niebieskie.kwiatki
04.07.14, 10:36
Teraz to on powinien przez te dni czy tygodnie stale patrzeć na konanie "ocalonego" dziecka.
Dramat tej rodziny nie mieści się w głowie.
Karę, wlasciciel szpitala, powinien wyegzekwować od samego tfu, tfu "profesora", a rodzice powinni pozwac tego człowieka o wysokie odszkodowanie (cierpienie psychiczne, terapia psychologiczna, koszty leczenia po cc i wszystko cokolwiek wymyśla)
wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Dyrektor-szpitala-Bielanskiego-gdyby-Chazan-zobaczyl-zycie-ktore-uratowal-mialby-inne-podejscie,wid,16732851,wiadomosc.html