Dodaj do ulubionych

Cena na metce.

09.09.21, 13:24
Może podpowiecie czy sklep ma obowiązek sprzedać rzecz po cenie umieszczonej na metce towaru? Synek wybrał coś z ceną 299, w kasie mówią że w systemie jest 499 i łaskawie mogą mu sprzedać za 399. No i zrezygnował. Ja gotowa jestem jechać z odsieczą i awanturą, ale już pewnie zmienili cenę na metce.
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Cena na metce. 09.09.21, 13:35
      W teorii ma obowiązek po cenie z metki. W praktyce nie będą chcieli, a jeżeli w końcu sprzedadzą to różnice dopłaci sprzedawczyni która się pomyliła przy metkowaniu. Przerabiałam. big_grin
      • karme-lowa Re: Cena na metce. 09.09.21, 13:44
        35wcieniu napisał(a):

> W teorii ma obowiązek po cenie z metki. W praktyce nie będą chcieli, a jeżeli w
        > końcu sprzedadzą to różnice dopłaci sprzedawczyni która się pomyliła przy metk
        > owaniu. Przerabiałam. big_grin
        >
        Nie zawsze różnicę dopłaca sprzedawca.
        Przerabiałam.
    • cisco1800 Re: Cena na metce. 09.09.21, 19:25
      Teraz pewnie już nic nie wskórasz. Ja raz w ten sposób kupiłam buty, choć łatwo nie było przekonać ekspedientkę, że mam prawo domagać się ceny z metki
    • kropkaa Re: Cena na metce. 09.09.21, 23:06
      Kiedyś przerabiałam w Reserved - pani powiedziała, że mogłam sama przykleić niższą i że to tak nie działa. Tak mnie wq* to oskarżenie, że wiele lat moga noga tam nie postanęła, a i teraz kupuję tylko, jak dzieci coś same wypatrzą. Dla mnie mogą nie istnieć
      • sasanka4321 Re: Cena na metce. 09.09.21, 23:17
        kropkaa napisała:

> Kiedyś przerabiałam w Reserved - pani powiedziała, że mogłam sama przykleić niż
        > szą i że to tak nie działa. Tak mnie wq* to oskarżenie, że wiele lat moga noga
        > tam nie postanęła, a i teraz kupuję tylko, jak dzieci coś same wypatrzą. Dla mn
        > ie mogą nie istnieć

Ale ona miała rację. Ludzie tak robią. Najróżniejsze kombinacje robią. Mam znajomą, która nosi inny rozmiar na górze i inny na dole - coś jak 42 na dole (szerokie biodra) i 40 góra. I sama mi opowiadała, że jeśli kupuje jakies komplety - strój kąpielowy dwuczęściowy czy jakiś żakiet ze spodniami to podmienia etykiety/zamienia części w takim komplecie. A takie przeklejenie ceny to już w ogóle musi być pikuś. Idiotyczne byłoby, gdyby to sklep musiał to brać na siebie. Za chwilę byłoby masę "pomysłowych", idących z czym tam chcą do przymierzalni, zamieniających ceny, kupujących nastepnie za parę złotych i sprzedających na allegro za kilkaset.
        • kropkaa Re: Cena na metce. 10.09.21, 00:15
          Wiem, że pewnie tak bywa, dlatego nawet taka argumentacja do mnie przemawia. Jednak pani mogła oskarżyć jakiegoś niezidentyfikowanego klienta, a nie mnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka