beverlyja90210
27.02.18, 18:25
Słuchając dzisiaj audycji na temat diet, zastanowiło mnie to ze przy diecie/odchudzaniu zaleca się picie dużych ilości wody,jeśli ktoś będąc na diecie nie będzie wypijał tych ok. kilku litrów wody a za to np.niecaly litr w herbatach to wtedy nie schudnie czy schudnie mniej? Jeśli ktoś nie lubi pic wody jest skazany na porażkę czy o co w tym chodzi? Kiedyś ludzie nie poli tej wody tyle co teraz i jakoś chudli,żyli itp.