mid.week Re: Wygrałam 22.08.20, 23:06 Pewnie, że może - jest super! i dobrze, że masz odrębny profil, nieimienny.... Odpowiedz Link Zgłoś
misza73 Re: Wygrałam 22.08.20, 21:29 Gratuluję Więc Ty moja siostra! Bo ja też kokonkomaniaczka ! na dodatek uzależniona na maxa a co dziergasz? bo ja standardowo chusty pozdrawiam i życzę udanego dziergania Odpowiedz Link Zgłoś
filizanka_czarnej_kawy Re: Wygrałam 22.08.20, 23:28 Fajnie 😊 Ciesze się twoja radością 😊 Odpowiedz Link Zgłoś
ira_08 Re: Wygrałam 23.08.20, 10:33 Brawo! Podziwiam, ja totalnie nie umiem w żadne robótki ręczne. Odpowiedz Link Zgłoś
misza73 Re: Wygrałam 24.08.20, 21:48 słyszałam to wiele razy - a teraz te osoby szydełkują jakby robiły to od urodzenia na fb kokonki mają swoją grupę, polecam Odpowiedz Link Zgłoś
mari.sol Re: Wygrałam 23.08.20, 10:42 Właśnie wczoraj skończyłam niemowlęcy kocyk z kokonka. Kolory takie, jakie sobie wybrała przyszła mama, ja bym poszła w jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
mari.sol Re: Wygrałam 24.08.20, 22:03 Tak, wafel. Wychodzi miękki i delikatny jak na szydełko. Odpowiedz Link Zgłoś
hedna Re: Wygrałam 25.08.20, 08:05 Dziewczyny, a powiedzcie, takie szydełkowe chusty mają sens? widujecie kobiety w chustach? Odpowiedz Link Zgłoś