całego wątku, tylko Twój apel i mogę powiedzieć coś zupełnie przeciwnego, ostatnio wręcz zaczęla się "moda" na posiadanie trójki dzieci i to w tych lepiej sytuowanych rodzinach takze takie reakcje forumowiczek są raczej patologiczne sama mam dwójkę, 8-latka z problemami rozwojowymi i 1,5 miesięcznego na razie nie czuje pragnienia posiadania trzeciego z braku sił, bo ciężko ale później, kto wie? nie mam córki, a postaranie się o trzecie da taką szansę Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: apel matki wielodzietnej 22.02.12, 22:40 co jakiś czas spotykam takie posty, sama nawet żartuję, że jesteśmy patologią, ale szczerze to nie widziałam naocznie tych kamienujących postów. Tylko słyszałam, że chyba są Ja bardziej widzę posty typu: chciałabym więcej dzieci, ale nie możemy sobie pozwolić, szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
asocial Re: apel matki wielodzietnej 22.02.12, 22:52 nie nalezy traktowac forum jako wyroczni, od dawno jest to studnia frustracji. Skoro partnerki alkoholikow, posiadajace dzieci z roznych ojcow sa OK, to dlaczego nie matka szczesliwej trojki?.) (Swoja droga, o tym ,ze kobieta z +dzieci to patus dowiedzialam sie wlasnie stad, wczesniej do glowy by mi ne przyszlo. Szkoda, ze na forum nie zaglada juz wieczna gosia, przywrocilaby porzadek, przynajmniej w tej kwestii,) Odpowiedz Link Zgłoś