17.02.16, 23:57
Po wątku o porzuconym dwulatku musiałam jakoś odreagować i patrzałam na YT bardziej optymistyczne filmiki i natknęłam się na ten...
A co by zrobiła emama jakby jej partner wyciął taki numer?

www.youtube.com/watch?v=fM3yltuTzLY
Swoja droga fajna metoda o proszenie o herbatę big_grin
Obserwuj wątek
    • klamkas Re: Psikus :D 18.02.16, 00:08
      Nooo... określenie tego filmiku mianem "optymistyczny" nie robi ci dobrej reklamy ;p.

      Szczerze? Kopnęłabym w tyłek, niekoniecznie ostatecznie (w zależności od głębi uczuć wobec pana wink). Ani to zabawne, ani fajne. Oryginalne może, ale też idiotyczne. Szczególnie, jeśli pani oczekuje od pana oświadczyn (mniej lub bardziej świadomie).
      • angeika89 Re: Psikus :D 18.02.16, 00:13
        Szukałam czegoś optymistycznego, a natknęłam się na ten...
        Rozumiesz?
        Niekoniecznie on ma być pozytywny...
        Szczerze to też bym się wkurzyła, zwłaszcza jesli oczekiwałabym oświadczyn.
        • maslova Re: Psikus :D 18.02.16, 00:42
          Dla mnie facet jest kandydatem na dupka roku. I w sumie nie bardzo rozumiem, skąd w Twoim poście startowym te roześmiane buzie.
    • rosapulchra-0 Re: Psikus :D 18.02.16, 01:34
      Dziękuję za takiego psikusa. Niech się cieszy, że nie dostał klapsa w twarz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka