Dodaj do ulubionych

Wielka wpadka trolla

20.02.20, 09:58
www.tvp.info/44797439/gw-ujawnia-dane-wrazliwe-anonimowego-internauty-i-wysyla-donos ciekawe czy był też na ematce? Może Józek?
Obserwuj wątek
      • 1matka-polka Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 13:00
        "A są też trolle antypisowskie, czy też z definicji jest to wykluczone?"

Zwariowales, takie dziwne pytania zadajesz...

--
        "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
      • iwles Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 14:11
        stavros2002 napisał:

> A są też trolle antypisowskie, czy też z definicji jest to wykluczone?

Najwyrazniej, informacje o takich trollach tvpinfo nie interesuja 😄😄😄

--
        Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
    • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 12:24
      Jasne! Donos dotyczy „krytykowania polityków opozycji”. Jak wszyscy wiemy krytykowanie polityków opozycji jest niezgodne z prawem i źle postrzegane przez obecną władzę więc trollowi grożą bardzo poważne konsekwencje. Jako, że źródłem informacji jest radio erewań tvpis, obstawiam, że troll stosował groźby karalne a „donos” może uchroni kogoś przed losem prezydenta Adamowicz.

--
      super_hetero_dyna:
      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
      • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 12:43
        A jakaż to władza karała za krytykowanie opozycji? Bo wszystkie instrumenty do karania posiada jedynie władza.

--
        super_hetero_dyna:
        • dramatika Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 13:13
          livia.kalina napisała:

> A jakaż to władza karała za krytykowanie opozycji? Bo wszystkie instrumenty do
          > karania posiada jedynie władza.

To, że ubecy i ich progenitura stali się opozycją władzy, niczego nie zmienia - metody te same. Warto takze wspomnieć o Spurek, która doniosła na faceta do jego pracodawcy.
          • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 14:22
            Nie rozumiem, to już TW Wolfgang, TW Wolfgangowa i TW Wolfgagniątko przestali być konsulem, prezesem Trybunału Konstytucyjnego i członkiem w radzie nadzorczej spółki skarbu państwa i przeszli do opozycji? I jakie to są „ubeckie metody” donoszenia do pracodawcy, że pracownik krytykuje opozycję? Napisz dokładnie na czym one polegają? Jak rozumiem, każdy pracodawca to z definicji wielbiciel opozycji? A może krytykowanie opozycji podpada pod jakiś paragraf w KK? A może przestań rżnąć głupa i przestań udawać, że nie rozumiesz, że biedaczek na którego „doniesiono” używał gróźb karalnych a jego postawa uniemożliwiała mu wykonywanie obowiązków służbowych, bo nie może np lekarz, strażak albo nauczyciel grozić komuś śmiercią. No chyba, że w twojej opinii może. Zważywszyna twoją moralność to wszystko możliwe.

--
            super_hetero_dyna:
            • dramatika Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:24
              livia.kalina napisała:

> I jakie to są „ubeckie metody” d
              > onoszenia do pracodawcy, że pracownik krytykuje opozycję? Napisz dokładnie na c
              > zym one polegają?

Własnie na tym - na donoszeniu. Nazywane jest to też czasami "graniem w totka".
              I bez znaczenia jest to, czy donoszący jest u władzy czy w tzw. opozycji.
              A groźbami karalnymi zajmują się policja, prokuratura i sąd - w dzisiejszych czasach nikt nie przykleja na tablicy ogłoszeniowej zdjęcia delikwenta z nazwiskiem, aby sprowokować do linczu.
              • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:32
                Jak rozumiem, przed istnieniem UB nikt na nikogo nie donosił? Ub wymyśliło donoszenie? A czy jak Andrzej duda donosi do Prokuratury na kancelarie Bronisława Komorowskiego:

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/506561,kancelaria-dudy-zlozyla-zawiadomienie-do-prokuratury-na-kancelarie-komorowskiego.html
                To stosuje ubeckie metody? A jak prezes kaczyński donosi na Wyborczą to stosuje ubeckie metody?
                wyborcza.pl/7,75398,24472873,prezes-pis-donosi-do-prokuratury-na-wyborcza-za-tasmy-kaczynskiego.html

A tak w ogóle feblik Kaczyńskiego do donosów to o czym świadczy? O ubeckich upodobaniach?

--
                super_hetero_dyna:
                • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:32
                  Link o febliku:

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kaczynski-czerpie-wiedze-z-donosow-chetnie-przeczyta-kazdy/1p4cjjm
                  --
                  super_hetero_dyna:
                • dramatika Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:45
                  livia.kalina napisała:

> Jak rozumiem, przed istnieniem UB nikt na nikogo nie donosił? Ub wymyśliło dono
                  > szenie? A czy jak Andrzej duda donosi do Prokuratury
                  > To stosuje ubeckie metody? A jak prezes kaczyński donosi na Wyborczą to stosuje
                  > ubeckie metody?

Kto twierdzi, że UB wymyśliło instytucję donoszenia?
                  Nie odróżniasz donoszenia np. do pracodawcy od złożenia zawiadomienia do prokuratury. Niespecjalnie mnie to dziwi.
                  • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:52
                    >Kto twierdzi, że UB wymyśliło instytucję donoszenia?

Ty, nazywając donoszenie ubeckimi metodami.

>Nie odróżniasz donoszenia np. do pracodawcy od złożenia zawiadomienia do prokuratury.
                    Donoszenie do prokuratury to donoszenie do prokuratury a donoszenie do pracodawcy to donoszenie do pracodawcy. Jedno i drugie to donoszenie. Tyle, ze młyny sprawiedliwości mielą powoli a donos do pracodawcy, że jego pracownik nie powinien wykonywać swojej pracy może ze skutkiem natychmiastowym uchronić klientów.

--
                    super_hetero_dyna:
        • dramatika Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 13:30
          aandzia43 napisała:

> Nie krytykował tylko wylewał szambo i używał słów uznanych na wulgarne i obelży
          > we na określenie konkretnych osób.

To niech pokrzywdzeni idą na policję i niech ta wyciąga dane od GW.
      • aandzia43 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 12:52
        Aaa, już wiem czemu pan Smok coś tam nie protestował zbyt mocno za podanie do wiadomości publicznej jego danych - pan Hollandową wyzwał od kurew, a Dulkiewicz od cip. Niech się cieszy że sam procesu nie miał.

--
        "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
    • tifa_lockhart Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 13:59
      Bo ludzie zostawiają drobne ślady w sieci. Kiedy zaczynasz szukać i wiązać je ze sobą to często dość szybko udaje się osobę zdekodować.
      Pamiętacię tą "nauczycielkę" która wylała tu wiadro pomyj na swoją uczennica bo ta popłakała się w na wycieczce w teatrze? Udało mi się ja zdekodować może w 15 minut.
      • iwles Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 14:15
        Elka sie wkopala ostatnio. I okazala sie andrzejem. Wiec niepredko sie pokaze, o ile w ogole sie pokaze. Na ematce jest spalona 😋

--
        Paweł

• 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:35
          iwles napisała:

> Elka sie wkopala ostatnio. I okazala sie andrzejem. Wiec niepredko sie pokaze,
          > o ile w ogole sie pokaze. Na ematce jest spalona 😋
          >

Jak to zwykle bywa u tzw. "obroncow demokracji" masz problem z rzeczywistością.
          Pokaże się jak najbardziej i z niczym nie wkopała się. Po prostu nie mam czasu na bawienie sie w dyskusje z osobami które używaja pomówień zamiast argumentów.

Spalone powinny byc osoby posługujące sie insynuacjami, a jest wręcz przeciwnie. To jest dopiero zdumiewające.
          • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:38
            1elka26 napisał(a):

> iwles napisała:
            >
            > > Elka sie wkopala ostatnio. I okazala sie andrzejem. Wiec niepredko sie po
            > kaze,
            > > o ile w ogole sie pokaze. Na ematce jest spalona 😋
            > >
            >
            > Jak to zwykle bywa u tzw. "obroncow demokracji" masz problem z rzeczywistością
            > .
            > Pokaże się jak najbardziej i z niczym nie wkopała się. Po prostu nie mam czasu
            > na bawienie sie w dyskusje z osobami które używaja pomówień zamiast argumentów
            > .
            >
            > Spalone powinny byc osoby posługujące sie insynuacjami, a jest wręcz przeciwni
            > e. To jest dopiero zdumiewające.

Jakie insynuacje, Andriusza? big_grin Ktoś ci kompa zhakował? big_grin

--
            "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
        • mdro Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 15:45
          A tam bystry, większość wpisów elki vel andrzeja585858 to CtrlC CtrlV z przekazów dnia (łącznie z błędami ortograficznymi) albo wyglądający na generowany półautomatycznie bełkot o "totalnej opozycji".

Ale już rozumiem, dlaczego się tak wściekał o zarzucanie mu braku znajomości polskiej kultury - nie pojmował tylko biedaczek, że to z powodu tych kremlowskich przeklejek big_grin. (ew. ktoś konto Andrzejka przejął - też możliwe).

--
          "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
      • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 14:16
        lauren6 napisała:

> To juz wiadomo czemu elka się nie odzywa: czyści Twittera.

E tam, towarzyszka Jelizawieta się wczoraj na ematce przez pomyłkę zalogowała jako towarzysz Andriusza w tym samym wątku, myślę że pod tymi nickami chwilowo ją mamy z głowy big_grin

--
        "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
        • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 14:26
          Koleś się już wystarczająco skompromitował i zdekonspirował „szpitalem na skraju miasta” a nie przeszkodziło mu to przez lata tu przyłażic i walić partyjny przekaz dnia. Moja opinia jest taka, że oni mają płacone od liczby postów pod danym (zgłoszonym centrali) nickiem i czy robią to sensownie i skutecznie, w to już nikt nie wnika. I dajcie proszę linka do wpadki. Mam go wygaszonego ale się wyloguję i chętnie się zapoznam wink

--
          super_hetero_dyna:
          • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 14:43
            Koleś chciał błysnąć cytatem „ze znanego i lubianego serialu „Szpital na skraju miasta”” a każdy, kto jest polskojęzyczny wie, że w Polsce ten kultowy serial leciał pod tytułem „Szpital na peryferiach” co weszło do kanonu języka polskiego i tak np polska parodia tego serialu miała tytuł „Szpital na perypetiach”. Ale tego ktoś, dla kogo język polski nie jest pierwszym językiem a instrukcje dostaje w języku obcym, po prostu nie wie.

Koleś ponad to jako inwektywy używa sformułowania „nadwołażska mentalność”, która w kulturze polskiej jest w ogóle nieznana (można wrzucić w google- nic nie wyskakuje). Spotkałam się z tym sformułowaniem w „Nowych barbarzyńcach” Jakuba Dymka, w rozdziale poświęconym propagandzie w putinowskiej Rosji”. Otóż jest to powszechnie używana inwektywa w skrajnie prawicowych rosyjskich think tankach do podsycania nastrojów antyniemieckich i antyeuropejskich.

--
            super_hetero_dyna:
              • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 14:56
                livia.kalina napisała:

> a sorry, teraz widzę, że to prośba do iwoniaw a nie do mnie. Też czekam na link
                > a.
                >

No weź, przecież posty pacynkowe są wycinane z definicji. Polecam jednakowoż wątek o gminie wolnej od LGBT, z którą Francuzi już dłużej nie chcą jeść widelcem, tudzież lekturę innych for dyskusyjnych, które wyszukiwarce mogą się nawinąć big_grin

--
                "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
              • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 15:16
                stavros2002 napisał:

andrzej585858 przez lata moderował forum potworum?

On tylko na tym forum pisał, aż wszyscy sobie poszli mając dość kopania się z koniem i zostało widać co. Podobnie zresztą było z forum Wychowanie w wierze, które to trolliszcze wykończyło. Z potworum ludzie poszli na zamknięte forum verdany, gdzie też przypełzł, ale tam został zbanowany. Widać gadanie z samym sobą mu się znudziło, czemu zawdzięczamy gościnne występy na ematce.

--
                "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
                • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 15:27
                  A tak się miło zaczynało:

forum.gazeta.pl/forum/w,16182,97634076,97634076,Watek_powitalny_III.html?p=97648063
                  --
                  super_hetero_dyna:
            • 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 16:50
              livia.kalina napisała:

>
              > Koleś ponad to jako inwektywy używa sformułowania „nadwołażska mentalność”, któ
              > ra w kulturze polskiej jest w ogóle nieznana (można wrzucić w google- nic nie w
              > yskakuje). Spotkałam się z tym sformułowaniem w „Nowych barbarzyńcach” Jakuba D
              > ymka, w rozdziale poświęconym propagandzie w putinowskiej Rosji”. Otóż jest to
              > powszechnie używana inwektywa w skrajnie prawicowych rosyjskich think tankach
              > do podsycania nastrojów antyniemieckich i antyeuropejskich.
              >
              >Musze przyznać, że trzeba miec fantazję zeby stworzyć tak fantastyczną zbitkę słów która jest tak naprawdę bełkotem nie mającym nic wspólnego z stanem faktycznym.
              Tak więc szanowne trollątko użyłam sformułowania "nadwołżański mużyk" - to, że nie znasz takiego słowa nawet mnie nie dziwi. No cóz jak ktoś czyta tylko swój organ prasowy to ma braki.
              Tak więc wyjaśniam zgodnie z słownikiem języka polskiego:

"mużyk «ciemny, zacofany chłop w dawnej Rosji» "
              sjp.pwn.pl/sjp/muzyk;2568699.html
              Także to, że nie znasz oryginalnego tytułu serialu nie jest niczym zaskakującym.

Wniosek - musisz bardziej postarać się, albo poprosic o nowe instrukcje. Banialuki o rosyjskich trollach nie są już na topie.
                • 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 19:00
                  No własnie jak to jest z tymi pomówieniami, że jestem rosyjskim trollem i to w dodatku płatnym? Można tak bez żadnego dowodu, ba nawet cienia dowodu, wypisywac takie brednie?
                  Chociaż właściwie nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza jak widze "Kaszubów z Pucka" ktorzy pojawiają się co drugi dzień w innym mieście.
                  Najwyraźniej tzw. "obrońcy demokracji" tak mają. Jak brakuje argumentów zostają pomówienia.

I nie, nie mam czego wstydzić się. Wyobraź sobie, że ja i jak to pieszczotliwie piszesz "andrzejek" to dwie różne osoby.
                  • iwles Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 19:05
                    "Wyobraź sobie, że ja i jak to pieszczotliwie piszesz "andrzejek" to dwie różne osoby"

Tchorz tchorz tchorz.
                    Buahahahahahaha

Troche honoru. Przyznaj sie, uderz w piersi i przepros. O ile wiesz, co to honor.

--
                    Paweł

• 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 19:16
                      Dzisiaj wasz organ prasowy zamieścił absurdalny artykuł poświęcony kobiecie, która w mediach społecznościowych wyznaje miłość prezydentowi Dudzie i twierdzi, że ten także ją kocha.
                      Jako dowód służą zdjęcia z spotkań i inne o podobnej randze dowody. Czyli w skrócie - zbiór pomówień i insynuacji.

Jak można skomentowac tego typu sensacje? - ano tak jak to zrobił D. Wildstein:

"Nagle oburzenie, że GW zajmuje się bredniami, bez żadnych dowodów. Tym razem zachwycając się stalkerką PAD.
                      Jedni że żenada, inni że kompletne dno.
                      Niby racja ale jedno pytanie. A czym zajmuje się GW od dobrych 15 lat?
                      Niczym innym.
                      Są konsekwentni w byciu tabloidem dla głupków."

Dlaczego tym piszę? Własnie z takim zachowaniem mam do czynienia na tym forum. I piszesz o honorze jednoczesnie bez cienia zażenowania wypisując brednie o jakimś mitycznym "ruskim trollu"?

Żenada.
                        • 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 19:27
                          Proszę bardzo. Oto przykład podręcznikowego wręcz pomówienia.
                          A jakiś chociażby cień dowodu ? Oczywiście brak - aha zapewne też jesteś Kaszubem z Pucka?

No cóż - pomimo wysiłków dobro zawsze wygrywa z złem:

• iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 19:24
                        1elka26 napisał(a):

> Dzisiaj wasz organ prasowy zamieścił absurdalny artykuł poświęcony kobiecie, k
                        > tóra w mediach społecznościowych wyznaje miłość prezydentowi Dudzie i twierdzi,
                        > że ten także ją kocha.

I co w związku z tym, Andriusza? big_grin

--
                        'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
                        'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
                        • 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 19:30
                          iwoniaw napisała:

>
                          > I co w związku z tym, Andriusza? big_grin
                          >
                          Doczytaj do końca. Jezeli jest to zbyt trudne to powtórzę:

"Własnie z takim zachowaniem mam do czynienia na tym forum. I piszesz o honorze jednocześnie bez cienia zażenowania wypisując brednie o jakimś mitycznym "ruskim trollu"?"
                          • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 20:05
                            1elka26 napisał(a):

> iwoniaw napisała:
                            >
                            > >
                            > > I co w związku z tym, Andriusza? big_grin
                            > >
                            > Doczytaj do końca. Jezeli jest to zbyt trudne to powtórzę:
                            >
                            > "Własnie z takim zachowaniem mam do czynienia na tym forum.

Co, boli że ludzie rozmawiają, o czym chcą i nie pozostawiają bez komentarza twoich bezsensownych wrzutek nie na temat? big_grin No to masz problem, Andriusza.

--
                            "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
                            • 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 20:29
                              Taak - no cóż, jeżeli dla ciebie pomówienia to norma - to nie mam pytań.
                              Jeżeli jest to jeden z elementów tego co okreslacie jako "wartości europejskie" to jest to smutne.
                              • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 20:39
                                1elka26 napisał(a):

> Taak - no cóż, jeżeli dla ciebie pomówienia to norma

Ładnie to tak łgać, Andriusza? I jeszcze specjalnie po to temat zmieniać?

--
                            • asia.sthm Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 20:41
                              On ci nic nie wyjasni, ominie kwestie IP jak diabel swiecona wode.

Ja juz elke od dawna rozpoznawalam po upierdliwie zamulonym tonie, cos mi dzwonilo ale za malo bylo kosciola. Gdyby elka rozgadywala sie na temat religii to natychmiast zgadlabym andrzeja. dal popalic na kilku forach, zarznal te fora i przepadl w niepamiec. Elka narodzila sie z prochow tego niezlomnego inwizotora w kapturku. Nowa plec nowa misja.

--
                              po prostu, prosto z mostu...
              • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 20:15
                Hehe- odblokowałem cię Andrzejku, rocznik 58, z dwójką dzieci i od razu już jest wesoło. Ja ci o „nadwołżańskiej mentalności” a ty mi ze słownikiem w sprawie mużyka. Tylko co jedno ma wspólnego z drugim? smile

--
                super_hetero_dyna:
                • 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 20:27
                  To, że nie pisałam o żadnej "nadwołżańskiej mentalności" - masz tutaj link, gdyż jak widzę wazniejsze jest wypisywanie bredni niż sięgnięcie do źródeł:

" Znajomość twórczości Dostojewskiego nawet wśród mużyków z nadwołżańskich wiosek jest powszechna."
                  forum.gazeta.pl/forum/w,567,163567411,163567411,Przemoc_w_panstwie_przemoc_wobec_kobiet.html?p=163574962

No cóż, kwintesencja tzw. "obrońcy demokracji". Coś pamięta, ale niezbyt dokładnie, ale najważniejsze żeby było wesoło. Prawie jak z nieprzestrzeganiem Konstytucji przez PIS. Coś tam się słyszało, ale jak przychodzi do konkretów to okazuje się, że nic sensownego nie potrafi się powiedzieć.
                  Najważniejsze to pomawiać i szczuć - jednak faktycznie pasuje do ciebie określenie "nadwołżańska mentalność".
                    • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:03
                      stavros2002 napisał:

> Jesteś andrzejem585858, styl pisania i słownictwo to samo ten sam, prosty progr
                      > am porównawczy podaje zgodność 92%.

Swoją drogą, tanebo pewnie nawet nie przypuszczał, że tytuł wątku, który założył, będzie o wiele lepiej pasował do dygresji w nim się pojawiającej, niż tematu głównego big_grin big_grin big_grin

--
                  • livia.kalina Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 20:52
                    Andrzejku drogi, uważaj na siebie, w końcu jesteś rocznik 58 i jeszcze jakaś żyłka ci pójdzie. Nie pisałam o wątku, który linkujesz. Jak zwykle masz argumenty z dudy. tzn pana prezydenta Dudy. "Mużyka" wprowadziłeś do akcji dopiero teraz, żeby zaciemniać obraz całej sytuacji. A pytanie jest proste- jakim cudem andrzej585858 i 1elka26 mają to samo IP, jeśli nie są ta samą osobą?

--
                    super_hetero_dyna:
                    • stavros2002 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:07
                      Jest to jak najbardziej możliwe, u niektórych dostawców, np. w sieciach radiowych to samo IP może posiadać i kilkuset użytkowników. Podobnie jest w sieciach firmowych.

Inna sprawą jest to, że prawdopodobieństwo, że ela i andrzej nadają z tej samej sieci albo pracują w tej samej firmie jest zastanawiające? A może to małżeństwo?
                      • iwles Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:15

A nieeee. W tamtym watku akurat bylam w trakcie dyskusji z elka. Uklad postow byl taki: elka, ja, elka, ja i nagle andrzej, jako ciag logiczny naszej dyskusji, te same bledy jezykowe, slownictwo elkowe i styl.
                        No jak nic musial byc zalogowany jednoczesnie na kilku forach, albo komentarzach artykulow i nie zauwazyl, w ktorym okienku odpowiada.

Kazdy normalny czlowiek przyznalby sie, jak to juz nieraz na forum bywalo. Ale do tego trzeba miec choc odrobine cywilnej odwagi.

--
                        Paweł

• stavros2002 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:28
                          Chcąc być uczciwym, trzeba zauważyć, że na forum jest też parę nicków spod znaku "opozycji, postępu i tolerancji", które piszą też w zastanawiająco podobny sposób i w tych samych godzinach.
                          • iwles Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:42
                            W sposob podobny do elki? Nieeeee.
                            Ten jest bardzo charakterystyczny pod wzgledem jezykoznawczym.
                            No rypnal sie chlopina, jak nic, w srodku dialogu 😄

--
                            Paweł

• iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:45
                            stavros2002 napisał:

> Chcąc być uczciwym, trzeba zauważyć, że na forum jest też parę nicków spod znak
                            > u "opozycji, postępu i tolerancji", które piszą też w zastanawiająco podobny sp
                            > osób i w tych samych godzinach.

Też je wrzucasz w porównywarkę stylu? I naprawdę ci wychodzi taka zgodność? Jeśli tak, to przynajmniej się nie zapominają przelogowywać w tych samych wątkach pisząc z tych samych urządzeń big_grin Coś mi się jednak zdaje, że ten twój symetryzm to tak trochę na siłę. Ostatecznie nicków spod znaku dojnej zmiany tu trochę jest i nikt nie twierdzi, że wszystkie to jedna osoba. Natomiast ta żenująca wpadka - no cóż big_grin Postronni użytkownicy zauważyli ją zanim pacynkujący post został skasowany, więc nawet nie można twierdzić, że to usunięcie posta kogoś naprowadziło na to, że Elżunia to Andrzejek (czy odwrotnie).

--
                            "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
                            • stavros2002 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:51
                              Nie na siłę. Pewne prawidłowości łatwo zauważyć. Nie jest to symetryzm, bo po obu stronach są sfanatyzowane betony. Mam kilka typów, ale nie będę wymieniać nicków, ale łatwo się domyślić o kogo chodzi.
                              • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 21:58
                                stavros2002 napisał:

> Nie na siłę. Pewne prawidłowości łatwo zauważyć. Nie jest to symetryzm, bo po o
                                > bu stronach są sfanatyzowane betony. Mam kilka typów, ale nie będę wymieniać ni
                                > cków, ale łatwo się domyślić o kogo chodzi.

No i git. Każdy ma oczy i wnioski też może wyciągać. Natomiast nie, nie po obu stronach te "sfanatyzowane betony" złapane za rękę in flagranti (jak Elcia z Andrzejkiem we francuskim wątku) krzyczą, że to nie ich ręka. Są tacy, którzy łamiąc świadomie regulamin biorą na klatę konsekwencje, a są tacy, którzy nie. Dziwnym trafem "obu stron" to nie dotyczy w takim samym stopniu, ciekawa sprawa wink

--
                                'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
                                'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
                                • stavros2002 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 22:05
                                  Zgoda. Moja uwaga dotyczyła tego, że trollowacizna nie dotyczy wyłącznie jednej opcji politycznej. W wątkach politycznych, jak na potwierdzenie odruchu Pawłowa, pojawiają się praktycznie zawsze określone nicki. Z obu stron barykady. I ci i tamci pacynkują.
                                  • iwoniaw Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 22:10
                                    stavros2002 napisał:

> Zgoda. Moja uwaga dotyczyła tego, że trollowacizna nie dotyczy wyłącznie jednej
                                    > opcji politycznej.

Nikt chyba nigdzie nie twierdził inaczej? (Tak samo jak są też popierający różne opcje polityczne normalni forumowicze, którzy po prostu wyrażają swoje zdanie, także - niestety - dyskutując z trollami)

W wątkach politycznych, jak na potwierdzenie odruchu Pawłow
                                    > a, pojawiają się praktycznie zawsze określone nicki. Z obu stron barykady. I ci
                                    > i tamci pacynkują.

No to akurat nie jest prawda, pacynkowanie polityczne zdarza się rzadko i zdecydowanie nie jest "obustronne" w takim samym natężeniu. Zatem jedna strona ma albo więcej inteligencji, albo uczciwości, jakby nie patrzeć big_grin

--
                        • 1elka26 Re: Wielka wpadka trolla 20.02.20, 23:08
                          iwles napisała:

>
                          > Kazdy normalny czlowiek przyznalby sie, jak to juz nieraz na forum bywalo. Ale
                          > do tego trzeba miec choc odrobine cywilnej odwagi.
                          >
                          Masz rację - trzeba mieć odrobinę cywilnej odwagi i przyznac się do używania bezpodstawnych pomówień> Nadal twierdzisz że jestem rosyjskim, płatnym trollem?
                          Zapewniam także po raz drugi, że ja i jak to pieszczotliwie okreslasz "andrzejek" to dwie różne osoby.
                          Gdybym podejrzewała, że jesteś w stanie pojąć na czym polega gra w brydża, to zapraszam do gry na BBO. Od lat gram tam pod tym samym nickiem i zapewniam, że jestem osobą dośc znaną w tym środowisku, także jeżeli chodzi o płeć.

A tak na marginesie, zawsze twierdziłam, że jest to najbardziej wesołe forum . Takiego poziomu absurdu nigdzie nie uświadczę. Tak inteligentne osoby, istny "creme de la creme" totalnej opozycji przez kilka lat nie potrafił poznać kto jest kto.
                          Ciekawe zjawisko swoją drogą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka