Dodaj do ulubionych

Probiłem z fb

16.10.20, 16:03
Sorry, że zaśmiecam, ale googlanie mi nie idzie, teraz nie mam kogo zapytać, a potrzebuje szybko smile

Gdzie kliknąć, żeby nie włączała się wersja mobilna fb, tylko pełna? Coś mi przeskoczyło i na iPadzie automatycznie mi wskakuje wersja mobilna, a z niej do dudy obsługuje się profil firmowy. Help!
Obserwuj wątek
    • geez_louise Re: Probiłem z fb 16.10.20, 17:05
      Tylko ze moja przeglądarka to safari.

Wpisuję z palca adres, to nie, w cholerę, jakby coś rozpoznawało urządzenie i automatycznie zmienia na pasku adresu wersję na mobilną! A mój tablet ma spory ekran i do niczego mi wersje mobilne niepotrzebne.
      • geez_louise Re: Probiłem z fb 16.10.20, 17:06
        Już stara się robię i coraz mniej ogarniam te elektroniki. Jak ten durny słownik przepuścił coś takiego jak „probiłem”? Jeszcze chyba maczał w tym palce, bo nijak mi nie wychodzi, żebym to ja nie trafiła w klawisze....
          • geez_louise Re: Probiłem z fb 16.10.20, 23:07
            Tyle to ja umiem zrobić - zawsze działało. Teraz kliknięcie w ten przycisk powoduje, że tylko powiększają się centralne obrazki wersji mobilnej i dalej nie ma łatwego dostępu do funkcji jak w wersji normalnej...

Po usunięciu ciastek normalna wersja się odpala i działa do pierwszego odświeżenia lub przełączenia na stronie, potem wskakuje wersja mobilna.
      • geez_louise Re: Probiłem z fb 16.10.20, 23:25
        W aplikacji jest jak w wersji mobilnej, dlatego do tej pory korzystałam w wersji zwykłej w przeglądarce. Teraz mam wszystkie obrazki rozciągnięte na sporym ekranie, a wszystkie dodatkowe funkcje poukrywane pod kilkoma kliknięciami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka