Dodaj do ulubionych

Wątek spotkaniowy.

25.09.06, 16:28
Dziewczyny, coraz więcej wątków z propozycjami spotkań. Proponuję aby
wszystkie miały miejsce w tym wątku. Jeśli się przyjmie, przyszpile
go.Inaczej forum zmieni się w listę ogłoszeń. smile
Obserwuj wątek
    • jenny_curran Szukam przyjaciółek z maleństwami. W realu. 25.09.06, 16:41
      MIeszkam w Warszawie, na Mokotowie, w sumie blisko Pól Mokotowskich. Szukam
      kobiet, które podobnie jak ja same wychowują swoje małe dzieci. Myślę, że
      koalicja wzajemnej adoracji i pomocy, a przynajmniej wsparcia potrzebna jest
      nie tylko mnie, chociaż mnie aktualnie bardzo (!). Deklaruję, że podzielę się
      swoimi macierzyńskimi doświadczeniami (mój syn ma 10 miesięcy), wymienię lub
      podaruję ubranka i nie tylko po moim synkuże chętnie będę towarzyszką na
      spacerach i że zależy mi na tym, aby o życiu pogadać w realu, u mnie czy u
      Ciebie, przy herbacie z rumem. Która chętna?
      • jenny_curran Do dziewczyn z Warszawy, Mokotowa. Z maluchami!!! 09.01.07, 09:49
        Napewno są tu dziewczyny z Warszawy, Mokotowa. Czy naprawdę wolimy przede
        wszystkim konferować tu, na forum niż w realu. Jestem z moim dzieckiem
        zupełnie sama. Mieszkamy sami, dajemy radę. Jednak jest mi bardzo ciężko
        psychicznie, emocjonalnie. Nie mam żadnej rodziny. Czy naprawdę żadna z was
        nie chce spotykać się ze swoim dzieckiem i inną samodzielną mamą? Przecież w
        większości mamy te same problemy, rozterki. Czekam na odzew, mimo, że już
        kilka razy wspominałam o spotkaniach. Osobiście szukam grupy wsparcia, nie
        stać mnie na terapię indywidualnąwink ani na leki antydepresyjne, chętnie
        pogadam przy kawce lub herbatce z rumem, u mnie czy u Ciebie, oczywiście z
        dziećmi.
        • bea53 Re: Do dziewczyn z Warszawy, Mokotowa. Z malucham 12.01.07, 15:54
          Moja mała ma 14 miesiecy mieszkam na Ursynowie, chetnie sie z Toba spotkam,
          mieszkam sama i pracuje...spotkam sie na pogaduchy..daj znaćsmile
          • jenny_curran Re: bea 53 13.01.07, 17:57
            Bea, wiem, że to niewłaściwe, ale nie mam czasowo dostępu do netu, wiec podaje
            mój numer: 0-697 677-505. Daj znać koniecznie. Bardzo mi zalezy na spotkaniu.
          • jenny_curran Re: bea 53 13.01.07, 17:58
            Tym bardziej chętnie, że mój Staś ma także 14 miesięcywink). Daj znać koniecznie,
            choćby smsa.
          • mamdzidzie Re: Do dziewczyn z Warszawy, Mokotowa. Z malucham 06.06.07, 20:31
            cześć, moja mała ma 16 mies. Mieszkamy na Ursynowie. MOże się spotkamy?
            • jenny_curran Re: Do dziewczyn z Warszawy, Mokotowa. Z malucham 06.06.07, 23:18
              hej,
              masz wolne jutro?
              a w weekend?
              My mieszkamy przy stacji Wierzbno. MOże coś zaplanujemy?
            • gemminix Re: Do dziewczyn z Warszawy, Mokotowa. Z malucham 25.06.07, 11:33
              cześć dziewczyny. Ja mieszkam przy stacji Służew. Jestem mamą 11-miesięcznego
              synka. Chętnie się do Was dołącze, choć mój maluch w sumie najmniejszy... Też
              jestem samotną mamą i szukam towarzystwa do plotek, spotkań, speacerów i zabaw
              dla synka smile Mam nadzieję, że się odezwiecie. Jakby co to też możecie na priv
              gemminix@gazeta.pl
          • namaxa1 Re: Do dziewczyn z Warszawy, Mokotowa. Z malucham 21.01.08, 16:02
            Mój synek właśnie skonczył półtora roku, mieszkamy w Wilanowie. Od
            samego początku (czyli juz od ciązy) jesteśmy sami. Bardzo chętnie
            zapoznam się z innymi samodzielnymi mamami. Miło byłoby spędzać
            czasem razem weekendy, czy popołudnia. Szukam tez mamay, któa
            wybrałaby się z nami na wakacje. Wspólnie - weselej, raźniej i chyba
            taniejsmile
            Piszcie koniecznie!!!
      • b2020 Re: Szukam przyjaciółek z maleństwami. W realu. 19.02.07, 22:08
        jenny_curran napisała:
        Ja ja jestem chetna _smile po to tu pierwszy raz zajżałam. Mieszkam niedaleko
        Pól Mokotowskich i mam 14 miesięcznego synka
        Pozdrawiam

> MIeszkam w Warszawie, na Mokotowie, w sumie blisko Pól Mokotowskich. Szukam
        > kobiet, które podobnie jak ja same wychowują swoje małe dzieci. Myślę, że
        > koalicja wzajemnej adoracji i pomocy, a przynajmniej wsparcia potrzebna jest
        > nie tylko mnie, chociaż mnie aktualnie bardzo (!). Deklaruję, że podzielę się
        > swoimi macierzyńskimi doświadczeniami (mój syn ma 10 miesięcy), wymienię lub
        > podaruję ubranka i nie tylko po moim synkuże chętnie będę towarzyszką na
        > spacerach i że zależy mi na tym, aby o życiu pogadać w realu, u mnie czy u
        > Ciebie, przy herbacie z rumem. Która chętna?
        • jenny_curran Mamo Wiktora. 20.02.07, 13:14
          Wysłałam Ci smsa. Mam nadzieję, że kontakt nie ucichniesmile. pzdr
          • dorotak3 Re: Mamo Wiktora. 06.05.07, 01:05
            Hej dziewczyny! Jak wasze spotkanie udalo sie? Odezwijcie sie do mnie
            koniecznie - tez jestem z warszawy i tez chetnie do was dolacze - mam prawie 2-
            letniego synka i wieeele "wolnego" czasu po pracy i w weekendy...
            • jenny_curran Re: dorotak3 06.05.07, 08:26
              Dorota, a gdzie mieszkacie?
              Ja mam półtorarocznego Stasia, jesteśmy z Górnego Mokotowa. Zazwyczaj wcześnie
              kończe pracę, więc jeśli wreszcie po "długim weekendzie" przyjdzie zapowiadane
              lato to z największą chęcią spotkam się na spacer i nie tylko. Pozdrawiam i
              czekam na odp. Chcesz to pisz na priv: jenny_curran@gazeta.pl
              • dorotak3 Re: dorotak3 15.05.07, 00:57
                napisalam na priv mam nadzieję że dostałaś! Jeśli nie - jestem jak najbardziej
                za spotkaniem! Daj znać koniecznie kiedy macie czas! Może najbliższy weekend?
    • lakie Białystok - szukam mamy do plotek przy kawie :) 25.09.06, 21:32
      Jestem samotną chociaż nie samodzielną mamą, zmuszona sytuacją mieszkam z córeczką u rodziców i na razie nie zanosi się na zmiane sytuacji. Formalnie mam męża, ale nie widziałam go od lutego. Mieszkam w Białymstoku, chętnie porozmawiałabym z mamą w podobnej sytuacji, niestety rozmowy z mamami- szczęśliwymi bardziej lub mniej mężatkami które nie znają naszych problemów to jak rozmawianie ze ślepym o kolorach. Może najdzie się jakas mama z moich okolic??

Kasia
    • zyta4 Re: Garwolin i okolice 26.09.06, 08:26
      Jestem samotną mamą 4-latka. Może któraś z Was Drogie Koleżanki mieszka w okolicy?
      Pozdrawiam
    • magda336 Re: Wątek spotkaniowy. 26.09.06, 09:07
      Hej dziewczyny, jestem z Wrocławia jestem mamą 6 letniego chłopca, również
      szukam mam do spotkań w realu, wymiany doswiadczeń, wsparcia w trudnych
      chwilach, pomocy wszelakiej, myślę że często potrzebujemy pogadać o naszych
      problemach a babki z pełnym rodzinami nie zawsze nas rozumieją. Odezwicie się,
      może zorganizujemy jakieś wspólne wyjście do parku albo na plac zabaw.pozdrawiam

Magda, mama Kajtka
      • annt-n Re: Łódź Wątek spotkaniowy. 23.10.06, 14:57
        Cześć, jestem mamą 3 letniej Ninki.Mieszkamy w Łodzi. Moje malzenstwo kończy
        sie. Czuję sie czasami samotna. Jezeli Chcałabyś pogadać,wyżalić sie lub
        spotkac sie i pojść do kina czy pubu . To odezwij sie

Majka z Łodzi
        gg 4645980
        • jufalka Re: Łódź Wątek spotkaniowy. 23.10.06, 15:57
          Mam 3,5 miesięczną córkę. Ja też czuję się często samotna, czasem jest mi
          ciężko. Chętnie poznam samotne mamy z Łodzi lub okolic (ja mieszkam w okolicach
          Łodzi), w celu pogadania, wzajemnej pomocy, wsparcia, a także wyjścia do kina
          czy pubu itp. Chciałam też pójść do jakiejś grupy wsparcia, dzwoniłam do jednej
          organizacji pomocy rodzinie, ale tam powiedzieli mi, że nie ma grupy bo nie ma
          chętnych. Z tego co wiem to prowadziłby ją psycholog... I gdyby było więcej
          chętnych to może by ją utworzyli... Więc może któraś z Was byłaby chętna na
          taką grupę? A moje gg to
          725693 lub mail shakthi@tlen.pl
          • jufalka Re: Łódź Wątek spotkaniowy. 23.10.06, 15:59
            tzn chodzi mi o grupę wsparcia dla samotnych matek
            • oliwija Re: Łódź Wątek spotkaniowy. 31.10.06, 10:10
              ja też sie tu dopisuje mam 6 latenią wspaniałą córeczkę!!! mieszkam na Bałutach
        • fionka1111 Re: Łódź Wątek spotkaniowy. 16.10.07, 08:40
          Witam
          Jeśli masz jeszcze ochote pogadac to napisz.
          moje malzenstwo sie wlasnie rozpada.jestem ciekawa jak sobie
          poradzil;as czy jestescie razem czy nie.
          pozdrawiam serdecznie
      • mamimar Re: Wątek spotkaniowy. 16.01.07, 20:58
        Witajcie
        chyba nas mało z Wrocławia?ja jestem mamą 3latka, chętną na plotki z kims w
        podobnej sytuacji, jak jeszcze bywasz na forum to czekam na odzew,
        ania
      • theniebiesky Wrocław 20.02.07, 11:24
        Magda, mama roczniaka. Od niedawna samodzielna mama. Chętnie sie spotkam z
        innymi samotnymi mamami.
        • magda336 Re: Wrocław 20.02.07, 12:56
          Witaj, jakoś nie udaje się skrzyknąć na spotkanie większej grupy mam z
          Wrocławia, jeśli masz ochotę to chetnie się spotkam moje GG 6949701. Magda
    • magda336 Mamy z Wrocławia. 26.09.06, 09:18
      zapomniałam o temacie, moj post wyżej.Magda
      • jenny_curran Re: Ja z Warszawy, z Mokotowa. Staś 10 - mcy. 26.09.06, 09:53
        ... bo zapomniałam napisać!
        • okruszek100 Re: Ja z Warszawy, z Mokotowa. Staś 10 - mcy. 27.09.06, 12:24
          śródmieście.Polecam siesmile
          • jenny_curran Re: Ja z Warszawy, z Mokotowa. Staś 10 - mcy. 27.09.06, 13:12
            NO to spacer jakis trzeba koniecznie w weekendwink. Napisz dwa słowa o Was na mój
            adres gazetowy. Wieczorem odpisze. Pozdrawiam serdecznie okruszka i mamę.
          • maaharet też Mokotów 27.09.06, 13:45
            Też jestem z Mokotowa, blisko Pól. Mam dwóch synów 3 i 10 lat.
            • jenny_curran Re: też Mokotów 27.09.06, 15:25
              NO to koniecznie ... jeśli tylko masz oczywiście potrzebę spotkania. Ja na
              przykład jestem dopiero na etapie zbierania doswiadczeń innych samodzielnych
              mam i słuchania wskazówek nt tego jak żyć w pojedynkę z synkiem. Pozdrawiam.
              • ela73 Re: też Mokotów 05.10.06, 07:47
                Chętnie bym się spotkała. Mój syn też ma 10 miesięcy. Mieszkam na granicy
                Ochoty i Mokotowa, ale jestem mobilna.
                • jenny_curran Re: też Mokotów 05.10.06, 15:24
                  Elu, to kiedy i jak? Pewnie blisko Pól Mokotowskich mieszkacie lub cmentarza
                  radzieckiego? Odezwij się na priva do mnie, koniecznie!!jenny_curran@gazeta.pl
                  Musimy poznać chłopaków, no i będą setki tematów do rozmówsmile. Czekam na odp.
                • jenny_curran do Eli73 05.10.06, 15:24
                  Elu, to kiedy się spotkamy i jak? Pewnie blisko Pól Mokotowskich mieszkacie lub
                  cmentarza radzieckiego? Odezwij się na priva do mnie, koniecznie!!
                  jenny_curran@gazeta.pl
                  Musimy poznać chłopaków, no i będą setki tematów do rozmówsmile. Czekam na odp.
                  • ela73 Odpisałam :-) 05.10.06, 20:13

• ex_gwiazdka Re: do maaharet 26.12.06, 13:16
              cześć, tu mama 3,5-letniego Jasia.
              Z chęcią się spotkam (po nowym roku - bo jutro rano jedziemy w góry na Sylwestra)
              GG: 2356980

Monika
          • mami29 Re: Ja z Warszawy, z Mokotowa. Staś 10 - mcy. 15.11.07, 19:12
            ja się mogę spotkac mam córkę 6 lat, pozdrawiam Asia, my mieszkamy
            na pradze północ.gg4089649
      • mamimar Re: Mamy z Wrocławia. 25.01.07, 18:41
        Witaj
        chyba nas mało z Wrocławia?ja jestem mamą 3latka, chętną na plotki z kims w
        podobnej sytuacji, jak jeszcze bywasz na forum to czekam na odzew,
        ania
    • mamajulitki Katowice 26.09.06, 21:54
      chetnie spotkam sie w tych okolicach, mam dwuletnia slodka Julie
      Iwona
      • marner4 Re: Katowice -do mamajulitki 15.10.06, 13:46

• nerina1 Re: Katowice -do mamajulitki 08.03.07, 10:49
          ja też jestem z katowic moje gg6923150 lub skype skorpionka74
          • katarzynka.30 Re: Katowice -do mamajulitki 28.04.07, 18:15
            no to pora dołączyć smile gg8746163
            • katarzynka.30 Re: Katowice -do mamajulitki 28.04.07, 18:16
              mam 7m-czną córelkęsmile
      • wiki962 Re: Katowice 12.07.07, 22:42
        a ja mam synusia Wiktorka 2 latka i mieszkamy w chorzowie. moje gg to11949327
    • magzak1 A Szczecinianki sa tu?? 26.09.06, 23:00
      Witam! Ja proponuje spotkanie wszystkich samodzilenych Mam ze Szczecina.
      pozdrawiam Magda
      • marciah Re: A Szczecinianki sa tu?? 07.10.06, 15:30
        Pewnie, ze sa szczecinianki!!! Moje gg to 2502756 jak masz ochote to napisz .
        Pozdrawiam
      • dyrgosia Re: A Szczecinianki sa tu?? 21.01.07, 14:04
        Jestem smile
      • a-a3 Re: A Szczecinianki sa tu?? 20.03.07, 17:06
        Jestem z okolic Sz-na. Chętnie się spotkam z innymi samodzielnymi mamami smile
        pozdrawiam
      • airof Re: A Szczecinianki sa tu?? 25.06.07, 12:58
        Witam też jestem ze Szczecina.Chętnie się spotkamsmile
      • gosia19791207 Re: A Szczecinianki sa tu?? 21.12.07, 21:34
        Ja jestem Goska dołaczyłam do Was dopiero co i tez jestem za
        spotkaniem jestem ze Stargardu ale Szczecin blisko wiec tez jestem
        chetna

Pozdrawiam
    • ann17 Warszawa - Ursynów 02.10.06, 08:19
      Mój syn ma prawie 18 lat, więc chadza już swoimi drogami (i dobrzesmile). Chętnie
      poznam samodzielną mamę z okolicy - kawa, kino, basen, wycieczki do lasu
      kabackiego itp.
      Ania
    • anne1973 Re: Wątek spotkaniowy. 03.10.06, 16:46
      Krakowianki, świeże, 5letnia dziewczynka szuka koleżanek/kolegów jej mama - mam
      do poplotkowania smile
      • mira59 Re: Wątek spotkaniowy. 04.10.06, 00:04
        A może spotkam tu mamy z Szubina i okolic,które miałyby ochotę na wspólną kawę
        i ciastko?I rozmowę?Mam dwóch synów (starszy w II kl.szk.podst.nr 1,młodszy w
        przedszkolu przy kościele w 6-latkach w Szubinie).Zapraszam.
        Pozdrawiam wszystkich użytkowników i moderatorów tego forum.
        Mira z okolic Szubina.
        • elizabet1-1 Re: Wątek spotkaniowy. 03.04.08, 11:17
          Ja jestem z okolic Kielc. Mam syna w IV klasie. Może pogadamy.
          Odezwij się. Nie wiem dokładnie w jakich okolicach mieszkasz?
          Szubin - nic mi nie mówi.
          Pozdrawiam
    • joaan28 Re: Wątek spotkaniowy. 05.10.06, 13:10
      Cześć, jestem mamą 4-letniej Natalki. Jesteśmy z Warszawy(Ursynów), bardzo
      chętnie się spotkamy na spacerek smile

Pozdrawiam
      • ja_sylwia Zielona Góra 08.10.06, 12:44
        cześć, ja z Zielonej, mam chłopca 2,5 lat.
        • betiuh Re: Zielona Góra 24.05.07, 14:39
          czesc jestem mama 2 letniej córeczki chetnie sie z toba spotkam - mozemy tez
          pogadac na gg 2118147
    • kati_ffc Re:KRAKÓW CITY!. 02.11.06, 17:45
      NO A JA JESTEM Z KRAKOWA CHOC NIIIIE Z CENTRUM ALE MIMO WSZYSTKO CHĘTNIE POZNAM
      SAMOTNE MAMUŚKI
      • saaba83 Re:KRAKÓW CITY!. 05.11.06, 12:28
        I ja z Kraka. I też nie z centrum. I też jestem za nowymi znajomościami smile
      • anne1973 Re:KRAKÓW CITY!. 02.12.06, 19:24
        Hej
        a ja mam 5 letnią córcię. Od niedawna w Krakowie. Chętnie poznamy inne mamy i
        ich pociechysmile
      • anne1973 Re:KRAKÓW CITY!. 02.12.06, 19:28
        nie dodałam że też samodzielna smile
      • oplica Re:KRAKÓW CITY!. 04.12.06, 22:55
        witam my tez jestesmy samodzielne i troszke samotne wiec jezeli jakas mamusia
        chcialaby sie spotkac to my z Maja bardzo chetniesmile
        piszczie na gg 9347403
      • iberka My też z Krakowa 14.01.07, 19:19
        mama i Kubek (lat 5)

Może udałoby nam się spotkac? Np fantasy park gdzie dzieciaki mogą szaleć a my
        spokojnie po prostu pogadać?smile

Iza
      • pepsi80 Re:KRAKÓW CITY-proponuję jakieś piwko 15.02.07, 22:09
        no właśnie do wszystkich samodzielnych-może zorganizujemy jakiś wypad do klubu
        na piwko(jedno lub dwasmile np w przyszlym tygodniu, czy za dwa..jak wam będzie
        pasowało?????
      • anita333 Re:KRAKÓW CITY!. 01.03.07, 12:11
        kati_ffc napisała:

> NO A JA JESTEM Z KRAKOWA CHOC NIIIIE Z CENTRUM ALE MIMO WSZYSTKO CHĘTNIE POZNAM
        >
        > SAMOTNE MAMUŚKI

hej ja też jestem z Krakowa chętnie poznam mamy na żywo! mój adres mela333@wp.pl
    • gosik422 Re: Wątek spotkaniowy. 06.11.06, 09:28
      Witam ja jestem z kedzierzyna kozla,mam corke 16 lat i syna 14 lat!Mieszkam tu
      od niedawna,chetnie poznam samotne mamy z nastoletnimi dziecmi!Pozdrawiam Gosia
      gg 8055851
      • goskaty Re: Wątek spotkaniowy. 07.11.06, 22:12
        Witam Jestem mama 5miesiecznego synusia z Glogowa zapraszam na
        spacerki,rozmowy,jak moge to pomoge a czesto moge....Moj gg:5381482
    • matylionek Re: Wątek spotkaniowy. 22.11.06, 21:46
      Czesc,
      mama dwuletniej Mati z Bemowa chetnie porozmawia, pozna, pospaceruje,
      poherbatkuje i inne "po" z mamami i ich pociechami z okolicy (i nie tylko).
      gg 5090045
    • plochaczek a Rzeszów jest??? 08.12.06, 14:29
      • nanai11 Re: a Rzeszów jest??? 08.12.06, 22:14
        na[pewno nie a szkoda...
        • plusania Re: a Rzeszów jest??? 22.02.07, 14:32
          JEST, JEST!!!

• megan26 częstochowa 21.12.06, 13:41
      a może jakaś mama jest z częstochowy?? Może mogłybyśmy razem wychodzić z
      dzieciaczkami na spacery moja córcia ma 6 lat. Pozdrawiam
    • jenny_curran Ponawiam propozycję ... Warszawa, Mokotów. 26.12.06, 13:39
      Rozpoczęłam ten watek we wrześniu, gdy mój synek miał 10 miesięcy, dziś ma 13,5
      mca. Ja i mój synek poszukujemy innej samotnej lub nawet niekoniecznie, mamy do
      wspólnej kawki oraz do zabawy na dywanie. Mieszkamy w Warszawie, na Mokotowie.
      Zapraszamy.
      • ex_gwiazdka Re: Ponawiam propozycję ... Warszawa, Mokotów. 26.12.06, 17:15
        cześć, tu mama 3,5-letniego Jasia.
        Z chęcią się spotkam (po nowym roku - bo jutro rano jedziemy w góry na Sylwestra)
        GG: 2356980

Monika
        • jenny_curran Re: Ponawiam propozycję ... Warszawa, Mokotów. 26.12.06, 17:36
          Byłoby nam bardzo miło. Pozdrawiam i dam znać na GG.
        • jenny_curran Re: Ponawiam propozycję ... Warszawa, Mokotów. 09.01.07, 09:50
          Monika, jesteś???? Daj znać.
    • magda.lu Re: Wątek spotkaniowy. 29.12.06, 20:00
      Kielce. szukam samodzielnej mamy z Kielc, która hcętnie wyjdzie ze mna na spacer
      , mohja córka ma prawie 1,5 roczku, pozdrawiamy
    • ato8 Re: Wątek spotkaniowy. 07.01.07, 00:38
      Toruń,szukam mamy z malutkim dzieckiem, w realu,do spotkań itp.moje gg 6783477
      • magda336 WrocłaW!! Ponawiam! 13.01.07, 22:47
        Mamy z Wrocławia odezwijcie się jak tu jesteście! Magda, mama Kajtka
        • asica21 Zielona Góra 16.01.07, 09:24
          Jestem mama prawie rocznej coreczki i chetnie spotkam sie z samotnymi mamusiami
          z mojej miejscowosci.Pozdrawiam
          • betiuh Re: Zielona Góra 24.05.07, 14:28
            Cześć ja teżjestem z zielonej chętnie się z Tobą spotkam mam 2 letnia córeczkę
            • betiuh Re: Zielona Góra 24.05.07, 14:30
              moje gg 2118147
        • mamimar Re: WrocłaW!! Ponawiam! 16.01.07, 21:08
          Hej
          meldowałam się już wyżej ale potwierdzam obecność winkwięcej wysłałam Ci na priva
          ania
        • cyganka0 Re: WrocłaW!! Ponawiam! 21.01.07, 20:25
          witam, Chwilowo mieszkam z Oleśnicy pod Wroclawiem, po tym jak mnie maz
          wyrzucil.
    • smellsliketen A Poznań? 17.01.07, 07:40
      nie ma żadnej samodzielnejwink
      • ekasia Radom 21.01.07, 11:39
        Zgłoście siesmile
        • dorisk Re: Radom 31.01.07, 14:47
          No to ja się zgłaszam, ale my to juz sie znamy, hehehe, zapraszamy kolejne
          chętne na jakies spotkankosmile))
          Kasia, co z ta nauka plywania dla dzieciaków, masz te namiary???
        • zakatekdumania Re: Radom 18.10.07, 18:10
          Zglosze sie i ja. Mozemy pogadac o sedziach i o sprawach i jak sie
          przygotowac. I o zyciu oczywiscie...
      • wojag Re: A Poznań? 23.01.07, 22:39
        czesc, jestem samodzielna z poznania. kiedys juz probowalam zlapac kogos od
        nas, ale.... chyba poznaniankom nie zalezy
        • madusia8 Re: A Poznań? 23.05.07, 19:14
          Poznań, Witam poznanianki, chętnie poznam i spotkam się z Samodzielną Mamą z
          naszego pięknego miasta. Podaję maila do kontaktu: madusia@icpnet.pl
          Pozdrawiam Magda.
          • monamam Poznań 23.08.07, 23:38
            hej! i ja się dołaczam smile
      • monamam Poznań 23.08.07, 23:40
        ja jestem wink!!
      • atilka Re: A Poznań? 12.10.07, 16:39
        Ja jestem z okolic Poznania smile NR Gadu-Gadu: 4903006. Pozdrawiam
    • iwoonach2 Bełchatów i okolice 28.01.07, 21:51
      gg5203689
    • bea53 warszawa i nie tylko 09.02.07, 15:44
      Czesc, chętnie umówię się na pogaduchy w wawce ale też mogę zaprosić do siebie w
      gości jakąs samodzielna z dzieckiem nie z Wawki w zamian za gościne w innym
      mieście, lubie podrózesmile
      • b2020 Re: warszawa i nie tylko 19.02.07, 22:40
        Cześć Bea,
        Chętnie się spotkamy . Mieszkam na Mokotowie w Wawiw. Mam 14 miesięcznego synka
        • jenny_curran Re: warszawa i nie tylko 20.02.07, 13:16
          bea ma fajną córeczkęwink.
          • bea53 Re: warszawa i nie tylko 03.04.07, 23:05
            Wlasnie mam super coreczke z niebieskimi oczkami a ja ma czarne..
            Slonko ma 1.5 roku udała mi sie bardzo.
            Mieszkam na koncowce Ursynowa, prawie Kabaty..
            gg 5595825

Mozna sobie ze mna pogadac jakby kto chciał, Bardzo lubię poznawać ludzi.
            Umysł ścisly więc dużo nie mówię, no czasem..troche mi smutno wiadomo...
      • elizabet1-1 Re: warszawa i nie tylko 03.04.08, 11:21
        Witaj !

Ja jestem z okolic Kielc. Też fajne okolice. Mieszkam sama z 10
        letnim synem. Też lubimy podróże.

Pozdrawiam
    • pepsi80 Kraków..czy ktoś jest?? 26.02.07, 14:24
      ..jakiś wypad z maluchami, również wskazany babski wieczór..czy są jacyś ochotnicy?
      • anita333 Re: Kraków..czy ktoś jest?? 01.03.07, 12:17
        ja bardzo chętnie, babaski wieczór, spotkanie z maluchami, szukam nowych
        znajomych z dzieciakami!
        • blackyone Re: Kraków..czy ktoś jest?? 28.10.07, 12:19
          Cześc wszystkim, ja jestem z Krakowa z Kozłówka i chetnie sie
          spotkam z mamami maluchów. Pracuję niestety od 10-18 co wylkucza
          spotkania w tygodniu, ale w sobote baaaaaardzo chetnie. Pozdrawiam
          • elizabet1-1 Mamty z Kielc lub okolic 28.03.08, 13:25
            Mamy urwisów 8, 9 lat.
    • eevita Re: Wątek spotkaniowy. 27.02.07, 10:25
      Właściwie to jestesmy z Pruszkowa, ale pracujemy i chodzimy do przedszkola ma
      Mokotowie, czyli te okolice Wawy mnie intersująsmile. Mama, juz w dosyć
      zaawansowanym wieku, 6letniego chłopca. Chetnie poznam kogos z dzieckiem w
      podobnym wieku, moje wszystkie koleżanki maja dzieci juz duuzo starszesmile. A w
      ogóle to 1szy raz tu zajrzałam.
      • izatka A z Gliwic? 27.02.07, 21:04
        Mam 6.5latka, a sama jestem dość wiekowa, moje koleżanki mają nastoletnie dzieci, a młody kolegów tylko w przedszkolu. Chętnie się "zakoleguję"
        • osmokach warszawa z a c i s z e 05.11.07, 10:01
          mama zerowkowiczki chetnie pozna inne mamy; 29 i 6 lat, warszawa
          zacisze, jestesmy mobilne
      • souli Re: Wątek spotkaniowy. 11.01.08, 06:23
        Jestem mamą z trojgiem dzieci 15lat,11 lat,9 m-cy. Za kilka dni
        będę samodzielną mamą. Mieszkam na Ursynowie. Nie znam tu prawie
        nikogo, szukam mam w podobnej sytuacji, z którymi mogłabym sie
        zaprzyjaźnić, bo zaraz zwariuję od samotnego siedzenia w domu.
        • elizabet1-1 Re: Wątek spotkaniowy. 03.04.08, 11:25
          Witaj !

Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam. Mam syna w wieku 10 lat.
          Mieszkamy w okoilcach Kielc. Napisz do mnie na maila.

• nuteczka24 a z Bytomia? 28.02.07, 09:18
      jestem z Bytomia i chetnie nawiaze kontakt z mamami z okolic własnie Bytomia
      • blackyone Re: a z Bytomia? 28.10.07, 12:24
        Czy propozycja spotkania mam z Krakowa jest aktualna? jestem nowa na
        tym forum i chętna do spotkania. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka