Dodaj do ulubionych

Ubrałybyście dziecku taką koszulkę?

29.07.14, 21:43
mistrzowie.org/602335/Czeski-patent
Ja przyznaję, że jak moje dzieci były przedszkolakami i wybierałyśmy się gdzieś w tłum ludzi to pisałam im telefon do mnie na ręce. Oczywiście córki były powiadomione, że jeśli się zgubią to mają poprosić kogoś dorosłego by do mnie zadzwonił. Nigdy nie było takiej potrzeby ale przezorny zawsze ubezpieczony.... A jak się Wam podobają koszulki?
Obserwuj wątek
    • rosapulchra-0 Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 29.07.14, 21:48
      Koszulka super, tylko nie wiem, w co miałabym ją ubrać? wink
    • mid.week Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 29.07.14, 21:49
      Nie - jest zwyczajnie brzydka wink
      Te ogromne cyfry to na wypadek gdyby znalazca był niedowidzący zapewne.
      • andaba Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 29.07.14, 22:08
        Jak maminka poszukująca samca, to nawet bez zgubienia dziecka może się koszulka okazać opłacalna.
        • jowita771 Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 30.07.14, 09:59
          Cóż za obleśny tekst, już myślałam, że to jakiś zbok trafił na forum, a to chrześcijanka w pełnej krasie.
    • klubgogo Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 29.07.14, 22:10
      Nie, nie chciałbym podawać publicznie mojego numeru telefonu. Można to zrobić dyskretnie,w formie bransoletki lub paska, albo po prostu pilnować dziecka.
    • solejrolia Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 29.07.14, 22:12
      nie, nie podoba mi się, nie ubrałabym tak dziecka, tablicy rejestracyjnej z imieniem na wózku też nie było.
    • megi74 Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 29.07.14, 22:20
      Tragiczna. Brzydka i ten numer dla wszystkich - nie. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie w ogóle zgubić własne dziecko.
      • aquella Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 30.07.14, 07:36
        nie musisz, dzieci same się gubią. A ja tam sobie wyobrażam jak sobie ktoś kto znalazł dziecko wydzwania do mnie z kwotą okupu wink
    • grave_digger Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 29.07.14, 22:25
      Z fundacji ITAKA mam paski na rękę, są dyskretniejsze.
      • jan.kran Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 30.07.14, 01:03
        Nałożybyłyście ...
      • 3-mamuska Grave 30.07.14, 01:27
        Odpowiadasz na:
        grave_digger napisała:

        > Z fundacji ITAKA mam paski na rękę, są dyskretniejsze.

        A mozesz podać jakis namiar na te opaski?
        • aneta-skarpeta opaski 30.07.14, 05:48
          allegro.pl/dla-dzieci?order=m&string=opaska+na+r%C4%99k%C4%99&bmatch=s0-dz-0718
    • semihora Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 30.07.14, 06:36
      Nie, koszulki bym nie ubrała.

      Dziecka w tę koszulkę też nie.
    • koza_w_rajtuzach Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 30.07.14, 07:50
      Nie.
      • bbuziaczekk Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 30.07.14, 08:02
        Nie ubrałabym takiej koszulki.
        Predzej napisałabym albo zalozy cos malutkiego żeby nie było az tak oczojebne z tym numerem telefonu.
    • demonii.larua Re: Ubrałybyście dziecku taką koszulkę? 30.07.14, 08:42
      Nie, moje potomstwo popylało w opaskach. Teraz też z nich korzystamy, ale tylko dla najmłodszego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka