kasiaj51 17.06.04, 00:00 Hej! Jestem świeżutką posiadaczką pieska rasy Grzywacz Chiński. Czy może ktoś zna tę rasę,? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bak23 Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 08:38 witaj Kasiu! ja też jestem posiadaczką psa od około tygodnia,i nie wiem jak u was ale mi to szczenię przewróciło życie do góry nogami!!totalna reorganizacja życia rodzinnego )trochę się orientuję co do tej rasy bo szukając psa poznałam chyba wszystkie rasy.A jaką masz wersję?"Goły" czy "owłosiony"? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
renik.w Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 08:41 hej dziewczyny Bak 23 piszesz że sporo się naczytałaś o rasach psich - jeżeli w necie to poleć mi jakies fajne stronki - proszę - a może możesz mi polecic konkretną rasę pieska renik Odpowiedz Link Zgłoś
bak23 Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 09:01 mogę ci podać kilka stronek,a wyboru co do rasy musisz dokonać sama,biorąc pod uwagę jaki to ma być pies,jakie masz warunki ...itp. My mamy wyżła weimarskiego ale niestety nie mogę za dużo na ten temat się wypowiedzieć bo jest u nas bardzo krótko!! A wy macie już coś na oku czy dopiero zaczynacie poszukiwania ???? www.psy.pl www.dogs.pl www.dogomania.pl www.zkwp.org.pl pozdrawiam i życzę udanego wyboru! Odpowiedz Link Zgłoś
renik.w Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 10:17 w zasadzie zaczynamy , ale po głowie chodzi mi sznaucer średni - uwielbiam ta rasę - zanim jednak podejmiemy decyzję chciałabym poznać i inne psiaki Odpowiedz Link Zgłoś
kasiek444 Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 16:30 Teraz, gdy mieszkam z mężem, wzieliśmy sobie kundelka ze schroniska. Kochany, ale okropnie hałaśliwy. W domu rodzinnym miałam trzy owczarki szkockie collie. To cudownie przyjacielskie i oddane psiaki. Szczególnie polecam, gdy macie dzieciaczki - nigdy nie zrobią krzywdy!!! Tylko trzeba mieć warunki, bo to nie takie malutkie pieski! Odpowiedz Link Zgłoś
azurr Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 09:18 Ja mam dwie sunie z tej rasy(owłosioną i nagą) oraz małego pieska.Mogę Ci tyle powiedzieć, że są to pieski dla alergików i niektóre(zależy od egzemplarza)są hałaśliwe. Więcej przeczytasz na stronie www.grzywaczezgangulysych.hodowca.pl To jest strona mojej znajomej i na pewno znajdziesz na niej trochę informacji. W razie czego to podaję nr gg 8480226. Pozdrawiam Róża Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaj51 Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 20:41 Mój piesio jest bezwłosy. Ma 5 miesięcy i pochodzi z hodowli Nesjana. Odpowiedz Link Zgłoś
verdana Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 20:49 Słyszałam, ze te psy się opalają i ze trzeba je smarowac czymś przed spacerem. Czy to prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaj51 Re: Do posiadaczek psów 17.06.04, 20:56 Tak teraz mój piesio jest już opalony. W upalne dni, kiedy słoneczko "grzeje" trzeba stosować delikatne kremy z wysokim faktorem. Odpowiedz Link Zgłoś