Dodaj do ulubionych

pit bull - padam na kolana!

11.08.12, 16:40
wiem, że trochę -późno, ale zaczęłam oglądać Pit Bulla i umieram z zachwytu!
Dorocinski to jasne, ze mnie obezwładnia nawet w tej -przymaławej czerwonej kurteczcesmile, ale tam chyba w ogóle wszystkich najle-pszych7 -polskich7 aktorów obsadzili!
Stenka jako psychicznie chora - cudo! (panie - czy tu grają?)
Grabowski - kocham Go w tej roli!
Stroiński - zakochałam się w nim dość niedawno i moja miłość do niego kwitnie!!!
Gajos - w duecie z panią Jadwigą Jankowską - Cieślak - napatrzeć się na nich nie mogłam!
żałuję, że tak krótko trwał ten wątek.

Królikowski - mrrrrrr smile

nawet Małgorzata Foremniak w tym serialu świetnie gra! taka brzydka i pryszczata i przekonująca w roli.
i Rafal Mohr, za którym nie przepadam, a tu proszę...

no i Weronika eRRR.
mistrzostwo świata !
Obserwuj wątek
    • alexa0000 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 17:07
      Dla mnie najwspanialszy serial ostatnich lat. Genialny.

      Myslałam, że moze piszesz w poście, że następną serię robią, a tu buuu.
      • anyx27 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 17:47
        Jedyny prawdziwie realistyczny serial o policji wink
    • a.va Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 17:55
      Nie oglądałam, widzę, że dużo tracę.
      Można gdzieś obejrzeć w necie?
      • shellerka Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 20:02
        s-próbuj na e-seriale, czy jakoś tak.
        ja sobie nagrywam leci na tvp hd
        • intuicja77 Re: pit bull - padam na kolana! 12.08.12, 09:03
          www.tvp.pl/vod/seriale/sensacyjne/pitbull/wideo/odc1/29702
      • iin-ess Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 23:18
        a.va napisała:

        > Nie oglądałam, widzę, że dużo tracę.
        > Można gdzieś obejrzeć w necie?

        Na YT.
    • lilly_about Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 19:46
      Chciałoby się rzec: lepiej późno niż wcale. Dorocińskiego połykam w całościwink
    • selavi2 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 20:12
      Z ust mię wyjęłaś(za przeproszeniemsmile).
      Też pierwszy raz obejrzałam w zeszłym tygodniu.
      Rewela!
      smile
    • shellerka Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 20:23
      nie pij tyle
    • inguszetia_2006 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 21:29
      shellerka napisała:
      Dorocinski to jasne, ze mnie obezwładnia nawet w tej -przymaławej czerwonej kur
      > teczcesmile,
      Witam,
      Czerwoną kurteczkę nosił pierwowzór postaci, Sławomir Opala i "przeszła" na Dorocińskiego. Zresztą pierwowzór też niczego sobie, jak ktoś lubi ciekawe, nie cukierkowe twarze. Szkoda, że człowiekowi się nie ułożyło.
      Serial jest rewelacyjny, a jak Dorociński przytula Rosati, to się kompletnie rozklejam. Taka chemia. Też jestem fanką serialu, zagorzałą.
      Pzdr.
      Ing
      • shellerka Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 21:39
        dlaczego oni romansu jakiegoś nie mieli -poza -planem???!!!
        • inguszetia_2006 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 21:45
          shellerka napisała:
          dlaczego oni romansu jakiegoś nie mieli -poza -planem???!!!
          Witam,
          Prawda, że świetnie zagrali?;-P To jest najładniejsza para polskiej kinematografii ostatnich czasów. Mistrzostwo świata.
          Pzdr.
          Ing
      • shellerka Re: pit bull - padam na kolana! 12.08.12, 09:12
        oglądam od rana te dokumenty Vegi z Opalą!
        Miałaś rację! Dzięki za namiary.
        Mrrrrr.... booooski... jak mówi...

        on nadal siedzi?
        • nutka07 Re: pit bull - padam na kolana! 16.08.12, 00:00
          Zobacz tutaj, bedziesz na biezaco wink

          www.facebook.com/pages/Pomagamy-S%C5%82awkowi-Opali/126395424106516
          • shellerka Re: pit bull - padam na kolana! 16.08.12, 08:53
            o! dzięki wielkie!
    • kosheen4 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 21:35
      oooo, Barszczyk walczący z materią i detektyw Ostrowski nie mylić z Rutkowskim!, i mój ulubiony Mohr! smile
    • vesper_lynd_1 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 21:52

      Też lubię- kupiłam pierwszy sezon na DVD i obejrzałam jedno dnia wszystkowink

      Dorociński i jego "do widzenia się z panem" to mój numer 1.

      Z do tej pory obejrzanych- rola Jacka Braciaka jako Romusia, mordercy z banku - bardzo dobra, ja w ogóle jestem fanką Braciaka.
      • shellerka Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 22:11
        a jak on podryguje nózkami w takim rozkroku na krześle, podczas przesłuchania Romusia...
        boże!!!!!
        boże!!!!

        boooooooożeee....
    • aagnes Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 22:03
      Koniecznie trzeba ogladac od 1 serii.
      Niezly jest tez serial "Glina" - moze nie wymiata az tak, ale Radziwilowicz z mlodym Stuhrem - rewelacja.
      • vesper_lynd_1 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 22:13


        ...i Braciaksmile
        • kosheen4 Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 13:01
          vesper_lynd_1 napisał(a):

          > ...i Braciaksmile

          Jóźwiak a nie Braciak, no! smile))
    • rosapulchra-0 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 22:20
      No to będę musiała obejrzeć.
    • na_pustyni Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 23:07
      strzał w dyszkę, właśnie sobie odświeżam na ipli
      Barszczyk jest najlepszy, scena sondy dotyczącej nowych mundurów zawsze poprawia mi humor
      • tazega4 Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 23:21
        pit bull.... i dlugo dlugo nic!
        tez mnie wciągnęło, po 10 godz przed ekranem non stop.
        da się nakręcić nie-banał, z nie wypicowanymi twarzami.
        i pomyslec ze nie chcialam zacząć oglądać przez rosati... tam jest świetna.
    • nastjaa Re: pit bull - padam na kolana! 11.08.12, 23:19
      Super serial smile
      Z chłopem obejrzeliśmy wszystkie odcinki.
      W Dorocińskim normalnie się zakochałam wink
      Barszczyk, detektyw Ostrowski (nie mylić z Rutkowskim) na pewno nie pozwolą o sobie zapomnieć big_grin
    • aneta-skarpeta Re: pit bull - padam na kolana! 12.08.12, 08:14
      żeś się uchowała

      my już drugi raz oglądamy, jak leci w tv, a zresztą kupiliśmy sobie wszystkie odcinki na płytach i pewnie jeszcze kiedys wrocimy

      mi po prostu brakuje slow
    • iin-ess I łyknęłam cały:-) 14.08.12, 21:00
      I buczę, że już koniec. Buuuu
      Dziecko na wyjeździe, więc mogłam spokojnie oglądać.
    • czar_bajry Re: pit bull - padam na kolana! 14.08.12, 22:37
      shell lepiej późno niż wcalesmile

      Uwielbiam ten serial i kiedy tylko mogę tłukę powtórki.
      Nawet Rosati mogę oglądać.
    • deelandra Re: pit bull - padam na kolana! 14.08.12, 23:11
      faktycznie, późno, ja oglądałam chyba ze 30 razy, niestety po pierwszej serii tylko odcinek z Magdalenką zrobił na mnie wrażenie, resztę serialu ratował właśnie Królikowski
    • peggy_su Re: pit bull - padam na kolana! 14.08.12, 23:22
      Oglądałam wszystkie serie po milion razy - uwielbiam big_grin
      • czar_bajry Re: pit bull - padam na kolana! 14.08.12, 23:57
        A co do Królikowskiego to facet bardzo mi się podoba, nawet jako Kusybig_grin
        • nolus Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 02:32
          Świetny serial-ma fajny "brudny" klimat ,który jest jego znakiem rozpoznawczym.Dorocinski jako despero stał sie chyba postacia kultową.Z resztą patryk vega to nie tylko dobry rezyser,ale i obserwator: umiał dobrze wybrać aktorów i wydobyc z nich to,co najlepsze. Praktycznie każda rola jest dobrze obsadzona- zapada w pamięc Braciak, no i Rosati... Dzięki tej roli uwierzyłam, że dziewczyna ma potencjał- bardzo ją tutaj lubię,choc może po prostu nie zagrała, tylko pokazała sama siebie? I od zawsze sie zastanawiałam czy z Dorocinskim nie mieli romansu,trudno mi uwierzyc w tak dobrze 'zagraną" chemię,zresztą teraz również spotkali sie na planie "Obławy". Dla mnie to jeden z najlepszych duetów miłosnych w polskim kinie.
          • konwalka Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 12:51
            pamietam,pojechalam do Polski, ze 3 lata temu i tam wieczorem polecial pitt bull
            przezylam wszczszas

            wrocilam do uk, pokazalam wszczszas chlopu i on sie zgodzil z moim szokiem
            kamera, obsada, niedopowiedzenie- wsjo
            obejrzelismy calosc
            uwazam, ze nie bylo lepszego serialu
            a moja scena do ryczenia to ta,kiedy emeryt przychodzi do komendy podziekowac za pomoc i podaje pogniecione zawiniatko
            w srodku jest taniutka czekolada ...
    • chipsi Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 13:19
      Boska produkcja. Żaden tam słoneczny patrol czy leśna góra. Realne sceny, realne rozmowy i najlepsi na świecie aktorzy. Nawet Weronika nie budziła we mnie odruchów wymiotnych smile
    • asia.asz Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 15:22
      co ze mna nie tak ze mnie nie powalil?
      zachecona tym watkiem obejrzalam 3 odcinki 1 sezonu i nie moge dalejsad
      zbyt duze natezenie nieszczesc, patologii itp
      jakos nie moge przelknac tego
      czy to znaczy ze juz mnie nie powali czy tez mam dac sobie szanse z kilkoma (iloma) kolejnymi odcinkami
      nie powiem, fajnie zagrany, dorocinski mniam, ale cala atmosfera filmu i to co sie dzieje jest zbyt hmmm sztuczne? ciezko mi uwierzyc w czesc rzeczy sie dziejacych, tzn moze jako poszczegolne przypadki byloby ok ale tu kazdy odwala brudne numery i ma problemy i postepuje zle (gebels z synem niszczacy wystawe, kradnacy paliwo itp itd mnie zadziwil szczegolnie), natezenie zbyt duze jak dla mnie... az sie chce zapytac czy nie ma tam nikogo normalnego, zyjacego w miar
      • asia.asz Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 15:24
        cos mi sie wyslalo i nie dokonaczylam
        az sie chce zapytac czy nie ma tam nikogo normalnego, zyjacego w miare zwyklym zyciemwink
    • fanaberiana Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 17:28
      ...no pewnie, że z zachwytu, toż to najlepszy serial w telewizjismile Dialogów nie układa ludzka średniorozgarniętość i patetyzm, tylko po prostu życie, brutalne, wredne, brudne życie. Podoba się, a co.smile
    • suazi1 Re: pit bull - padam na kolana! 15.08.12, 22:50
      Zapomniałaś wspomnieć o ścieżce dźwiękowej. Takie do bólu proste niby nic, ale robi swoje.
    • casus.78 Dorociński 16.08.12, 09:56
      www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/gleboka-woda/odcinki
    • nowi-jka Re: pit bull - padam na kolana! 16.08.12, 10:08
      o mi si etez podobał
      a przede wszystkim Grabowski pokazał sie tam jako świetny aktor i wyrwał sie z wizerunku Kiepskiego
      • fanaberiana Re: pit bull - padam na kolana! 16.08.12, 10:11
        ...tak - Grabowski fenomenalnysmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka