Dodaj do ulubionych

Kłamczucha Pawłowicz :D

• mary_lu Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 23.10.20, 23:53
      No i załatwił babie limuzynę i całodobową ochronę.

Nie łazi się za kobietą po ciemku i nie napastuje się jej pytaniami, nawet jak jest to Pawlowicz. Tez bym czuła się zagrożona i dzwoniła po policję, niejeden oszołom polityczny kogoś zadźgał przed domem.
      • profes79 Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 23.10.20, 23:55
        Dziwnym trafem to tylko Pawłowicz czy Kaczyński czują się tak zagrożeni przez suwerena, że jakby mogli to by wojsko wezwali do pilnowania swoich dup. Jakoś w normalnych państwach władzuchna nie musi zasieków milicyjnych przed domem stawiać.
      • morgen_stern Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 06:38
        mary_lu napisała:

> No i załatwił babie limuzynę i całodobową ochronę.
        >
        > Nie łazi się za kobietą po ciemku i nie napastuje się jej pytaniami, nawet jak
        > jest to Pawlowicz. Tez bym czuła się zagrożona i dzwoniła po policję, niejeden
        > oszołom polityczny kogoś zadźgał przed domem.

Czyli mówisz, że kiedy ja, zwykła obywatelka, zadzwonię na Policję i powiem, że czuję się zagrożona, bo ktoś do mnie podszedł i zadał mi pytanie, to też tak szybko przyjadą i podwiozą pod dom? Dobrze wiedzieć!
        • mary_lu Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 07:44
          Zdarzali się, że i do mnie szybko na interwencje przyjeżdżali.

Tak, ja tez nie trawie tej baby, ale pewnych granic się nie przekracza. Żaden dziad nie powinien łazić za samotnie idąca kobietą, bo ta ma prawo poczuć się zagrożona. A już szczególnie jeśli jest znanym politykiem i jej partia właśnie coś kontrowersyjnego przepchnęła. Kryska kryską, ale tutaj zagrożenie jest prawdopodobne.
          • ggrruu Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 12:28
            Ojej, biedactwo. No cóż, powinna z pokorą przyjąć wyroki boskie, może boski plan dla niej to zostać męczennicą? Blatuje się z panami, którzy mówią, że gwałt ostatecznie może być przyjemny to nie wiem, czego się boi na tej ciemnej ulicy.
          • mava Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 25.10.20, 22:24
            > Żaden dziad nie powinien łazić za samotnie idąca kobietą, bo ta ma prawo poczuć się zagrożona. +

no przepraszam ale nie pitol...widzisz faceta + operatora z kamera, ktory mówi, że jest dziennikarzem i zdaje przekupie pytanie związane z jej praca, tytułujac ja sędzią..I tak zachował sie bardzo grzecznie wobec tej chamicy...
            I przypomnij sobie tych kundli z tvp, którzy wpychają mikrofon do gardła opozycji i prowokują
            A za prace policji placimy my, z naszych podatkow i wolałabym, żeby zajęła sie ochroną obywateli napadanych chocby w komunikacji miejskiej, kiedy zwróca uwagę bezmaseczkowcom.
            Ale nie ...natychmiast przyjeżdżaja jak tylko chamica na nich szczeknie..
            To juz nie jest normalny kraj tylko kaczolandia i wszystkie służby działaja wyłącznie na rzecz kurdupla.
            W dudzie mam taki kraj
        • pani_tau Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 07:45
          Właśnie ostatnio mnie gość na ulicy zapytał czy w pobliżu jest pizzeria. Zdenerwowałam się, bo ostatnio zjadłam dość tłustą pizzę i mi watroba dała znać, żebym uważała na to co rzucam na talerz.
          Następnym razem wezwę policję.
          Znaczy milicję...
      • milupaa Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 09:34
        No chyba żartujesz, to byli dziennikarze którzy zachowywali się spokojnie. Nikt jej nie napastowal trzymali się od niej w dużej odległości A pytać mają prawo. Jak to babsko ma prawo głosować w sprawie która jej nigdy nie dotyczyła i nie dotyczy. Dziwnym trafem do decydowania o kobietach i ciąży najwięcej do powiedzenia mają stare dziady i stara baba której nikt końcem buta nie tknie.
        • black_halo Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 11:44
          milupaa napisała:

> No chyba żartujesz, to byli dziennikarze którzy zachowywali się spokojnie. Nikt
          > jej nie napastowal trzymali się od niej w dużej odległości A pytać mają prawo.
          > Jak to babsko ma prawo głosować w sprawie która jej nigdy nie dotyczyła i nie
          > dotyczy. Dziwnym trafem do decydowania o kobietach i ciąży najwięcej do powied
          > zenia mają stare dziady i stara baba której nikt końcem buta nie tknie.

Niestety ale dziennikarze w pogodni za sensacja potrafia sie zachowywac jak zwykle gnidy. Potem to i tamto sie zwyczajnie wytnie i czlowiek i zobaczy w tv tylko kawelek gdzie ta czy inna osoba publiczna krzyczy do kamery "wez sie odczep". A sensacja jest.

Naprawde nie lubie Pawlowicz ale na jej miejscu tez bym nie czula sie bezpiecznie. W tym kraju jakims cudem uchodzi, zeby kobiecie powidziec publicznie, ze jest niedopchana albo latac za nia z srodu nocy w kamera. Wyobrazcie sobie co by za jazgot sie zrobil, gdyby to byla Hubner, Lubnauer czy Lichocka.
          • olena.s Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 18:40
            Ja ci to uproszczę.
            Tak, bywają nieporozumienia, kiedy ktoś weźmie człowieka za kogoś innego i nieodpowiednio emocjonalnie zareaguje. Wtedy byłoby to po prostu zabawne.
            Ale nasza pożeraczka sałatek nadała potem cały załgany serial o tym, jak to była napadnięta przez meneli.
            I to właśnie to kłamstwo ujawniło nagranie.
            • black_halo Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 21:47
              olena.s napisała:

> Ja ci to uproszczę.
              > Tak, bywają nieporozumienia, kiedy ktoś weźmie człowieka za kogoś innego i nieo
              > dpowiednio emocjonalnie zareaguje. Wtedy byłoby to po prostu zabawne.
              > Ale nasza pożeraczka sałatek nadała potem cały załgany serial o tym, jak to był
              > a napadnięta przez meneli.
              > I to właśnie to kłamstwo ujawniło nagranie.

To ja Ci uproszcze. Kimkolwiek pawlowicz by nie byla i czegokolwiek nie zrobila, zachowanie dziennikarzy stwarza niebezpieczny precendes. Ida za nia w srodku nocy kolesie z kamera, niby nic ale kiedy mowi, zeby odeszli to oni namolnie ida i filmuja, ida i zadaja pytania. Normalnie cisnienie mi sie podnioslo i nie z powodu Pawlowicz a z powodu sytuacji w ktorej wiele z nas bylo. Nie, nie ma na to zgody.

Natomiast wkurza mnie przypominanie tej salatki. Inni poslowie i poslanki tez wpieprzaja na sali sejmowej a nie robi sie z tego sensacji na cala Polske celem przykrycia tego, ze sejm w srodku nocy chcial przepchnac zmiane konstytucji.

I tak, wkur..wia mnie niemozebnie obecna sytuacja ale nadal nie jest to powod, zeby lazic za samotna kobieta w srodku nocy i pisac, ze nic sie nie stalo bo to Pawlowicz wiec mozna. Jaki to jest przyklad dla milionow polskich kobiet, ktore i tak sie nie czuja juz bezpiecznie? Ze jednak mozna jak pomykasz za nimi z kamera i mowisz, ze wcale nie chcesz im zrobic krzywdy. Ilu swirusow obejrzy ten material i uzna, ze w sumie lazenie za kobieta w srodku nocy jest OK i moze nawet pokusi sie o udawanie dziennikarza?
          • milupaa Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 20:54
            Ale ona jest osoba publiczna i musi się z takimi rzeczami liczyć. A cała scena była wyreżyserowana po to aby nie odpowiadać na niewygodne pytania. Sorry ale nie mam dla niej ani zrozumienia ani mi jej nie szkoda smile

black_halo napisała:

> Niestety ale dziennikarze w pogodni za sensacja potrafia sie zachowywac jak zwy
            > kle gnidy. Potem to i tamto sie zwyczajnie wytnie i czlowiek i zobaczy w tv tyl
            > ko kawelek gdzie ta czy inna osoba publiczna krzyczy do kamery "wez sie odczep"
            > . A sensacja jest.
            >
            > Naprawde nie lubie Pawlowicz ale na jej miejscu tez bym nie czula sie bezpieczn
            > ie. W tym kraju jakims cudem uchodzi, zeby kobiecie powidziec publicznie, ze je
            > st niedopchana albo latac za nia z srodu nocy w kamera. Wyobrazcie sobie co by
            > za jazgot sie zrobil, gdyby to byla Hubner, Lubnauer czy Lichocka.
            >
    • myfaith Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 23.10.20, 23:56
      Taki to właśnie "sędzia" który po poparciu takiego a nie innego postanowienia TK w którym czynnie uczestniczył broni własną piersią swoich przekonań ...wróć .....a może jednak ucieka pod osłoną nocy ?🤫

• zlota.ptaszyna Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 09:38
      To ja moze wyluszcze bledy Oleny popelnione w organizacji "protestow"do tego czasu, zeby wam otworzyc oczy bo od 5 lat tylko sie zblazniacie zamiast cos zmienic w Polsce:

- watek o protestach- chyba nawet przedszkolak by wiedzial ze PRZED nawolywaniem do protestu pod domem Kaczynskiego wypadalo by sprawdzic czy on jest w tym domu, bo na pewno go nie ma.
      Sprawdzenie nie jest chyba czyms przekraczajacym wasze mozliwosci- WTOPA NA CALEGO!

- filmik zamieszczony tu niestety tylko was pograza, no sorry- kobiety przyklaskujace temu zeby jacys faceci napastowali samotna kobiete po ciemku ( abtrahujuac od jej roli) to dno!!!!!!!!!!, boje sie was po prostu! SZOK!

• livia.kalina Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 11:21
      Pawłowicz, specjalistka od przedsiębiorstw rolnych w ZSRR, całe życiu wysługujące się jakiejś partii, nauczyła się wyłącznie łgać. Nie jest w stanie powiedzieć już prawdy, nawet w zupełnie neutralnym temacie.
    • irma223 Re: Kłamczucha Pawłowicz :D 24.10.20, 19:15
      Nie rozumiem oburzenia na dziennikarzy. Pani sędzia z racji swojej funkcji jest osobą publiczną, dziennikarze usiłowali zadac jej pytanie związane z jej publiczną funkcją. Mogła odpowiedzieć "nie udzielam wywiadów" i odejść, ale wolała złożyć fałszywe zawiadomienie na policji o zagrażaniu jej. Dziennikarz chyba używał mikrofonu, nie kastetu.
      Gdyby zwykłą kobietę zaczepiali na ulicy menele, to na policję można by się było dodzwonić po 20 minutach, a policja przyjechałaby za 2 godziny. O ile w ig

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka