dziennik-niecodziennik
11.10.18, 08:28
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24028722,kaja-godek-nazwala-osoby-homoseksualne-zboczonymi-jest-pozew.html#s=BoxOpImg1
serdecznie liczę na to ze przegra ten proces i jej pomysły na ustawy przestaną być promowane, a sama pani Godek nie bedzie juz traktowana poważnie.
tak sobie poprawiam humor z rana.