Dodaj do ulubionych

24 Faubourg

04.05.15, 12:41
dziewczyny
moja kilkunastolatenia miłość do marki Hermes własnie chyba dojrzała do pobycia w tym zapachu
przeszłam juz chyba wszytsko (oprócz ogródków, które SĄ dla mnie woda z kiszonych ogórków i koniec) i teraz sie szykuję do "faborżaka"
ale cos mnie powstrzymuje
no bo "szal cioci" jest, nie ma co ukrywać
natomiast w nucie serca rozwija sie już zgoła nieciociowo (wg mnie oczywiscie)

sa tu miłosniczki hermesa? uzywacie? jestescie szalem cioci w 24? jak się w nim czujecie?

ps wiem, że na każdej skórze inaczej itd. pytam o subiektywne opinie, zanim pójde i kupie na zawsze pierwszy flakonik...
Obserwuj wątek
    • zuleyka.z.talgaru Re: 24 Faubourg 04.05.15, 12:44
      Nie wiem o czym piszesz, ale rób jak Ci serce mówi smile
      • konwalka Re: 24 Faubourg 04.05.15, 12:44
        serce jest rozdarte i sie troche boi, ale chyba bardziej chce
        • konwalka Re: 24 Faubourg 04.05.15, 12:45
          kurna, zuleyka, zdalam sobie sprawę, że dla niewalnietych perfumeryjnie mój post może brzmiec jak bełkot debila
          • dziennik-niecodziennik Re: 24 Faubourg 04.05.15, 12:47
            własnie zastanawialam sie jak Ci to delikatnie dac do zrozumienia...
            big_grin
          • aqua48 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 12:50
            Hermesa uwielbiam , ale w męskich odsłonach Ziemi, damskie jakoś mi nie podchodzą. Żaden z ogródków mi nie podszedł.
          • oqoq74 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 12:50
            A nie możesz poprosić o próbkę?
            • konwalka Re: 24 Faubourg 04.05.15, 12:53
              ulala, próbkę
              jak wchodze do perfumerii do kobity same juz lecą do mnie z 24 f.
              NIGDY nie kupiłam perfum bez sprawdzenia przez kilka tygodni
              no i wciąż nie wiem
              co do ziemi- tak, wariuje na punkcie terre, ale kiedys dałam flakon chłopu na urodziny i on od tego czasu nie chce juz uzywac niczego innego
              więc ja juz raczej sie nie popsikam
              • aqua48 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 13:02
                konwalka napisała:

                > co do ziemi- tak, wariuje na punkcie terre,

                A próbowałaś Pi Givenchy? Ja ostatnio się zakochałam, to biseks jest, ale na mnie nie rozwija się tak pięknie jak na moim facecie i dlatego to on jest nosicielem. Ale co się nawącham to moje smile
              • oqoq74 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 16:08
                Skoro nie wiesz, to widocznie to nie są perfumy dla Ciebie.
    • triss_merigold6 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 13:09
      Mam, zamówiłam sobie na gwiazdkę, 24 Faubourg chodził za mną od dobrych dwóch lat. Mnie się podoba bardzo, ale IMO zimą lepiej pachnie.
      • konwalka Re: 24 Faubourg 04.05.15, 13:42
        nie próbowałam, chciaz givenchy to moj nr 2
        triss- a nie xzujesz sie w 24 hm... starzej?
        • aqua48 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 13:56
          konwalka napisała:

          > a nie xzujesz sie w 24 hm... starzej?

          No weź już nie przesadzaj, że piękny zapach postarza. Kiedyś w perfumerii jakiś młody kretyn sprzedawał i "doradzał" klientkom i jak usłyszałam, że mój ulubiony wówczas Tresor wg niego to "doskonały zapach dla starszych pań" myślałam, że się odwinę i go zaraz rąbnę w podbródek piętą z półobrotu. Ledwo się opanowałam. Jako stateczna starsza pani.
        • triss_merigold6 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 13:59
          Zasadniczo mnie to wali.
          Chyba się nie czuję.
    • lalkaika Re: 24 Faubourg 04.05.15, 14:12
      Brac.24 jest nie do zapomnienia i nie do podrobienia.Klasa
      tylko te koszta hmm
    • anika772 Re: 24 Faubourg 04.05.15, 15:10
      To jest przepiękny zapach, ale na pewno nigdy nie stanie się ulubieńcem tłumów. Nie jest "łatwy", pierwszy moment po psiknięciu czułam się jakbym dostała obuchem w łeb (to chyba właśnie to, co nazwałaś "szalem ciociwink), a potem, z każdą minutą było coraz piękniej. Ma pazur, bez dwóch zdań. I energię. Bardzo lubię, kupię następną flaszkę na jesieni.
      • konwalka Re: 24 Faubourg 04.05.15, 15:29
        "wielkie perfumy poznaje się po szoku jaki wywołują" .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka