Dodaj do ulubionych

Glupi pies

15.05.15, 18:46
Spotkalyscie kiedys absolutnie glupiego psa?nie chodzi o niewychowanego,tylko o przyglupa,który nie wie jak zaczac jesc szynke jesli nie jest ona w kawaleczkach albo stajacego na srodku ulicy i w nosie majacego nadjezdzajace samochody.Takiego który gdy rzucisz mu pilke przyniesie patyk,lub na odwrot,i ni wuja nie pojmuje co to jest pilka.Potrafiacego sie przewrocic przy sikaniu,bo zbyt entuzjastycznie podniosl nogetongue_out I bojacego sie isc inna droga niz ta ktora zna.Zamyslonego,ze swiat moglby nie istniec.Zmacie takie psie sieroty?ze zdumieniem patrze na psa znajomych,takiego przyglupa wsrod siersciuchow jeszcze nie spotkalam.
--
"...ich bin ein schlechtes Vorbild na und wer sagt was schlecht ist?ich passe nicht in dein Konzept, egal mir geht es prächtig (...)
die Welt ist klein denn ich betrachte sie von oben,ich bin unerzogen,abgehoben(...)das ist meine Sache, warum ist das ein Problem, weil ich`s nicht heimlich mache?"
Obserwuj wątek
    • amoreska Re: Glupi pies 15.05.15, 18:50
      Jak już mój pies nauczył się wreszcie podnosić nogę przy sikaniu robił to właśnie tak entuzjastycznie, że parę razy o mało się nie przewrócił. A podczas nauki sikania "po samczemu" szedł na łatwiznę - podnoszoną nogę... stawiał na niskim murku, by nie trzymać jej w powietrzu wink
    • mruwa9 Re: Glupi pies 15.05.15, 18:56
      Tak. Nie dosc, ze glupi, to niewychowany, a inteligencja dorownywal swoim wlascicielom. Byl powodem zerwania kontaktow towarzyskich, bo do tego domu, przy debilu-psie, nie dalo sie wejsc.
    • slonko1335 Re: Glupi pies 15.05.15, 18:56
      Tak, sąsiadów pies to był najgłupszy pies jakiego spotkałam-chociaż na starośc zadziwił mnie "inteligencją" wiec możliwe, że cały czas udawał...
      Z głupich-atakował kibelek, jak ktoś w nim spuszczał wodę-centralnie rzucał się i próbował pogryźć miskę ustępową. Kiedyś koleżanka zostawiła na stole obiad(gulasz z kaszą i poszła do kuch ni po picie a ten wskoczył na stół i byłam przekonana, że zeżre a ten się położył i zwinął w kłębek na talerzu..
      a ten inteligentny wybryk: koleżanki rodzice wyprowadzili ise na wieś, pies znalazł się w raju, był rozpuszcany przez właścicieli, mógł biegać do woli, po okolicy aż pewnego dnia do rodziców koleżanki brat przywiózł swojego boksera bo okazało się, że dostał zagraniczny kontrakt na kilka meisięcy. Bokser taki pocieszny, młody, łaszący się do każdego, szybko zwojował serca mieszkańców, kundel go nie znosił. Razu pewnego jak psy byly puszczone na podwórko kundel wyskoczył przez ogrodzenie ale bokser nie potrafił, wiec wskoczył z powrotm i otworzył mu furtkę skacząc na klamkę, po czym zaprowadził do lasu i zostawił i wrócił sam-ojciec koleżnaki cały dzień boksera po lesie szukał..
      --
      Sygnaturka się zgubiła....
      • aquella Re: Glupi pies 15.05.15, 19:02
        znaczy jeden zagryzł drugiego? ja słyszałam historię o tym jak psy zagryzły własnego ojca psa bo ten był bardziej przy panu a one zawsze w zagrodzie, ktoś po śmierci właściciela po prostu wypuścił na podwórko psy z zagrody i one od razu skoczyły na biednego tatusia sad
        • k1k2 Re: Glupi pies 15.05.15, 19:29
          I winisz za to psy?? A nieglupiego, okrutnego wlascicela??!
          Kieruje nimi instynkt nie mitygoway rozsadkiem czy moralnoscia. Zachowaly sie w sposob normalny dla swojego gatunku. Gdy sie nadarzyla okazja przejecia przywodztwa, postaraly sie o wygrana.

Ludzie, mimo wyposazenia w wiekszy mozg, czesto zachowuja sie tak samo: spuszczeni z "lancuha" opresji, jak poczuja smak wladzy, pozbywaja sie konkurentow. Moze nie zebami, ale w ruch ida gilotyny, zeslania, obozy, itp.

• aquella Re: Glupi pies 15.05.15, 20:39
            też winię człowieka, i to za to, że nie głaskał tych dwóch w zagrodzie tylko tego jednego poza nią, bo ludzie, którzy odwiedzali właściciela mówili, że w oczach tych łobuzów wiecznie zamkniętych było widać zazdrość o uczucia jakimi darzony był jeden tylko pies
            • lilia.z.doliny Re: Glupi pies 24.01.20, 11:03
              paskudne uncertain
              i mowie to jako wlascicielka wyjatkowo zazdrosnego psa, ktory jest w stanie zrobic wszystko, zeby zaden inny pies nie mial.nic fajnego z zycia
              ale ja nie segreguje zwierzaków, wszystko rozdzielam po rowno

--
              Spotykam się tylko z przeciwniczkami szczepień. Nawet, jak to się skończy alimentami, to co najwyżej przez 8 lat, a nie 18 i więcej.
    • aquella Re: Glupi pies 15.05.15, 18:57
      psa takiego nie znam ale znam kota z autyzmem wink
      ma np. problemy z komunikacją z człowiekiem bo miauczy bez głosu tylko otwierając pysk a do tego niespotykane zdolności wink
      • redheadfreaq Re: Glupi pies 15.05.15, 22:03
        Mój czarny też tak robi! Ponadto nie umie wziąć smakołyka z ręki - ma niekontrolowany odruch ocierania się. Już parę razy wytrącił mi miseczkę z karmą z ręki...

Natomiast jest nieprawdopodobnie łowny i umie łapą otwierać drzwi, więc bilans wychodzi na zero wink
        --
        - On twierdzi, że ją kocha. (granatowe_tulipany)
        - twierdzi, twierdzi. To sie rymuje z "pierdzi", ale poza tym nic naprawde nie znaczy.(minor.revisions)
      • jowita771 Re: Glupi pies 24.01.20, 10:44
        Też znam autystyczna kotkę. Straszna rutyniara, wystarczy, że położysz bluzę na kanapie, a ona wejdzie do pomieszczenia, to cała jest w nerwach, bo jak, skąd ta bluza, wcześniej jej nie było.

--
        hierarchowie nadal trzymają się opinii arcybiskupa Józefa Michalika, że wszystkiemu winne są rozpasane seksualnie dzieci, które demoralizują cnotliwych z natury księży.
        /by Pudelek/
        • wapaha Re: Glupi pies 24.01.20, 21:09
          Moja ma chyba zaburzenia osobowości-bo zachowuje się jak nieraz pies. Staje przy drzwiach i rusza ogonem gdy słyszy że idzie domownik, przybiega gdy wołam jej imię, po 10 latach nauczyła się miauczeć ale i tak cżęsto szczeka ( jest trochę niepełnosprawna i ma uszkodzoną szczękę i chyba struny głosowe, nie potrafi tez jeść z ręki i wziąć do pyszczka większego kawałka-tylko takie malusie)
    • kota_marcowa Re: Glupi pies 15.05.15, 19:01
      Znam takiego psa, kochany, ale debil. W tamtym domu była jeszcze suczka, która doskonale potrafiła to wykorzystać i albo kradła mu żarcie albo jak coś zdewastowała, zwalała winę na niego. Wiem jak to brzmi, ale tak potrafiła go wmanewrować w miejsce przestępstwa, że było na niego. Po jej śmierci okazało się, że w większości, to nie były jego sprawki, bo jest za głupi żeby coś zepsuć big_grin
      Ja mam takiego kota, nie powiedziałabym, że jest głupi, raczej spowolniony umysłowo, ale i tak go kocham smile
      • edelstein Re: Glupi pies 15.05.15, 19:16
        Ten to chyba ma psi autyzm,jest zafiksowany na punkcie otwartych okien np.Wlascicielka powiedziala,zeby w zadnym wypadku przy nim okien nie otwierac,bo paniki dostaje.
        Przyznam,ze pierwszy raz widze taki przypadek

--
        "...ich bin ein schlechtes Vorbild na und wer sagt was schlecht ist?ich passe nicht in dein Konzept, egal mir geht es prächtig (...)
        die Welt ist klein denn ich betrachte sie von oben,ich bin unerzogen,abgehoben(...)das ist meine Sache, warum ist das ein Problem, weil ich`s nicht heimlich mache?"
    • ruda.anka2 Re: Glupi pies 15.05.15, 19:17
      Tak, znam. Pcha się w lustro, bo tam też jest pokój. Jak przestawisz fotel, też go forsuje, bo przecież była tam niedawno droga. Teraz sobie wyobraź, że na takiego głupola spada starość. W życiu nie miałam głupiego psa, mam nadzieję, że mnie to "szczęście" nie trafi.
      • edelstein Re: Glupi pies 15.05.15, 19:38
        Ja czasem tym psem sie zajmuje i normalnie sie boje za kazdym razem,ze on sobie cos zrobi gdy bedzie u mnie.Ostatnio ganialam go wokol slupa ogloszeniowego,bo polazl z drugiej strony.Probowalam go odplatac,a on zamiast stanac probowal mnie dogonic.Przynajmniej ludzie mieli ubaw.Mnie normalnie meczy uwazanie na niego,wiec Unikam robienia za psia opiekunke.
        --
      • mama303 Re: Glupi pies 15.05.15, 19:39
        ruda.anka2 napisała:

> Tak, znam. Pcha się w lustro, bo tam też jest pokój.

ale to jest akurat normalne, przecież pies nie rozumie co to jest lustro
          • konsta-is-me Re: Glupi pies 25.01.20, 01:29
            Ale to jest ciekawe, bo moj rozpoznaje mnie w lustrze (te druga "mnie") i macha ogonem , do tej drugiej , patrzac w lustro.Ale siebie juz nie i usiluje zajrzec za kazdym razem za lustro, szukajac psa.
        • wredna1zmija Re: Glupi pies 15.05.15, 22:27
          ponoć psy nie zdają testu lustra i kropki na czole ale mój pies używał luster w celu rozeznania sytuacji w pomieszczeniu. Na własne odbicie uwagi nie zwracał.
          • olinka20 Re: Glupi pies 15.05.15, 22:34
            U mnie w piekarniku odbija sie droga do psiej miski.
            Leząc na kanapie pies moze widziec czy koty sie nie skradają.
            Czesto z tego korzysta wink

--
            Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
            • a.va Re: Glupi pies 15.05.15, 22:41
              Mój kot też się bardzo szybko połapał, że jak się odpowiednio stanie, to z pokoju poprzez lustro w przedpokoju widać, co robią ludzie w kuchni (szczególnie - czy sięgają do lodówki po kocią puszkę).
              • edelstein Re: Glupi pies 16.05.15, 13:49
                Do tej pory znalam tylko takie cwaniaki jak twoj kot.Z fascynacja obserwuje tego psa.Potrafi przewrocic sie na schodach,bo mu sie lapy myla albo przywali w cos,bo lazi na pamiec.Poczatkowo myslalam ,ze moze niewidomy,ale nie,komara nawet przyuwazy.
                --
                • pierniczek75 Re: Glupi pies 16.05.15, 23:58
                  edelstein napisała:

> Do tej pory znalam tylko takie cwaniaki jak twoj kot.Z fascynacja obserwuje teg
                  > o psa.Potrafi przewrocic sie na schodach,bo mu sie lapy myla albo przywali w co
                  > s,bo lazi na pamiec.Poczatkowo myslalam ,ze moze niewidomy,ale nie,komara nawet
                  > przyuwazy.

Eeee - po prostu ma zaburzenia integracji sensorycznej smile Ciekawe czy istnieje terapia SI dla psów?
      • aerra Re: Glupi pies 24.01.20, 20:52
        Może on ma problemy ze wzrokiem po prostu?

--
        super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
        <*>
    • olinka20 Re: Glupi pies 15.05.15, 19:21
      Takiego nie znam, ale przyznam, ze niezle sie usmiałam czytając opis tego psa.
      Przynajmniej własciciele sie nie nudzą, wesoło mają wink

--
      Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
    • vi_san Re: Glupi pies 15.05.15, 20:03
      Miałam "psiego romantyka - filozofa". Obserwując kwiatki i motylki potrafił zapomnieć o misce, którą mu któryś z zaprzyjaźnionych psów beztrosko wyżerał, obce ścieżki z jednej strony go nie nęciły, z drugiej jak się "zamyślił" to lazł jak cielę ostatnie przed siebie, kompletnie nie patrząc dokąd, patyki można mu było rzucać do woli, ignorował, piłeczki również...
      --
      Gdyby koty wyglądały jak żaby, zdawalibyśmy sobie sprawę, jakie to paskudne, okrutne małe dranie. Styl. To pamiętają ludzie - Terry Pratchett "Pomniejsze Bóstwa"
      • panidemonka Re: Glupi pies 15.05.15, 22:40
        Znam ludzi głupszych od moich, było nie było ematki psa. moje boksery są mądre. Wszystko co robią robią w konkretnym celu, żeby się z nimi bawić. Ludzie bywają głupsi.
        --
        Wredna jestem niesłychanie, bo nie kłamię i nie pozwalam się okłamywać.
    • ichi51e Re: Glupi pies 15.05.15, 20:44
      Znalam takiego glupiego kota
      --
      tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra)
    • klamkas Re: Glupi pies 15.05.15, 21:17
      Tak, znałam. Psina była urocza, bardzo "emocjonalna" (trochę jak kot nakolanowiec), ale głupia jak but - przede wszystkim niewyuczalna: właściciele z psim doświadczeniem, wychowali różne gagatki (zawsze były u nich 2-3 psy równocześnie), w końcu zwrócili się o pomoc do psiego behawiorysty, ale ten też nie dał jej rady, ostatecznie nie wziął kasy za porady i dał radę "trzeba zaakceptować i pokochać".

Znam koty z zaburzeniami - jeden jest trochę autystyczny (normalnie żyje w swoim świecie, nie nawiązuje kontaktu, jest trochę strachliwy, jak coś zaburza jego rutynę to ma napady lęku), drugi jest niby zdrowy i normalny, ale taki... ciapowaty - nie upoluje muchy, bo w nią nie trafi wink, nie wskoczy na szafkę, bo po drodze się potknie, w szale zabaw zawsze obije się o jakieś meble, łażąc po wąskich krawędziach zawsze spada itp.
    • fornitta69 Re: Glupi pies 15.05.15, 22:41
      przy okazji psow mam pytanie: jak nauczyc psa przychodzenia na wolanie? Pochwaly i dawanie jedzenia w nagrode nie dzialaja. Przychodzi ale wtedy kiedy chce a nie od razu sad
      • marcelekk Re: Glupi pies 15.05.15, 22:54
        On się po prostu dostosowuje do twojego poziomu intelektualnego, masz szczęście że tylko głupotą a nie agresją

--
        TELEWIZJA-POLSKA.TV.PL - NIEOFICJALNIE O TVP
    • hemp_plant Re: Glupi pies 16.05.15, 13:31
      tak, mój poprzedni pies big_grin
      włochacz czarny, jak z komiksów, ze schroniska wzięty smile
      głupi jak but ale kochany .........
      moja suka aktualna też głupia: boi się panicznie ciemności, nienawidzi zmieniać drogi przy spacerach, w ogóle nienawidzi spacerów- uwielbia spać w łóżkach, cała zagrzebana pod kołdrą- jak mam z nią iść na spacer rano czy wieczorek, to najpierw muszę jej poszukać, bo sie chowa pod jakąś kołdrą/kocem big_grin
      ale kochana ........smile
      • aqua48 Re: Glupi pies 16.05.15, 14:51
        Mój głupi pies - jak się gonił z psami nigdy żadnego nie dogonił, bo leciał przed siebie na oślep i nie patrzył jak inne skręcają. W podobny sposób w listopadzie wpadł mi z całym impetem do Wisły. Nie nauczył się aportować, natomiast uwielbiał porwać skądś (niekiedy chyba spod asfaltu je wyciągał) zzieleniałą obrzydliwą kość i stanąć z nią w pysku na środku jezdni. Dał się pijanemu odwiązać spod sklepu i ukraść, poszedł bez słowa, a potem leżał tam gdzie go ten pijak zostawił trzy dni. Na szczęście go ktoś znalazł i odprowadził do domu. Ciapciulek był straszny, ale za to starsznie poczciwy i nikogo nie ugryzł przez całe swoje pieskie życie, ani innego psa ani człowieka.
    • bei Re: Glupi pies 16.05.15, 23:31
      Była dziewczyna syna ma psa Lesiasmile
      Wypisz, wymaluj brat psa Twoich znajomych smile

--
      Http://olaromanska.blox.pl/html

Http://krakowskasucha.blox.pl/html
    • vinca Re: Glupi pies 24.01.20, 09:54
      Wygrzebałąm ten wątek bo szlag mnie dzis trafił. Zawsze mieliśmy mądre psy - były to owczarki niemieckie i raz mieszaniec husky. Było tak, że ta ich inteligencja bywała wręcz kłopotliwa. No a teraz od niedawna mam suczkę - typowego kundelka i jest po prostu głupia jak but... zawsze się bałam tego, że trafi mi się pies przygłup no i musiało w koncu trafić na mnie. To nawet nei jest tak, że nie da jej się czegos nauczyc - owszem - nauczyłam paru fundamentalnych dla mnie rzeczy (typu nie wolno wchodzić na kanapy, na piętro itp) ale jesli chodiz o komendy to mam wrazenie, ze wykonuje je losowo - tzn za ktoryms razem uda sie jej trafic w to co od niej chcemy a zna ich doslownie ze 4 (typu siad, łapa, waruj i zostań)... jak drzwi sa lekko uchylone to normalny pies wsadzi nos i sobie je otworzy - moja gwiazda będzie stała i zaglądała ale do łba jej nie przyjdzie, ze może je sama sobie w bardzo łatwy sposob otworzyć. Jak widzi samochód to lezie prosto pod niego mimo, że już jest po poważnym wypadku i operacji.
      Jestem niemal przekonana, że gdyby uciekła mi na spacerze pare km od domu to nie byłaby w stanie sama wrócić.

• dziennik-niecodziennik Re: Glupi pies 24.01.20, 10:35
      Pies mojego brata byl glupawy. Nie umial wrocic po wlasnym sladzie do domu, szczekal na wiatr, probowal zjesc morze, bal sie deszczu i kotów. Rottweiler, pozal sie Boze.
      Ale za to byl posluszny (na smyczy), pocieszny i przywiazany do nas. I niezwykle cierpliwy do dzieci. I piękny smile

--
      "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
      Pietrek + Solejuk wink
    • jowita771 Re: Glupi pies 24.01.20, 10:39
      Nie znam bliżej, ale przypomniało mi się, jak rozmawiałam z pewnym chłopcem, na oko ośmioletnim, o jego psie rasy border collie. Powiedziałam, że podobno to najinteligentniejsza z ras, na co chłopiec: "podobno, ale nam się trafił wyjątkowo tępy egzemplarz". Nie powiedział tego jakoś niemiło, widać było, że uwielbia swojego psa, podejrzewam, że tak sobie żartują z psa w domu.

--
      homoseksulaizm jest czyms
      niewlasciwym wrecz obrzydliwym [...]
      I prosze mi tu nie wyjezdzac z homofobia
      by vibe-b
      • mona-taran Re: Glupi pies 24.01.20, 11:17
        O, ti ja też miałam Collie z serii tępej :p był uroczy, ale idiota :p
        Potrafił iść przed siebie prosto w ścianę, przywalić w lesie w drzewo, bał się ptaków na balkonie.. a jak coś zbroił, chował łeb pod krzesło i myślał, że jest baardzo przebiegły i tak się ukrył, że nigdy go nie znajdziemy :p
    • hamerykanka Re: Glupi pies 24.01.20, 15:32
      Ostatnio czytalam o labradorze, ktorego pan uczyl przynoszenia pileczki tenisowej, a ze pracowal w klinice wet, rzucal go w korytarzu.
      No i raz tak rzucil w korytarz, pies entuzjastycznie rzucil sie za nia...i nie wraca. W koncu wrocil...targajac z soba chodzik dla starszej osoby. Chodzik mial nadziane na nogi przedziurawione pileczki tenisowe...

--
      Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
    • asia_i_p Re: Glupi pies 24.01.20, 16:00
      Kuzyn ma suczkę, której po urodzeniu szczeniąt musieli kupić wysokie miękkie posłanie, takie z brzegiem z gąbki. Kiedy leżała na niskim, a zadzwonił dzwonek do drzwi, biegła do drzwi ciągnąć zawieszone na sutkach szczeniaki.

--
      The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
      • ajaksiowa Re: Glupi pies 24.01.20, 16:28
        Nie wierzę w głupotę psów,poprostu jedne są bardziej gapowate od innych 😉

--
        ,,Bo samotność to stan duszy a nie liczba osób na metr kwadratowy,,

pomyślała Cauliflower

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka