Dodaj do ulubionych

Projekt Puma to ściema.

29.07.20, 21:45
www.gazetamyszkowska.pl/wiadomosci/6488,projekt-puma-to-wielkie-oszustwo?fbclid=IwAR0Jtue-JVRlpNgNjOgus6FVsA0w-grWh72eMV-wduQi1Mwt3SwD-s7C048
Długie ale warto doczytać, szczególnie dla obrońców "miłosnika Pumy". Pan zrobił wszystkich w bambuko i zarobił (zarabia!!) na tym grubą kasę.
Obserwuj wątek
    • lauren6 Re: Projekt Puma to ściema. 29.07.20, 21:50
      Pisałam o tym w innym wątku: pan jest weteranem zbiórek internetowych na pumę. Z czegoś musi utrzymać rodzinę, a podobno nie ma innej pracy niż zajmowanie się pumą.
      Mnie w zasadzie wszystko jedno czy ktoś wpłaca na puszkę Mateuszka czy wybieg na pumy. Każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce i ma prawo utrzymywać nierobów.
      • hanusinamama Re: Projekt Puma to ściema. 29.07.20, 22:02
        Tak ale ten Pan zbierał na coś co nie powstawało. Powinien sie rozliczyć a tego nie zrobił. Zbierał na rozbudowe wybiegu - wybieg ten jest w miejscu, z którego wyprowadzil sie w 2016 roku. Na swoją obronę pokazywał ten wybieg ze to niby prawdziwe warunki w jakich kot żył, a kota tam nie było od 4 lat...
        Dla mnie takie osoby sa bardzo szkodliwe bo szkodzą innym. Jak ktoś sie teraz natnie to następnym razem nie wpłaci, a moze zbiórka będzie prawdziwa i ratująca zycie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka