Dodaj do ulubionych

Matka śpi z 9 letnim synem

28.12.19, 16:53
Sorki, kuzyneczko E., jeśli to czytasz, ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie skonfrontować🤔
Jak w tytule- syn albo przychodzi do mamy w nocy, albo mama do niego. Co noc. Budzą się zawsze razem. Syn typ otwartego lobuziaka, mama też bez widocznych deficytow.
Normalne? Bez wpływu? A może wszyscy tak robią??,🤔
Inni słuchający opowieści, czyli moja mama i mój mąż uważają, że wręcz patologiczne. Ja nie wiem.
Ale wydaje mi się, że jak dzieciaka 9 letniego można jakoś wytłumaczyć, to jednak matka powinna się przyjrzeć swojemu życiu.
Śpicie z 9 latkami?
Obserwuj wątek
    • jola-kotka Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 17:04
      Ta matka przychodzi do niego bo chce czy wie, ze np. O tej godzinie syn sie obudzi i przyjdzie do niej. Czy on ja wola i ona idzie? Moze idzie do syna bo maz chrapie i nie moze spac😀. Opis jest tendencyjny , taki aby pokazac ze matka jest patologiczna.
      • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 19:09
        jola-kotka napisała:

> Ta matka przychodzi do niego bo chce czy wie, ze np. O tej godzinie syn sie obu
        > dzi i przyjdzie do niej. Czy on ja wola i ona idzie? Moze idzie do syna bo maz
        > chrapie i nie moze spac😀. Opis jest tendencyjny , taki aby pokazac ze matka je
        > st patologiczna.

To jest kanapa. Dla mnie chore spać w łóżku z 9-latkiem. Nawet jak mu się coś śni iść przytulić aż zasie i wrócić. Wiem do mój 12- latek autystyczny tez się budzi i tez muszę iść ale nie wyobrażam sobie spędzić z nim resztę nocy.

Bo to nie wygląda na złe sny czy sporadyczne sytuacje czy np. Wyjazd i spanie na kupię.
        Ale o to ze ani syn ani matka nie umieją spać bez siebie.

--
        -----------------
        Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 17:06
      Tak śpię z ośmiolatkiem + mąż + piesoł.
      Nie chce się przeprowadzić do siebie - pokój obok, on nie widzi problemu.
      Wie, że pies będzie z nim spał, że może w nocy przyjść (niech chociaż raz zaśnie u siebie!!!!!!). Ale nie .... : Mamo jak będę miał 16 lat ... Masakraaaaaaa !?&!?*!!#@@#@!
        • vodyanoi Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 17:14
          No nie wiem, czy współczesnych.
          Dla mojej babci i dziadka, roczników przedpierwszowojennych i międzywojennych, nienaturalne było spanie osobno. Wszyscy kiedyś spali razem. Bo było mało łóżek, mało przestrzeni i tak po prostu było cieplej.

Moja kuzynka spała z babcią, ja spałam z dziadkiem - mimo tego, że u dziadków z reguły łóżek było więcej niż ludzi (spadek po licznej rodzinie mieszkającej pod jednym dachem). Bo tak. Tak się kiedyś spało.
          • andaba Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 17:37
            A wiesz, masz rację.
            Dla mnie co najmniej dziwne, nie lubię spać z dziećmi, nawet z niemowlętami nie spałam, no chyba że wzięłam do karmienia i przysnęłam, z 9-latkiem nie spałabym na pewno, no chyba, że byłaby konieczność typu - jedziemy w gości, brakuje łóżek.
            Ale... jak szłam do babci, to spałam z nią w łóżku, pewnie gdzieś do 9-10 roku życia, mimo, że było drugie łóżko.
            Podobnie - w domu spaliśmy wszyscy w jednym pokoju, choć w osobnych łóżkach, mimo, że pokoi było więcej. J się zbuntowałam mając jakieś 11-12 lat i zrobiłam sobie sypialnię z mamy graciarnio-suszarni.
    • mary_lu Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 17:09
      Myślisz, że gatunkowi ludzkiemu na kilkanaście lat mija potrzeba bliskości, akurat w dzieciństwie? Bo rozumiem, że nawet takie autorytety w dziedzinie psychologii rozwojowej jak twoja teściowa dopuszczają spanie małych dzieci z rodzicami, a potem wspólne łóżko dorosłych par?
    • vodyanoi Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 17:11
      Tak, zasypiam tak czasem. Nie śpimy razem, bo mnie potem kręgosłup boli, więc idę do siebie ok. 1 w nocy. Chyba, że mnie mąż wcześniej zabierze z łóżka młodego i przetransportuje do sypialni.
      Gdybym pozwoliła, to syn spałby co noc między mną i mężem, taki stłamszony i według niego - dopiero wtedy szczęśliwy. Z tego co wiem, wielu jego kolegów tak ma (wiem od matek).
      Aha - zdaję sobie sprawę, że długo to już nie potrwa, więc nie wiem dlaczego miałabym mu tego odmawiać.
          • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 19:29
            bananowazima napisała:

> nie jest to jakis wielki lęk, mam go szczegolnie jak sie horrorow naogladam smile
            > a bezpieczniej sama w domu czuje sie przy lampce

No dorosła osoba się boi i śpi przy lampce?
            Nie to nie jest normalne, powinnaś się tym zainteresować.
            Sapnie przy świetle nawet małym jest szkodliwe dla organizmu.
            Kiedyś oglądałam o tym program.

--
            -----------------
          • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 29.12.19, 04:35
            jola-kotka napisała:

> Co jest patologiczne, lek?

Tak taki lek co nie pozwala spać bez światła osobie dorosłej jest patologiczny i należy iść do specjalisty.
            Może się właśnie przyczyniło do tego długie spanie z rodzicem, dając dziecku znak ze mama musi być blisko ,bo w nocy może ci się coś stać.
            Często spanie z dorosłym i zapalnie świateł utwierdza w leku a nie go oswaja.
            Należy uczyć opanowania leku spokoju i tego ze w nocy w domu jest bezpiecznie.

Moja córka tez się bała , tuliłam i np. Mówiłam wyobraź sobie co lubisz park łąkę kwiatki koniki pony jak biegają po łące. Itp. Myśl o czymś miłym ze w domu jest bezpiecznie spokojnie my jesteśmy obok. Potem robiłam to bez światłem, potem wystarczyło wprowadzić na miłe myślenie.
            I córka w tydzień oswoiła się z lekiem szła spać bez problemu.

--
            -----------------
            • misterni Re: Matka śpi z 9 letnim synem 29.12.19, 13:56
              pani_tau napisał(a):

Usypiała 16latke?

Wiesz, sama bym chętnie usypiała moją szesnastolatkę, gdyby na to pozwoliła. wink
              Sęk w tym, że nie pozwala, no chyba, że jest chora, ma gorączkę , wtedy prosi, żebym się koło niej położyła dopóki nie zaśnie. wink
              Zdaję sobie sprawę, że odsuwanie się od rodziców w tym wieku, to wstęp do samodzieloności niezbędnej w dorosłości i normalny etap rozwoju, i ceszę się z tego, że u mojej córki przebiega wszystko tak jak trzeba, ale cóż - rozum mówi co innego, serce, co innego i czasem trochę mi smutno. wink

--
              Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna.
              Misterni
      • milka_milka Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 18:04
        Black, przepraszam, najbardziej mnie bawi ktoś, kto nie ma dzieci, a wie najlepiej.

--
        Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
            • hanusinamama Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 20:01
              Ja nie majac dzieci tez uwazałam, ze spanie z dziecmi to jakies dziwne jest...i ze naprawno rodzice są niewydolni wychowawczo....dorobiłam sie 2 dzieci i jestem jak najbardziej niewydolna bo najpierw starsza z nami spała 5 lat (wynisoła sie tylko dlatego ze sie pojawiła młodsza i nie dawała jej spać), teraz młodsza. Sa noce gdy spia obie plus koty lu nawet 2 koty...bezdzietni zazwyczaj mają najwiecej rad w sprawie wychowania dzieci, rady te mozna o kant tyłka potłuc.

--
              "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
        • black_halo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 19:06
          Przepraszam Cię bardzo ale ponieważ mam dzieci w rodzinie i orientuje się, które spią same a które w rodzicami, to wiem jakie to ma konsekwencje. I tak, uważam, że dziecko w wieku 9 lat, które śpi z rodzicem to wypaczenie i swojego zdania nie zmienię.

Tak się składa, że jest to wstęp to trudnej do wykrycia pedofilii i kazirodztwa a ofiary takich nadużyć często nawet nie zdają sobie sprawy w tego, że rodzice czerpią seksualną przyjemność ze spania w jednym łóżku z dzieckiem.

Możecie tu nawet wywołać gownoburze albo mnie zbanować ale według statystyk co trzecia dziewczynka i co czwarty chłopiec do 16 roku życia pada ofiarą nadużycia. I to nie ze strony mistycznego pedofila, który czestuje cukierkami, nie ze strony księdza czy katechety ale strony wlasnego ojca czy matka, brata, siostry.

A te statystyki i tak mogą być niepełne bo jeśli rodzic czerpie przyjemność że spania z dzieckiem to dziecko może nie być nawet tego świadome i nigdy ta prawda nie wyjdzie na jaw. No ale nadal upierajcie się, że spanie z tak dużym dzieckiem to norma, karmie piersią czterolatka to norma, kąpanie się z osmiolatkiem to norma, chodzenie nago po domu to norma, całowanie w usta to norma.

--
          memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
            • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 19:35
              milva24 napisała:

> Co Ty pieprzysz? Rodzic czerpie zazwyczaj przyjemność z bycia z dzieckiem a dzi
              > ecko z bycia z rodzicem. To jest według Ciebie chore?

Ona ma racje.
              Zwłaszcza ze tu matka wędruje do syna.
              A ze nie molestowania takiego które wszyscy znają to uważają ze to oj miłe ze matka śpi z synkiem.
              Dzieci maja naturalna potrzebna bliskości jak i prywatności ,ale czasem rodzice zaburzają takie relacje specjalnie ,aby daje praktykować coś co jest patologiczne.

--
              -----------------
              • milva24 Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 19:44
                Miłe czy nie miłe, jak dziecko z jakichś powodów potrzebuje więcej bliskości to mu się ją daje nie ważne jakiej jest płci i co sobie pomyślą baby w Internecie. Chore to byłoby gdyby matka odstyłała chcącego się przytulić syna bo jest chłopcem, przecież nukt normalny nie postrzega swoich dzieci jako obiekt skeksualny.
                • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:40
                  milva24 napisała:

> Miłe czy nie miłe, jak dziecko z jakichś powodów potrzebuje więcej bliskości to
                  > mu się ją daje nie ważne jakiej jest płci i co sobie pomyślą baby w Internecie
                  > . Chore to byłoby gdyby matka odstyłała chcącego się przytulić syna bo jest chł
                  > opcem, przecież nukt normalny nie postrzega swoich dzieci jako obiekt skeksualn
                  > y.

Akurat bliskość można okazać na 100 sposobów i w innej porze dnia. Można dzieciaka poprzytulać, poczytać wieczorem. Utulić jak się coś złego śni. A nie uciekać z męskiego loża w środku nocy do syna. Brrr.

--
                  -----------------
                    • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 23:29
                      milva24 napisała:

> Cierpię na ciągłe niedobory snu i dość często czytanie wieczorne kończy się tym
                      > , że zasypiam koło dziecka. Utulanie w nocy po złym śnie takoż.

To zaśniesz a nie uciekasz z łóżka mężowi do dzieci.
                      Widać ze tu ciagle nie widzicie różnicy. Matka budzi się w nocy bo niema synusia obok i idzie jak małe dziecko do niego.
                      Mój mąż tez zasypia gdzie się położy. I tez zasypia u dzieci ,ale budzi się bo mu niewygodnie gorąco, wąskie łóżko po pół godzinie lub godzinie i wychodzi. A nie dlatego ze mu smutno czy tęskno w nocy i idzie do dziecka.

--
                      -----------------
                      • milva24 Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 23:33
                        Ja wiem o co Ci chodzi. Uważam tylko, że autorka u kuzynki nie mieszka więc pewnie nie wie co jest przyczyną takiej a nie innej sytuacji i czy to matka sama chodzi czy dzieciak woła, czy mąż chrapie czy jeszcze co innego.
            • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 19:35
              milva24 napisała:

> Co Ty pieprzysz? Rodzic czerpie zazwyczaj przyjemność z bycia z dzieckiem a dzi
              > ecko z bycia z rodzicem. To jest według Ciebie chore?

--
              -----------------
          • hanusinamama Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 20:04
            Ooooo matko kochana. Ja mam 4 bezdzietne kolezanki...mysle ze moge sie wypowiadać jak to jest byc bezdzietna 40... nie nie moge, bo widzę je raz na jakiś czas.
            Nie masz zielonego pojecia co to znaczy miec i wychowywać dzieci, nawet jezeli w twoim otoczeniu jest ich 1500....tez tak myslałam jak ty, jak dzieci nie miałam. Teraz pozostaje mi tylko śmiać się z mojej naiwności wtedy.

--
            "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
          • hanusinamama Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 20:06
            Black halo jako specjalistka od dzieci i karmienia piersią powiedz nam (krynico mądrosci laktacyjnej) do kiedy karmienie jest normalne, a kiedy juz nie jest. Wiemy ze 4 latek karmiony piersią to zuo. A 3latek?? A jak ma 3 lata i 10 mcy??

--
            • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:42
              hanusinamama napisała:

> Black halo jako specjalistka od dzieci i karmienia piersią powiedz nam (krynico
              > mądrosci laktacyjnej) do kiedy karmienie jest normalne, a kiedy juz nie jest.
              > Wiemy ze 4 latek karmiony piersią to zuo. A 3latek?? A jak ma 3 lata i 10 mcy??
              >

Dla mnie karmienie 3-4 latka ,jest już nie na miejscu.

--
              -----------------
              • m_incubo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 29.12.19, 10:58

> hanusinamama napisała:

> > Wiemy ze 4 latek karmiony piersią to zuo. A 3latek?? A jak ma 3 lata i 10
                > mcy??

3, 4 latek karmiony piersią? Tak, to zaburzenie. A dokładnie zaburzona matka, nie zaburzone dziecko. Ja mam trójkę dzieci, więcej niż ty, do tego dawno odchowane, więc moje zdanie jest mojsze niż twoje, ty se urodź jeszcze jedno, bo póki co nie masz co się wypowiadać.
                Świta coś czy jeszcze nie?
          • milka_milka Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 20:22
            Tak się składa, że jest to wstęp to trudnej do wykrycia pedofilii i kazirodztwa a ofiary takich nadużyć często nawet nie zdają sobie sprawy w tego, że rodzice czerpią seksualną przyjemność ze spania w jednym łóżku z dzieckiem.

Taaaak, a pomacanie kota przez namiot zaraża wścieklizną....
            Black, taką głupotę napisałaś, że jak Cię lubię, to uważam, że pobiłaś wszelkie rekordy.

--
            Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
            • black_halo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:23
              milka_milka napisała:

> Taaaak, a pomacanie kota przez namiot zaraża wścieklizną....
              > Black, taką głupotę napisałaś, że jak Cię lubię, to uważam, że pobiłaś wszelkie
              > rekordy.
              >

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1652450,1,oficjalnie-kobiety-wykorzystujace-seksualnie-dzieci-to-margines-a-nieoficjalnie.read
              Po prostu przeczytaj.

--
              memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
              • black_halo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:30
                black_halo napisała:

> milka_milka napisała:
                >
                >
                > > Taaaak, a pomacanie kota przez namiot zaraża wścieklizną....
                > > Black, taką głupotę napisałaś, że jak Cię lubię, to uważam, że pobiłaś ws
                > zelkie
                > > rekordy.
                > >
                >
                > www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1652450,1,oficjalnie-kobiety-wykorzystujace-seksualnie-dzieci-to-margines-a-nieoficjalnie.read
                > Po prostu przeczytaj.
                >
                >
                Matka, która śpi ze swoim synem w jednym łóżku, na przykład 7-letnim bądź starszym, musi liczyć się z konsekwencjami wystąpienia u niego zaburzeń w rozwoju psychoseksualnym. Chłopiec w tym wieku doświadcza erekcji, przyjemności seksualnej podczas snu - to naturalne. A matka powinna sobie odpowiedzieć na kilka pytań: Jeżeli syn doświadcza przyjemności seksualnej, kiedy śpi i jest do mnie przytulony, to jak się to przełoży na jego przygotowanie do zakładania rodziny? Czy będzie zdolny do podejmowania aktywności seksualnej z inną kobietą? A może będzie miał problem, bo zacznie sobie przypominać, jak ze mną leżał w łóżku, jak dotykał moich piersi, jak miał erekcję?

Więcej: weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,17943350,Seksuolog_sadowy__Nie_dowierzamy__ze_pedofilem_moze.html

--
              • milka_milka Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:31
                Ale ja nie twierdzę, że to się nie zdarza, tylko że bezrefleksyjnie wrzuciłaś wszystkich do jednego worka.

--
                • black_halo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:39
                  To się zdarza częściej niż Ci się może wydawać i moim zdaniem lepiej jest ludzi uczulać na takie zachowania. Poza tym przypominam, że wedle statystyk co czwarte dziecko pada ofiarą nadużyć. A ile dzieci pada ofiarą a nie są ujęte w żadnych statystykach?

Zdania nie zmienię, spanie z dzieckiem starszym niż 2-3 lata to wynaturzenie ale oczywiście na postepowej ematce z rodzicami można spać do 18stki.

--
                  • black_halo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:49
                    To do milki i innych foeumowych fanek spania z dużymi dziećmi było.

Tak w ogóle to niedawno w pracy u mnie wybuchł skandal bo aresztowano kobietę, której osiemnastoletni syn oskarżył o wykorzystywanie. I to była kobieta, która jawnie chwaliła się, że śpi z własnymi dużymi dziećmi, że karmiła piersią całą czwórkę dzieci do 3 roku życia, że kąpię się z trzynastoletnim synem. Uważałam wtedy, że to wyjątkowo obrzydliwe ale conajmniej kilka osób w pracy poparło ową kobietę i uznało to za objaw rodzicielstwa bliskości.

--
                      • thank_you Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:58
                        Oczywiscie! Wszak kazda, która spi z dzieckiem jest zboczona, a 7-latek patrzy na matkę jak na obiekt seksualny, zaś karmienie piersią 3-latka to prawie jak gra wstępna do rżnięcia z mężem - wszak tu i tu podobna stymulacja.

Rzyg.
                      • black_halo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 23:00
                        Nie jakaś jedna tylko całkiem sporo. Sorry, ale to się zdarza częściej niż człowiek myśli więc dlaczego autorka nie powinna być wyczulona na potencjalnie patologiczną sytuację w rodzinie.

--
                      • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 23:32
                        milva24 napisała:

> I przez to że jakaś zboczona baba wykorzystała dzieci będziesz upartywała zbocz
                        > enia w każdym przejawie bliskości wobec większych dzieci?

NIE W KAŻDEJ A W TAKIEJ KTÓRA NA SIŁE PRZEDŁUŻA TAKA SYTUACJĘ.
                        Spania i reszty.
                        Bo to ze ona łazi do syna , moim zdaniem na siłę przedłuża potrzeby u syna w spaniu z matka.

--
                        -----------------
                      • black_halo Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 23:04
                        milva24 napisała:

> A pomiędzy akceptowaniem i zaspokajaniem potrzeb dziecka a byciem fanką jest ró
                        > żnica.

Jeśli wycieczki do dziecka odbywają się za każdym razem jak dziecko nie przychodzi samo, to znaczy, że to jest sytuacja patologiczną.

A że ta wiedza nie jest powszechna, trudno to zaakceptować bo jednak o pedofilii kobiet mówi się mało, to rozumiem reakcje na forum.

Ale pomyśl co jeśli dziewiecioletni syn odczuwa przyjemność w trakcie spania z matką? Pomyśl co jeśli to byłby twój własny syn. Przecież nie musi ci o tym mówić...
                        --
                        • milva24 Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 23:13
                          A propos wycieczek do dziecka i ich powodù (lub braku) to są gdybania autorki wątku. Podejrzewam, że z kuzynką nie mieszka więc nie wie o co tam chodzi.
                          Zastanawia mnie tylko jedno, Twoim zdaniem chłopców ośmio czy dziewięcioletnich nie wolno przytulać nawet jak chcą z obawy, że się mogą podniecić?
                          • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 23:45
                            Matka się tym chwali. To raz , dwa naprawdę nie widzisz różnicy w przytulenie syna a chodzeniem w nocy do jego łóżka?

A co z dziadkiem który sypiał z wnuczka ? Tez takie normalne było? Potem wyszło ze molestował choć do penetracji nie doszło ,ani do zadania dziecku bólu.
                            Ja uważam ze każdy ma poczucie i bliskości ale i intymności i prywatności. I należy umieć wyczuć kiedy przychodzi czas na relacje matka dziecko.
                            Bo łatwo takie relacje zaburzyć z zakochania w swoim dziecku ,a potem to może rzutować na żyje dorosłe .
                            Zreszta w pl jest dość silny Kult dziecka.
                            Patrz wątek najważniejsze dziecko czy mąż.

Tak samo jak odczuwanie nagości przy lekarzu i przy innych ludziach. Każdy ma inny próg.
                            Ale są jakieś społeczne wytyczone granice. Normy, czasem odbiegają od normy z powodu sytuacji jak koszmar choroba.
                            I ja uważam ze ta konkretna matka przekracza granice chodząc w nocy do łóżka syna, wtedy kiedy on śpi u siebie i jej nie potrzebuje a ona i tak tam ładuje.

--
                            -----------------
            • ichi51e Re: Matka śpi z 9 letnim synem 29.12.19, 14:29
              Glaskanie kota zapewne jest przykladem zoofilli idac tym tropem. Spanie z kotem to juz w ogole - az mi slabo. Co tam sie dzieje kot spi czlowiek spi zeby tylko kotolakow z tego nie bylo sad

--
              wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
          • thank_you Re: Matka śpi z 9 letnim synem 29.12.19, 00:38
            www.poradnikzdrowie.pl/seks/problemy-z-seksem/poranna-erekcja-jakie-sa-jej-przyczyny-i-o-czym-swiadczy-jej-brak-aa-2R6a-SjBN-yZ1z.html

Nawet płody maja erekcje i to wszystko w łonie matki. Takie male a juz sie podnieca. O fuj, co za zboczenie. Abortowac chłopców, ale juz.

• ichi51e Re: Matka śpi z 9 letnim synem 29.12.19, 14:25
            No dawaj te statystyki ktore mowia ze co trzecia dziewczynka i co 4 chlopiec zostali wykorzystani przez rodzica czy rodzenstwa

--
            wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
    • iberka Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 17:35
      Nie, z moimi dziećmi spałam tylko jak były małe i chore - łatwiej było kontrolować. Od urodzenia każde odkładane do do swojego łóżeczka, może dlatego żadne z nich nie ma problemu ze spaniem we własnym łóżku.
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 18:03
        Dupa, dupa, dupa ;P
        Mój syn przyszedł do nas jak miał 1,5 roku, wtedy to zdemontowaliśmy boczek łóżeczka i już pierwszej nocy wziął poduszkę przy zasypianiu i położył między nasze i tak przez kolejne 3 tygodnie go odnosiłam a on budził się i przyłaził. Pies się tylko denerwował, bo po nim deptal.
        Po 3 tygodniach się poddałam i tak już 6,5 lat sobie śpimy razem.
        • hanusinamama Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 20:10
          U mnie starsza do 2 lat spała sama, w swoim pokoju. Skonczyła 2 i zaczeły sie nocne marsze. Młodsza spi z nami od urodzienia...i majac lata sama powoli chyba pzestaje. Tzn są noce kiedy bierze kocyk i przychodzi do nas...ale wiecej jest takich ze spi u siebie. Żałuje ze starszą tak szybko wyniosłam do swojego pokoju...naczytałam sie mądrosci, ze tzeba do 3 miesiaca to dziecko nie bedzie przychodzić. Tak zapewne dziecko codziennie opdnoszone koniec konców kapituluje...tylko pytanie czy przestaje miec potrzebe bliskosci w nocy, czy zwyczajnie wie ze rodzic go nie pzytuli.

--
            • hanusinamama Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 21:49
              Moze...ale ja wyniosłam do jej pokoju 3 miesieczne dziecko. ja teaz na to patrze to głupota totalna. Szczególnie ze kamriłam cycem 2 lata, a ona zarła w nocy do 18 miesięcy...ile ja sie nachodziłam do niej, 3 azy bym zeby staciła smile a efekt taki ze i tak spała z nami do 5 oku. Po co??

--
              • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 22:47
                hanusinamama napisała:

> Moze...ale ja wyniosłam do jej pokoju 3 miesieczne dziecko. ja teaz na to patrz
                > e to głupota totalna. Szczególnie ze kamriłam cycem 2 lata, a ona zarła w nocy
                > do 18 miesięcy...ile ja sie nachodziłam do niej, 3 azy bym zeby staciła smile a ef
                > ekt taki ze i tak spała z nami do 5 oku. Po co??
                >

Może masz z tego powodu wyrzuty sumienia naczytałam się książek interesowała dzieciaka.
                To teraz chcesz odreagować i spać do 18-nastki albo jak oddasz w rece partnera.

I nikt tu nie mówi o przychodzeniu w nocy 2–6-7 latka. Co kilka nocy. Jak się coś przyśni.
                Mowa to o conocnych marszach nie dość ze 9-latka ,to jeszcze matki do jego łóżka.
                A to już jest dla mnie chore.
                Biorąc pod uwagę ze niby nie są zaburzeni.

--
                -----------------
    • princy-mincy Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 18:01
      Moja 10 latka przychodzi czasem w nocy jak jej się coś złego przyśni. Wolę jak przyjdzie do nas niż miałaby się bać sama u siebie.
      Ten wiek to podobno częste koszmary w nocy bo dzieci są zmęczone szkoła i dodatkowo mózg cały czas się rozwija.
      Czasem jak wyjeżdżam ja lub mąż to wtedy ona przychodzi już o 22 tak po prostu.
      Nie ma w tym nic patologicznego moim zdaniem.
      • 3-mamuska Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 19:41
        Czasem i jak rodzica nie widziała w dzień.
        To jest ok.
        Ale tam obi śpią noc w noc nawet jak chłopak nie przyjdzie do niej mamusia z tęsknoty idzie do niego. I to jest patologiczne.
        Bo będąc rodzicem każde z nas doświadcza sobie z dzieckiem większym mniejszym, czasowe dłuższe.
        Ale uważam ze jak dziecko ma około 6-7 lat spanie całonocne powinno się skończyć.
        Ja spałam z każdym dopóki były karmione potem przychodziły w nocy. Z czasem proporcje spania we własnym łóżku przychodziły w stałe spanie u siebie.
        Nie myląc wieczornego czy porannego tułania się w łóżku. Długotrwałe spanie z dzieckiem ma zły wpływ na dziecko, tak jak pomoc czy wręczenie go we wszystkim takie pokazie ze bez rodzica sobie nie poradzisz nie dasz rady, pod osłona opiekuńczości.

--
        -----------------
    • ajr27 Re: Matka śpi z 9 letnim synem 28.12.19, 18:17
      Spałam z 9 latem bo akurat wtedy przechodziliśmy przez wyprowadzkę taty z domu oraz rozwód. Jednym słowem- źle się działo u nas w domu i byliśmy nieszczęśliwi. Z perspektywy czasu widzę, że synowi nic to nie zrobiło, mnie też. Potrzeba bliskości między nami wtedy objawiała się właśnie poprzez łóżko- wspólne oglądanie filmu na sofie a potem wspólne zasypianie