Dodaj do ulubionych

Prezenty gwiazdkowe

29.11.20, 12:04
Jestem mistrzynią kupowania nie do końca udanych prezentów. Oceniam, co by mi przydało, co mi się podoba itp.
Oczywiście nie trafiam w potrzeby tej najważniejszej osoby. Z udanych była maszynka do włosów, plecak, z nieudanych akcesoria rowerowe, kamera go pro (ani razu nie użyta), bidon na rower (w folii leży).
Za chwilę mikołajki a potem gwiazdka, nie jestem fanką na siłę uszczęśliwiania kogoś ale może macie rady, co można sprawić w prezencie facetowi który lubi sport, transport, mapy?
Na pytanie co chce jest odpowiedź: nic mi nie potrzeba, ale widzę jak się cieszy jak o nim pomyśle i dostanie prezent, nawet symboliczny.

Może zróbmy burzę mózgów, jak jest nas więcej w takiej sytuacji i poinspirujmy się nawzajem.
Obserwuj wątek
    • grrruuuu Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 12:11
      Jako osoba lubiąca sport i mapy chętnie dostałabym: dobra odzież sportową, nawet akcesoria, brakuje mi np. rękawiczek na rower na niskie temperatury, skarpet sportowych, bielizny termicznej. Mam ciuchy sportowe na lato na teraz nie mam. Co jeszcze? Elementy do treningu w domu: hantle, dobra mata, obciążenie przypinane na nogi. Dziką radość wzbudziłoby wykupienie kursu na strzelnicy. Albo kursu sportowej jazdy na rolkach. Nie mam pojecia co z tego ma Twój mąż
    • kosmos_pierzasty Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 13:02
      W mapy bym poszła. Atlas jakiś tematyczny? Coś do powieszenia na ścianie? Coś co by mogło zainspirować postpandemiczny wyjazd? Albo mapy rowerowe okolicy, jeśli nie ma. Zawsze jakieś szlaki się uchowają, nawet jak zna się dany teren.
    • filipianka Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 13:48
      Mój syn nastolatek o zainteresowaniach transport miejski, mapy, ucieszył się z takiego worka
      traffx.pl/pl/p/Traffx-Worek-Warsaw-Map-czarny/128
      Są też inne gadżety, skarpetki, itp.
    • aerra Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 16:43
      Mojego mam z głowy z prezentami, bo sobie na ostatnim treningu złamał rakietę. Ma niby zapasową, ale wiadomo, trzeba kupić nową wink Tym sposobem nie mam dylematów. Ale jakby nie to, to akcesoria sportowe.
    • tereso Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 17:09
      Mojemu staram się kupić gryf do sztangi ale nie mogę znaleźć. Jemu i synowi, nie wiem "na kogo" pójdzie. Jak chciałam sprzęt rowerowy, to dzwoniłam do jego przyjaciela, który wszystko sprawdza sto razy i bada jakość i lepiej niż ja się orientuje. Jak bilety na koncerty, to córek pytam. Zawsze właśnie rady eksperckiej zasięgam.
    • magdallenac Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 17:47
      Kapcie ugg, super jakości szlafrok, szczoteczka soniczna, zegarek (tu trzeba uważać na zegarkowych snobów, mój taki właśnie jest, więc dla niego zegarek jako prezent odpada), karnet roczny do myjni samochodowej (dla mojego męża to był najlepszy prezent ever, bo myje swoje i moje auto raz w tygodniu), coś związanego z ulubionym artystą- mój uwielbia Boba Dylana, więc raz na gwiazdkę dostał ogromny oprawiony plakat koncertowy, który do tej pory wisi u nas na ścianie, wieczne pióro, porządna skórzana torba na laptop.
    • kocynder Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 18:25
      Ale "lubi sport" to znaczy? Bo możesz mu kupić dwie talie kart do brydża, brydż to też sport, ale możesz i quada... wink Nie napisałaś ani chociaż orientacyjnie JAKI sport, ani jaki zakres cenowy... Możesz pójść w coś "niefizycznego" typu karnet na lot balonem, skok ze spadochronem czy coś w tym rodzaju.
      • bywalczyni.hosteli Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 19:13
        Sport zarówno jako widz (niemalże wszystkie dyscypliny, ręczna, siatka, kosz, nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis, kolarstwo), a czynnie to bieganie, rower, basen, trekking.
        Zakresu cenowego nie ustaliłam, jak pisałam- biorę pod uwagę nawet coś symbolicznego za 20 zł. Jeśli znajdę coś, co uważam, że warto kupić a będzie drogie, to rzecz jasna nie będę skąpić. Jachtu nie kupię wiadomo smile
        • kocynder Re: Prezenty gwiazdkowe 30.11.20, 11:50
          Jeśli biega - to jak już wyprzedziła mnie Grrruuuu - opaska monitorująca. Jak radziły inne/inni: bielizna termiczna. Rękawiczki rowerowe. Tylko przy sprzęcie - warto się na nim znać - ja bym mogła kupić "coś kiepskiego", bo po prostu nawet nie wiem na co zwrócić uwagę.
          Uwaga: nie można polegać na radach ekspedientów!
          Jeśli lubi ekstremalne - to rozważyłabym właśnie skok na bungee, ze spadochronem, przelot balnem itp.
          Na jego miejscu wolałabym jacht! wink
    • zazou1980 Re: Prezenty gwiazdkowe 29.11.20, 19:41
      Konkubin niedawno mial imieniny i dostal wykrywacz metali. Juz kilka razy chodzilismy na poszukiwania na pola i lasy i za kazdym razem cos przytargalsmy 😁 U nas corki leca z wykrywaczem i szukaja, a on kopie i wydobywa. Teraz na mikolajki dostanie skladana saperke, bo lazenie ze szpadlem jest malo komfortowe...
    • tol8 Re: Prezenty gwiazdkowe 30.11.20, 09:53
      Kupiłam mężowi piżamę, krótką. Od lat sypia w bokserkach, co zaczyna mnie wkurzać.
      Młodsze dostanie fotel gamingowy i nową grę. Dokładamy też 2000zl do nowego komputera.
      Starsze kurs na ratownika wodnego i na prawo jazdy.
      Jest różnica w wartości 2500 zł kontra 3000zl, ale takie prezenty sobie wybrali. To prezenty łączne na Mikołaja i pod choinkę.
      My z mężem kupujemy sobie nawzajem tylko kijki do NW. Nie mamy innych marzeń, chcemy zacząć wspólnie chodzić z kijkami, by odchudzić męską połowę związku.
      Reszcie rodziny nic, bo spędzamy święta sami.
    • bei Re: Prezenty gwiazdkowe 30.11.20, 10:58
      Buff, apteczka(np. przypinana do kierownicy z tchibo), rękawiczki rowerowe zimowe, torba na laptop rowerowa ( jeśli jeździ do pracy), sakwy, bielizna termiczna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka