wiem, że trochę -późno, ale zaczęłam oglądać Pit Bulla i umieram z zachwytu!
Dorocinski to jasne, ze mnie obezwładnia nawet w tej -przymaławej czerwonej kurteczce

, ale tam chyba w ogóle wszystkich najle-pszych7 -polskich7 aktorów obsadzili!
Stenka jako psychicznie chora - cudo! (panie - czy tu grają?)
Grabowski - kocham Go w tej roli!
Stroiński - zakochałam się w nim dość niedawno i moja miłość do niego kwitnie!!!
Gajos - w duecie z panią Jadwigą Jankowską - Cieślak - napatrzeć się na nich nie mogłam!
żałuję, że tak krótko trwał ten wątek.
Królikowski - mrrrrrr
nawet Małgorzata Foremniak w tym serialu świetnie gra! taka brzydka i pryszczata i przekonująca w roli.
i Rafal Mohr, za którym nie przepadam, a tu proszę...
no i Weronika eRRR.
mistrzostwo świata !