Dodaj do ulubionych

Cambrigde A2 key

09.11.20, 17:52
Dziewczyny czy jest sens wysyłania dziecka na ten egzamin, czy lepiej poczekać do przyszłego roku i wysłać od razu na PET (dziecko obecnie w 7 klasie). Szkoła językowa zasugerowała, żeby córka przystąpiła, no ale to 350 zł za papierek. Druga sprawa, że tam się chyba zdaje we dwie osoby, a obawiam się, że córka w efekcie może nie mieć pary, nie wiem jak to w praktyce wygląda. Parcia nie mam, ale dziecko bardzo zainteresowane....
Obserwuj wątek
    • asfiksja Re: Cambrigde A2 key 09.11.20, 18:21
      Pierwszy sensowny Cambridge to FCE. Kety i Pety można sobie darować.
      • daniela34 Re: Cambrigde A2 key 09.11.20, 18:22
        Zgadzam się! Bardzo się zgadzam
      • mikams75 Re: Cambrigde A2 key 09.11.20, 18:27
        popieram, poczekac do fce
    • lwica_24 Re: Cambrigde A2 key 09.11.20, 18:37
      350 złotych to nie majątek. I choć rzeczywiście egzaminami na poziomie A1/A2 raczej ( z naciskiem na raczej) nikt sie legitymowac nie będzie to zdawanie takich egzaminów ma sens.
      Dziecko po prostu oswaja sie ze zdawaniem, uczy sie gospodarować czasem, łatwiej radzi sobie przystępując do powaznych ( poważniejszych) egzaminów.
      Mój syn zdawał w kolejności wszystkie..... W szkole miał epizod z językiem francuskim. Zdał egzamin na poziomie A-2 i w CV zaznaczył znajomość języka francuskiego w stopniu podstawowym potwierdzając to certyfikatem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka