fornita111 Re: siema 09.12.18, 21:17 Ale, ze pijemy? Ja mam tylko zielona herbate i maslanke z dobrych trunkow. A za co pijemy? Odpowiedz Link Zgłoś
barbibarbi Re: siema 09.12.18, 21:35 może jola kotka, wieczorne ubzdryngolenie się zgadza. Ale zadziorna jakaś i memy wkleja, jolcia raczej by nie umiała Odpowiedz Link Zgłoś
fornita111 Re: siema 09.12.18, 22:11 Zgaga? Nieeee, zbyt piekne, zeby moglo byc prawdziwe Odpowiedz Link Zgłoś
antyideal Re: siema 09.12.18, 22:55 Nieee, zgaga nie miała nigdy takich goopkowatych pomyslow(chyba??) Odpowiedz Link Zgłoś
fornita111 Re: siema 09.12.18, 23:00 No nie miala. A jak sie czlowiek narabie...bywa nieprzewidywalny Odpowiedz Link Zgłoś
starajaraematka Re: siema 09.12.18, 23:47 nigdy w zyciu zadnych robali nie wyznawalam Odpowiedz Link Zgłoś