09.12.18, 20:52
big_grinbig_grinbig_grinbig_grin

Obserwuj wątek
    • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 20:54
      https://thumbs.gfycat.com/NeighboringDelayedGrayling-size_restricted.gif

      https://img6.dmty.pl//uploads/201505/1431033379_by_Arnau_inner.gif

      https://www1.pictures.zimbio.com/mp/ilnElNTSxEKx.gif


      kocham was
    • anberte1 Re: siema 09.12.18, 20:59
      A kto Ty...?
      • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 21:25
        zgaduj zgadula
        • anberte1 Re: siema 10.12.18, 00:16
          1.iz...(...)
          2.w_(...)
          ...trafilam??
          • anberte1 Re: siema 10.12.18, 00:24
            3.j..g
            • starajaraematka Re: siema 10.12.18, 00:31
              c..............
    • emadka Re: siema 09.12.18, 21:08
      Siemano! smilesmilesmile
      • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 21:31
        https://thumbs.gfycat.com/DelectableDazzlingDeermouse-size_restricted.gif
    • fornita111 Re: siema 09.12.18, 21:17
      Ale, ze pijemy? Ja mam tylko zielona herbate i maslanke z dobrych trunkow. A za co pijemy?
    • lauren6 Re: siema 09.12.18, 21:20
      sh wróciła big_grin
      • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 21:25
        nope
        • barbibarbi Re: siema 09.12.18, 21:35
          może jola kotka, wieczorne ubzdryngolenie się zgadza. Ale zadziorna jakaś i memy wkleja, jolcia raczej by nie umiała
    • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 21:28
      https://media.giphy.com/media/jca7QqHhishZm/giphy.gif
    • chatgris01 Re: siema 09.12.18, 21:31
      Cersei?
      • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 21:33
        https://joliecoeurfrfr.j.o.pic.centerblog.net/ce617f22.gif
        • alpepe Re: siema 09.12.18, 21:55
          o jaki słodki caviś, no i cierpliwy koteł.
    • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 21:44
      https://media.giphy.com/media/aY5xdpJA2De2A/giphy.gif
    • antyideal Re: siema 09.12.18, 21:51
      Chyba wiem kto to. Nie takas znowu starasmile
      • fornita111 Re: siema 09.12.18, 22:11
        Zgaga? Nieeee, zbyt piekne, zeby moglo byc prawdziwe sad
        • antyideal Re: siema 09.12.18, 22:55
          Nieee, zgaga nie miała nigdy takich goopkowatych pomyslow(chyba??)
          • fornita111 Re: siema 09.12.18, 23:00
            No nie miala. A jak sie czlowiek narabie...bywa nieprzewidywalny wink
          • fornita111 Re: siema 09.12.18, 23:44
            No to? kto to? Wyznawczyni czerwia?
            • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 23:47
              nigdy w zyciu zadnych robali nie wyznawalam
      • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 23:13
        34 pierdylko juz crying
        • antyideal Re: siema 09.12.18, 23:24
          34, co to jest, pfff
          (Zgadłam)
          • czarniejszaalineczka Re: siema 09.12.18, 23:38
            big_grin
    • najpiekniejsza.ematka Re: siema 09.12.18, 22:00
      witam!
      • starajaraematka Re: siema 09.12.18, 23:13
        big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka