Dodaj do ulubionych

Instagramowe bhp

21.08.21, 10:23
Lubię mojego instagrama. Lubie rzeczy które sie ram pojawiają. Ale by był on taki jak ja chce mam kilka zasad.
Wywalam wszystkie laski które robią sobie zdjęcia z nóżką. Chodzi o takie foty gdzieclasla próbuje zrobić sztuczki optyczne polegające na maksymalnym wystawieniu jednej nogi do przodu by wizualnie wydłużyć nogi. Nie ma opcji. Nie chcę mieć takich lasek na insta. Druga opcja to pokazywanie swojej "rutyny pielegnacyjnej" -do widzenia.
Wywalam też ludzi wrzucających durnowate teksty o wychodzeniu ze strefy komfortu i byciu najlepszą wersją siebie.
To tak na szybko. Oczywiście treści seksistowskie i rasistowskie itd odpadają z automatu.
Macie jakieś swoje zasady dotyczące insta.
Pytam o insta, bo tu mniej chodzi o znajomych a bardziej o treści.
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Instagramowe bhp 21.08.21, 11:29
      Ja mam tylko znajomych i tylko sie dziwie czasem ze normalni ludzie a i zdjecia z treningów i rutynę pielęgnacyjna zdjecie w windzie (!) a nawet nóżkę potrafia zaprezentować. Żadni celebryci normalni znajomi…
    • primula.alpicola Re: Instagramowe bhp 21.08.21, 13:14
      Obserwuję to co mnie interesuje- fitness, jedzenie, podróże, książki, moda. I Matyldę Damięckąwink Ostatnio wywaliłam dwie lajfstajlowo- modowe, bo mnie zirytowały.
      Co do nóżki, mama ginekolog słynie z całuśnych fotek z nóżkąbig_grin

• kaki11 Re: Instagramowe bhp 21.08.21, 13:20
      Ja generalnie mam instagrama tylko do śledzenia tam kont różnych ludzi/firm (bardziej profile publiczne, niż prywatnych znajomych) i zasadę mam jedną- jeśli coś mnie interesuje, kogoś lubię i chcę śledzić to śledzę, Jeżeli dochodzę do wniosku, że ktoś jest nie ciekawy, nie wiarygodny, pcha za dużo reklam a w nie nie umie (większość celebrytów) przestał mi odpowiadać w treściach, wyjątkowo wkurzył mnie poglądami to przestaję obserwować. Tylko tyle. W kwestii poglądów czasem obserwuje kogoś kto mi nie odpowiada ale właśnie z ciekawości, chęci poznania tej drugiej strony medalu, a z drugiej strony czasem przestaje obserwować kogoś kto poglądowo mi odpowiada, ale nie dla takich treści u niego jestem.
      Po prostu oglądam to z czym mi dobrze.
      • beataj1 Re: Instagramowe bhp 21.08.21, 15:27
        Tak, zaczęłam dobrowolnie obserwować. Jednak ludzie i ich profile z czasem ewoluują. I jak laski zaczynają odkrywać najlepszą wersję siebie, mają więcej kasy itd to zaczynają cudować z nóżkami, dziubkami, czy innymi rutynami. I wtedy się żegnamy.
        Dla nich to żadna,strata, bo zwykle maja juz innych obserwujących.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka