lauren6
23.08.17, 08:10
www.tvn24.pl/nowy-projekt-ustawy-aborcyjnej-sklada-komitet-zatrzymajaborcje,766478,s.html
Podobno tym razem projekt ma poparcie biskupów i wierchuszki PISu, bo nie przewiduje karania kobiet za aborcję i jej całkowicie nie zakazuje. Chcą tylko zakazać - jak oni to nazywają - aborcji "eugenicznej" (w końcu wychowywanie w PL dziecka z ZD to cud, miód i orzechy, przyklad w moim poprzednim wątku).
Obawiam się, że tym razem projekt przejdzie, choćbysmy setkami tysięcy wyszły na ulice. Myślę jednak, że i tak warto protestować. Niech przynajmniej kobiety, którym przyjdzie urodzić dzieci bez mózgu w tym chorym kraju wiedzą, że nie są same.