Dodaj do ulubionych

Pyszne odkrycia

17.04.21, 10:31
Chciałabym podzielić się tutaj z Wami moimi ostatnimi odkryciami pysznych lub fajnych rzeczy. W realu nie bardzo mam z kim, tak się poukładało. Wszyscy zajęci swoimi problemami i nie mają głowy do takich pierdół, a moim zdaniem w tym trudnym okresie to drobne przyjemności trzeba jeszcze bardziej doceniać i mnie przynajmniej jakoś pomagają trzymać się.

Kawa- dzień zaczyna się po drugiej filiżance. W kamionkowej wygrzanej wpierw wrzątkiem kawa jest dłużej gorąca. Do tego pyszna kawa MK CAFE świeżo palona. Masters mocna i czekoladowa, Brazylia Santos lekka, idealna popołudniu. W pakiecie 80 zł za 2 kg.

Miód z maliną- każdy miód powodował u mnie "kosmaty język" przez co używany był tylko do sosów i marynat. Odkryciem jest miodek z lifolizowaną mailiną, pyszny, przepyszny. Dostępny w sklepie MK Cafe.

Chrzan Krakus- z 10 lat go nie jadłam, ależ mocny i wyrazisty. Pycha kolejna. Niedostępny w sklepie MK Cafe 🙂

Doniczki polskiej firmy Lamela - nakupiłam kwiatków, odżywek i w salonie mam mini palmiarnię 🙂. Dostałam je w markecie budowlanym na M. Mega fajne kształty, solidne tworzywo, część doniczek z tworzywa z recyklingu, ceny ekstra. Doniczka 60 cm za 45 zł 🙂
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka