Dodaj do ulubionych

````````````sierpień`````````````

01.08.07, 09:30
Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek,jako,że lipcowego juz nie można otworzyć.
Tytuł skromny,ale nie jestem tak twórcza jak Ivinka smile)
Zapraszam !
Obserwuj wątek
    • poppy76 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 09:33
      yeah, to ja pierwsza sie dopisze!!! ha ha
      zakonczylam stary, zastanawiajac sie, kto otworzy nowy. I proszesmile

Tak jak juz mowilam, tempki mnie olaly, w dole siedza, jaja nie ma, pewnie za
      pare dni kolejna przymiarka... Zapowiada sie kolejny dlugi cykl, ale to zadna
      nowosc u mniesad
      • claudiak Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 11:21
        A ja jutro na monitoring idę t będzie 10 dc, potem w sobote rano 12 dc a wieczorem jadę na wakacje wiec chyba pregnylu nie wezmę bo nie wiem jakiej wielkosci bedzie pęcherzyk w 13 dc. Wiec w tym cyklu to bedzie spontan smile Mam nadzieje ze zmiana klimatu cos zdziała smile
          • wiosenka1 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 10:52
            ja wykres po usg uzupełnię
            dzis mnie tempka rozwaliła na maksa, nie wiem czemu ciągle sie budzę o 6 rano,
            kiedys tak nie miałam, budzik w komórce mnie budził, to chyba ta podświadomość
            i dziś o 6 rano miałam 36.8, nie wstawałam i zaraz zasnęłam i o 7 tak jak
            mierzę miałam 36,6, nic nie kumam, ja to wczorajszy wzrost podejrzewam na skok
            termiczny, ktorego nie bierze sie pod uwagę, jeśli wystepuje w dniu szczytu
            sluzu lub w przeddzień, sama juz nie wiem, wczoraj resztki śluzu ciągliwego
            jeszcze były, dlatego poczekam do usg

ZMIANA NA CELCJUSZE
            po lewej klikasz: setting, dalej sharting options i poszukaj units i jest opcja
            zmiany
              • mjulka Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 11:03
                Wiosenko, już Cię Mentafolia po imieniu nazwałabig_grin
                A swoja drogą śniłas mi się dziś, tylko za cholerę nie moge sobie przypmnieć
                jakbig_grin. Może ta Barbara S. zrobiłaś na mnie takie wrażenie, że mnie teraz po
                nocach nawiedzaszsmile. Trzymam kcikasy za monitsmile
                A ja korzystając z pogody kończę oknabig_grin. Może ma która jakiś patent na żaluzje,
                bo już mnie krew zalewasad((
                Jak je zakładałam wiedziełam, że przy każdym myciu będę kląć w żywy kamień i na
                przekór wszystkiemu sąsad(((
                gópia baba ze mniesad(((
      • poppy76 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 09:49
        nie podejmuje sie rozwiazywania zagadek, bo mi pozniej niezle kfffiatki
        wychodza, albo co gorsza lelijewink

Kae, podrzuc no linka z ff do watku z wykresami, bedzie latwiej dziewczynom
        uzupelniajacym listesmile

hmm, sprawdzilam wykresy, wiekszosc jeszcze wtorkowa! dziewczyny do dziela!
        Noemi, Twoj wykres jest niesamowity!
        Aneczka, ciagle w gorze!
        Wie ktos, co u pani Istoty? Bo od paru dni wykres zostawiony na pastwe losu, a
        ja mam sentyment do owu w 45 dniu cyklu, moje tez takie pozne czasamismile
      • meggii791 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 09:50
        chyba juz mi przeszlo kobitki
        tak to juz jest-jak tyle czekasz na to upragnione,jak juz przyjdzie to masz
        stracha ze szybko pojdzie
        dziennie z wami jestem tyle ze was podczytuje
        glupio sie dzielic problemami z kims kto ma ich wiecej
        trzymam mimo wszystko za kazda cholernie mocni kciuki i czekam na dobre
        wiadomosci od was
        bede was dziennie podczytywac smile)))
    • martucha90 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 10:46
      To i ja się dopiszę, jak taki świeżutki wąteczek smile W poprzednim nie dawałam
      rady czytać wszystkiego i do sensu odpisywać... Ale jak znam życie, to tutaj
      już w piątek będzie ze 200 wpisów! U mnie staranka metodą co drugi dzień, tym
      razem obstawiamy nieparzyste dc. Jeszcze "tylko" 20 dni i zobaczymy, czy
      wygrana padła smile Aha, i mieszkanie na osiedlu z bocianem zaklepane!!!
    • elektra13 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 11:10
      Ani sie nie obejrzałyśmy a już sierpień nastał!
      I ja się melduję - czuję się "pełniejszą staraczką" bo już drugi dzień mierzę
      tempki a wczoraj założyłam sobie konto w ff smile
      Jak zobaczę, że coś tam z tego mierzenia mi wychodzi to wkleje link (jak będę
      umiała).
      Tylko czy to normalne że mierze w buzi i mam 36,1 oraz 35,8? Zawsze w buzi tak
      nisko czy termometr mam jakiś dziwny? Czy taka moja uroda? No nic, zobaczymy
      jak będa się zmieniać.
      • sotie Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 11:16
        witajcie kochane! smile
        ale fajnie, że wątek juz sierpniowy, brawo Mentafolia smile
        szczególnie, ze zgrało się to u mnie z nowym cyklem, dziś w wielkich bólach
        przylazła @. i dobrze.
        lelija mnie rozwaliła, możecie mnie tak nazywać he he Lelija! smile))
        jam czysta niewinność, z barankiem przedstawiana, no zgadnie ktoś? dotąd
        wszystkie strzały chybione.
        Mentafolia, może byś podpowiedż do siebie dała, hę?
        dzięki Wiosenko za instruktaz kasowania cykli kiss
        pocztę odbiorę w domu, wykresy chyba też później pooglądam. mam kupę roboty,
        więc się żegnam.
        miłego dzionka! smile))
    • wiosenka1 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 12:43
      dopuścili mnie do kompa, lazania się piecze, 40 minut jeździlam na rowerach,
      dziś z M wreszcie wieczór tylko dla nas, bedzie ciacho i nie tylko, albo i nas
      sasiedzi nawiedzą, bo wracają z wojaży

ha ha Mjulka Barbra S, dobre. jak tam Twoje szkiełka w aucie? Nowe zakupiłaś?
      a to przeoczyłam, że Mentafolia mnie już nazwała, ale z niej bystrzacha

no i dupa blada, zapowiada się że żadna nie zaciąży, wiecie ja totalnie olałam
      same staranka, jakoś zero chęci

nie mam żaluzji-nie pomogę, ja okien jeszcze wszystkich nie umyłam, czekam bo
      gość kończy parapety robić, niby wczoraj chciałam jedno umyć ale deszcz padał

z kim ta Tess gada na starym wątku?
    • tessie124 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 12:44
      No dobra, to mamy tak:
      Ewinka (haha to najłatwiejszewink Ewa
      Mercy - Małgosia
      Sil.bi - (to też łatwe...) Sylwia
      Sotie - Agnieszka???
      Tessie - Joanna
      Mentafolia - ....
      Wiosenka - ...
      Ensata - ...
      Poppy - ... Makowa Panienka???
      Ivinka - ... Ewa??
      Mjulka - Monika
      Noemi - ...
      Aregiec - Anieszka???
      Gorgonia - ...
      Nuluska - ...
      Aguita - ...
      Viinga - ...
      Kae - ...
      Claire - ... Klara???
      Aneczka - ... Aneczka?wink
      Istota - ...

Mentafolia, dawaj zagwozdkę...

Pozdr

Tess.
    • meggii791 poradzcie 01.08.07, 12:59
      czytam i czytam o witaminach w ciazy i juz sama nie wiem
      biore dziennie jedna tabletke materny i jedna kwasu foliowego
      zdawalo mi sie ze to nie jest za duzo bo w koncu do tego konca 3m-ca trza je
      brac a czytam na innych forach ze biora co 2-3 dni
      a wiec prosze zebyscie mi moze z doswiadczen poradzily
      • mjulka Re: poradzcie 01.08.07, 13:01
        ja nie poradzę, pierwszą ciążę na foliku ino przeleciałam i to też nie
        systematycznie. Potem mnie anemia dopadła, więc żelaziwkiem popaśli. Ot tyle,
        medykamentów. Ale wtedy młoda i zdrowa byłam. No i Julka 10 pkt chapnęłabig_grin
      • mentafolia Re: poradzcie 01.08.07, 14:13
        Meggi
        Jesli się dobrze odżywiasz i Twoja dieta jest urozmaicono,to przyjmowanie
        syntetycznych witamin jest raczej niepotrzebne.To takie sztuczne pasienie
        dziecka,potem rodzą się wyhodowane 5-kilogramowe noworodki smile)
        To samo z kwasem foliowym ;cewa nerwowa jest zamknięta juz w 5 tc,więc mija się
        to z celem.Wazne jest przyjmowanie go przed ciążą,żeby wysycić organizm
        kw.foliowym,później nie ma to już znaczenia.
        • kae1 Re: poradzcie 01.08.07, 15:12
          ja też nie brałam żadnych witamin, tylko folik całą ciążę
          w ciąży chodziłam wiosną i latem, więc witamin było pełno, a wyniki też miałam
          dobre
          poza tym haftowałam jak kot, więc żadnych medykamentów do ust bym nie
          włożyła big_grin, bo efekt murowany..
          Wiosenko, dziękuję za podpowiedź, są już celsjusze na moim ff
      • elektra13 Re: poradzcie 01.08.07, 15:19
        Ja łykam folik już od ponad roku a ostatnio byłam u ginki z racji nawracającej
        gryzbicy i powiedziała że jak się do ciąży szykuję to mam łyknąć sobie taki
        mocny kwas foliowy i mi zapisała na receptę jakieś accido folicum.
        A co do witaminek to w mojej krótkiej 11-tygodniowej ciąży kazali mi łykać
        elevit to łykałam ale krótko bo od wykrycia ciąży do jej straty minęło kilka
        tygodni, jakies 5-6.
        • elektra13 Re: poradzcie 01.08.07, 15:25
          ale tak mi się przypomniało że jak mi wtedy w ciąży ginka kazała ten elevit
          brać do miałam odstawić folik bo w tych witaminach folik już był - dopiero po
          zabiegu jak przestałam witaminy brac to wróciłam do folika.
    • kae1 aha ! 01.08.07, 15:18
      Wiosenko, zdjęcia super smile dziękuję
      i jak na nich jesteś Ty, to.. po co ta dieta? hę?
      na zdjęciu jest jakaś laskowana brunetka
      ten domek chciałabym zobaczyć, widziałam reportaż jak go budowali, niesamowita
      sprawa i to podobno wszystko zgodnie z normami architektonicznymi, cudo
    • mentafolia Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 17:37
      Ja od poniedziałku na urlopie,a M zwichnął kulasa i jest w gipsie.
      Córka jutro z rana wyjeżdża na obóz,cała jestem w nerwach.Ostatnio jakiś niefart
      mnie trzyma to siedzę i wymyślam...
      Martwi mnie też brak wiadomości od Megisy.Mam nadzieję,że daje radę...
      • sotie Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 17:46
        Mentafolia, trzy głębokie wdechy....
        Ty na urlopie od tamtego co był, czy od tego co będzie? córa wyjedzie, to
        odetchniesz.
        M z tym kulasem w domku pewno siedzi? to nie wybierasz się do niego skoro urlop
        jest? a kulas się szybko zagoi, toż to młody chłopak jest wink
        tess, oddaj połowe chwały z Edith, równocześnie zgadłyśmy smile a' propos
        widziałyście film?? rewelacja, wyszłam z kina i zanosiłam sie szlochem wink
          • rogalla Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 18:02
            Witam was dziewczynki to i ja moze dolacze do was w sierpniu. Nigdy nie moge za
            wami nadązyc, ale moze jak zaczne wiecej sie tu udzielac to pomoze to cos w
            starankach (haha na pewnowink U mnie 6 dc zastanawiam sie kiedy zaczac
            przytulanka i jak czesto zeby bylo najlepiej. A u was jak to jest ? Co dwa dni
            czy czesciej, i od ktorego dnia najlepiej zaczac. Ja mam cykle ostatnio 28 dni.
            Poradzcie prosze, bo ja jakos widac nie moge dobrze utrafic.
            • ivinka275 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 18:29
              Hej Rogalla, i ja nie mogę nadążyć za nowymi postami smile
              A w dodatku jak się dosiadam z kawą, coby uwagi powymieniać to wcina wszystkie,
              jakby się chowały przede mną smile
              Co do współzycia. Co dwa dni w gruncie rzeczy to wstarczająco często, ale jeśli
              nasienie super a macie tyle sił i ochoty to można i codziennie. Ja kiedyś
              próbowałam, ale u mnie kilka podejść do owu było i myślałam, że nie damy
              rady smile
              Cykle masz fajne, 28 dni, ale nie można za bardzo sugerować się poprzednimi,
              trzeba uważnie obserwować przynajmniej śluz. Taki rozciągliwy, przezroczysty
              sugeruje dużą płodność i wtedy trzeba działać. Jeśli natomiast nie masz go za
              dużo to by tak spróbować od 9-10 dc co drugi dzień? Tak myślę smile
              • ivinka275 SOTIE I SIL.BI 01.08.07, 18:33
                Jestem pod wrażeniem dziewczyny! Czy Wy przypadkiem nie bliźniaczki? Taka sama
                długość ostatniego cyklu i dziś u Was pierwszy dzień @. To dopiero zagadka smile))
                • ivinka275 Hmmm... 01.08.07, 18:35
                  A tak se pogadam sama ze sobą... Czuję, że @ idzie wielkimi krokami, płaczę
                  sobie i mam fochy na samą siebie, potem śmiech i znowu foch. Ja się wcale nie
                  dziwię mojemu M, że i on dostaje PMS-a ode mnie, bo sama ze sobą nie daję
                  rady!!!
                  • sotie Re: Hmmm... 01.08.07, 18:40
                    możesz gadać ze mną smile
                    i nie smuć się ivinko. nie wiem czy idzie u Ciebie @, ale niechby i nawet
                    przyszła, to z nową nadzieją dołączysz do nas - sotie i sil.bi wink
                    no tak właśnie podejrzewam, że my siostry czy coś smile))
                    • ivinka275 Re: Hmmm... 01.08.07, 18:46
                      Dzieki Sotie smile
                      Wcześniej nie miałam takich huśtawek przed @, czy to z wiekiem cholera przyłazi?
                      U mnie @ powinna być lada dzień, owu nie było, ale skok w miarę wyraźny,
                      pregnyl wyparował i tak jak Tess czekam aż mnie zaleje, już bym chciała.
                      A nowy cykl całkiem naturalny, bez dupków, głupków, clo i zastrzyków, a jak
                      zapomnę na urlop termometru to też nie będę płakać smile
                      A jeszcze się tak nażarłam pierogów, że nie widzę swoich palców u stóp jak stanę
                      • ivinka275 Re: Hmmm... 01.08.07, 19:28
                        Chyba wszystkie na słonko uciekły.
                        To idę i ja, ino do Tessowej nory, tylko najpierw się wykąpię, hehe.
                        I budyń sobie zjem, na zdrowie!
                          • sotie Re: Hmmm... 01.08.07, 19:35
                            mnie wywiało do słoneczka czyli do mojego ema smile)) wróciło chłopię z roboty,
                            więc spożyliśmy wspólnie posiłek smile
                            ivinka, życzę Ci pięknie wyluzowanego cyklu następnego! i nie bierz mi żadnego
                            termometru na urlop! smile
                              • mjulka Re: Hmmm... 01.08.07, 19:48
                                A może jeszcze każda napisze kiedy na urlopa wali? Bo się potem będziemy
                                martwić, że któraś nie pisze, że zaniemogła nie daj Bóg, a ona sie
                                wypoczynkować bedziebig_grin
                              • rogalla Re: Hmmm... 01.08.07, 19:50
                                no ja tez tak radze nie brac. Ja tez nie mialam, tylko nas troche zmeczyla droga
                                1850 km i moj m tak zmeczony, ze usnal, przez to zrobila sie dziura w staraniach
                                3 dni i kto wie czy to nie przsadzilo ;-/ ale potem tak sie przyzwyczailam do
                                tego slodkiego lenistwa ze teraz nic mi sie nie chce....
                            • mjulka Re: Hmmm... 01.08.07, 19:47
                              i u mnie objaw nie z tej ziemi, istny pmssmile a do @ daaaalekosad
                              ale tak chyba działa na mnie świadomość straconego cyklu. Jak se w główce
                              poukładam in plus, to i mi nawet żal nie jest. Ale to na krótką chwilę cholera
                              działa, coś przeskoczy w główce i ryk gotowy. I tak sobie tu siedzę właśnie i
                              chlipięsad(( Do doła dr Tess wpaść nie chcę, bo się boję, że utonębig_grin

Mentafolia po Twoim wierszyku wszystko było jasnesmile Ale Edyta?! Ja bym właśnie
                              Agnieszkę obstawiałasmile
                                    • ivinka275 Re: Hmmm... 01.08.07, 20:05
                                      Generalnie jedziemy troszkę stolic europejskich liznąć, a ile to od naszych
                                      chęci zależało będzie, większość w ramach odwiedzin u znajomych, ale droga
                                      długa i już się widzę z termometrem pod big benem, hehe smile
                                      A Ty Rogalla dzie odpoczywałaś i co widziałaś?
                                        • rogalla Re: Hmmm... 01.08.07, 20:09
                                          Ja bylam w Bulgarii 2 tyg samochodem wiec jachalismy kilka ladnych godzin, ale
                                          przynajmniej mozna troche swiata zobaczyc. A w Bulgarii jakby swiat zarzymal sie
                                          jakies 10 lat temu, ale mozna odpoczac i do tego taniej niz u naswink)))))
                                          • mjulka Re: Hmmm... 01.08.07, 20:12
                                            Tess, a czy Ty wiesz, że tysięcznego posta pierdyknęłaś na lipcusmile
                                            Ze mnie tam przepowiadacz przyszłości domorosły, niczym gin, ale to niźle moim
                                            zdaniem wróżysmile
                                            • tessie124 Re: Hmmm... 01.08.07, 20:16
                                              Wiem, sama się cieszyłam i dziwiłam, że żadna nie złapała... a tu kicha nowy
                                              wątek zakwitł, któregom nie ujrzała... a ja mogłam i 2000 usmażyć sama ze sobą...
                                              • tessie124 Re: Hmmm... 01.08.07, 20:18
                                                Chciałabym 13.08... w rocznicę objawień... chociaż w sierpniu to były 18... bo
                                                ówczesne władze uniemożliwiły dzieciom przybycie na spotkanie....
                                                • ivinka275 Re: Hmmm... 01.08.07, 20:27
                                                  Tess, ano tak, na wykresie wszystko widać, trąbka dziś ze mnie, ja bym
                                                  poprzestała na piątej luteinie i tyle, na niepękniętym gin kazał mi brać tylko
                                                  5 dni orgametril, ostatni wzięłam w sobotę, a i tak jeszcze nie popłynęłam.
                                                  Ileż musi być w nas cierpliwości smile
                                                  Rogalla, super, Bułgaria, lubię jak inni lubią południe Europy, bo mnie tam
                                                  wcale nie ciągnie. Ja prozachodnia za to jestem i propółnocna chyba smile
                                                  • rogalla Re: Hmmm... 01.08.07, 20:33
                                                    Ivinka północ też ładna, tylko ja uwielbiam sie wygrzac na sloneczku i polezec
                                                    na cieplym piasku, a tam to pewne. A po tej naszej lipcowej pogodzie mi juz tego
                                                    brakowalo wink
                                                  • rogalla Re: Hmmm... 01.08.07, 20:41
                                                    Bylismy w Carevie 60 km na pd od Burgas miasteczko przyjemnie, nie wielki
                                                    kurort. Bylo przyjemnie mimo ze Bulgarzy troche brudaski i kolo domu nie lubia
                                                    miec porzadku wink
                                                  • mjulka Re: Hmmm... 01.08.07, 20:44
                                                    ja byłam w Ravdzie, to też na płn. od Burgas tylko nieco bliżejsmile
                                                    niestety po 4 dniach musiałam na szybciora wracać do domusad((
                                                  • ivinka275 Re: Hmmm... 01.08.07, 20:53
                                                    Rogalla, znam ten typ, moj M uwielbia błogie lenistwo na piachu, a mnie sie
                                                    chce łazić, szukac, patrzć, podziwiać, oglądać, więc pertraktujemy, i raz
                                                    wybiera on raz ja smile
                                    • mjulka Re: Hmmm... 01.08.07, 20:05
                                      ano ja taki obrażalski typ, więc proszę mnie tu nie irytować czasemtongue_out
                                      Ivinko, nie bierz, nie bierz.
                                      Tess, a ta spirulina to na co? Ostatnio w mojej aptece promocją na nią byłabig_grin
                              • tessie124 Re: Hmmm... 01.08.07, 20:00
                                Ja tam biorę termometr i ani myślę tempki zaniedbywać... tylko pewnie na
                                piechotę będę zapisywać bo nie wiem jak z netem będzie... Testy owul a może i
                                ciążowe też wezmę... no i prochy + wiesiołek i może jeszcze spirulinę... Tylko
                                co mam zrobić ze zmiana czasu... Portugalia jest chyba godzinę do tyłu... To
                                jak ja mam mierzyć... a po powrocie, bo myślę, że wrócę w nowym cyklu... Wy tu z
                                mojej nory wyłaźcie i pomóżcie lepiej zakopać to paskudztwo... Ja już prawie
                                jestem na zewnątrz... 1.09 to będzie dopiero schiza.... Jutro do gin idzie i
                                niech mi @ znajdzie.... bo fiknę....

Pozdr

Tess.
    • wiosenka1 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 21:15
      Tesi czytasz miedzy wierszami, toz Mentafolia zgadła że ja Iwona, a Tesi
      napisała, że nawet nie wiedziała że jej imie ma znaczenie łuku cisowego, tzn
      kobieta która dzierży łuk cisowy ma na imie Iwopna, ha ha, wsio jasne.

Mercy nic nie pozostaje jak tylko czekanie.

Wiec ja juz mam kawę na ławę, nie mam jajeczkowań i tyle, buuu, dzis na prawym
      były dwa 1mm pęcherzyki, może kiedys wystartuja albo sie wchłona, na lewym jak
      5 dni temu był 6mm tak nie ma juz nic, wchłonął sie, owu nie było. lekarz
      powiedział, że mam odpuścić duph skoro wiemy że nie było owu, to ja na to że
      wogóle go chromole, skoro w zeszłym cyklu po owu miałam swój piekny naturalny
      43, wiec duph juz nie biore, narazie zobaczymy co bedzie dalej. Nie wiem co
      zrobie, może kolejny cykl jeszcze poczekam. M zrobi nasienie, a powiedzcie, juz
      pytałam, ale nie odpisał chyba nikt: czy warto przed clo zrobic drozność?
      • mjulka Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 21:19
        Wiosenko, właśnie o Tobie myślałambig_grin. Telepatia jaka, czy co, bo pyk i post
        Twój jestsmile
        Przykro mi z powodu pęcherzyków baaardzosad((((
        Drożność ma sens wtedy, gdy istnieje możliwość zrostów, albo miało się częste
        zapalenia przydatków. Myślę, że w Twoim przypadku - 2 ciąże - wszystko OK. W
        sumie możesz 3 cykle pojechac na clo bez hsg. I w razie gdyby klapa, to może
        wtedy...nie wiem. Ja zrobiłam, bo tonący brzytwy się chwyta a zdesperowany
        szuka dziury w całym i wszystko grasmile
    • wiosenka1 Re: ````````````sierpień````````````` 01.08.07, 21:28
      Ivinko a ja jaka nagrode dostanę.
      Juz kilka razy pisałam ale powtórzę, najlepsza moja przepowiednia, raczej sen
      proroczy to był, jak kolezance oznajmiłam że sniło mi się że w ciąży była, Ona
      jak usłyszała orzekła: przestań! ha ha jak Jej to mówiłam była już w ciąży,
      tzrecie dziecko, ten sen ma już 8 miesięcy.
      No i w dzieciństwie różne takie mi sie zdrarzały przepowiednie. Ale jak to sie
      ma do mojego snu sprzed 2 msc-śniło mi się moje zapłodnienie, że łączył się
      plemniczej z jajeczkiem!