• kornelia_sowa Re: Wygrałam 14.08.20, 21:53
      Brawo!
      • hedna Re: Wygrałam 23.08.20, 00:44
        smile
    • asia_i_p Re: Wygrałam 22.08.20, 21:22
      Gratuluję!
      • hedna Re: Wygrałam 22.08.20, 21:24
        a dziękuję smile
        • mid.week Re: Wygrałam 22.08.20, 22:46
          Szydełko i kawa - fajna nazwa wink
          • hedna Re: Wygrałam 22.08.20, 22:54
            Bo to i to uwielbiam. Może chyba być, nie? 😉
            • mid.week Re: Wygrałam 22.08.20, 23:06
              Pewnie, że może - jest super!
              i dobrze, że masz odrębny profil, nieimienny....
    • misza73 Re: Wygrałam 22.08.20, 21:29
      Gratuluję smile Więc Ty moja siostra! Bo ja też kokonkomaniaczka ! na dodatek uzależniona na maxa smile a co dziergasz? bo ja standardowo chusty smile pozdrawiam i życzę udanego dziergania smile
      • hedna Re: Wygrałam 22.08.20, 22:52
        Chusty przede wszystkim 😉
    • filizanka_czarnej_kawy Re: Wygrałam 22.08.20, 23:28
      Fajnie 😊 Ciesze się twoja radością 😊
      • hedna Re: Wygrałam 23.08.20, 00:22
        DZiękuję za te słowa
    • ira_08 Re: Wygrałam 23.08.20, 10:33
      Brawo! Podziwiam, ja totalnie nie umiem w żadne robótki ręczne.
      • misza73 Re: Wygrałam 24.08.20, 21:48
        słyszałam to wiele razy - a teraz te osoby szydełkują jakby robiły to od urodzenia smile na fb kokonki mają swoją grupę, polecam smile
    • mari.sol Re: Wygrałam 23.08.20, 10:42
      Właśnie wczoraj skończyłam niemowlęcy kocyk z kokonka. Kolory takie, jakie sobie wybrała przyszła mama, ja bym poszła w jasne.

      • hedna Re: Wygrałam 23.08.20, 11:54
        Bardzo ładny mari. sol
      • hedna Re: Wygrałam 23.08.20, 22:24
        Ten wzór to tak zwany wafel, tak?
        • mari.sol Re: Wygrałam 24.08.20, 22:03
          Tak, wafel. Wychodzi miękki i delikatny jak na szydełko.
    • aqua48 Re: Wygrałam 23.08.20, 10:43
      Gratulacje!
      • hedna Re: Wygrałam 23.08.20, 11:56
        🙂 Pozdrawiam
    • hedna Re: Wygrałam 25.08.20, 08:05
      Dziewczyny, a powiedzcie, takie szydełkowe chusty mają sens? widujecie kobiety w chustach?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka