Dodaj do ulubionych

Incele po raz kolejny

15.03.20, 10:27
wyborcza.pl/7,156282,25788015,usprawiedliwiaja-gwalty-domagaja-sie-powszechnej.html#S.zajawka_magazynowa-K.C-B.6-L.1.maly
Artykuł nie jest odkryciem Ameryki dla osób, które zetknęły się z tematem (a, co nieco dziwne, forum z założenia dla matek jest z nim dobrze zaznajomione), ale jednak jest wart przeczytania.
Jak dla mnie geneza jest dwojaka - mlode pokolenie mężczyzn przecietniaków lub poniżej przecietnej mające urojenia o dziwnie rozumianej wannabe "wielkosci" (polecam komentarze np. dotyczace filmu Wilk z Wall Street, gdzie incele masowo zazdroszczą głównemu bohaterowi) oraz emancypacja kobiet. Czyli w skrócie - matka młodego incela "musiała" siedzieć z jego ojcem przegrywem, bo jak to tak, nie hajtnac się i nie rozmnozyc lub się rozstać jesli źle się wybrało. A już rówieśnica incela jest od takich dylematow wolna i on nie rozumie, dlaczego nie ma dziewczyny, bo np. jego ojciec i wujek, jacy by nie byli, kobiety sobie znaliezli.
Plus fakt, jak m.in. brak seksu rzuca sie tym chłopakom na łeb, a ich rówiesniczkom jakoś nie - do przemyślenia dla tych, ktorzy (które) uważają, że kobieca i męska seksualność oraz libido niczym się od siebie nie różnią.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka