Dodaj do ulubionych

przedszkole Motylek

15.02.11, 17:25
Witam, chcę posłać córcię do przedszkola. Mieszkamy na Rogatce Warszawskiej. Które przedszkola są godne polecenia? Jak oceniacie Motylka?
Obserwuj wątek
    • saper314 Re: przedszkole Motylek 16.02.11, 00:11
      Motylka polecam. Przedszkole nowoczesne, nowe, kadra wykwalifikowana, dodatkowo język angielski codziennie. Nie słyszałam do tej pory żadnej negatywnej opinii o tym przedszkolu, same pozytywy. Polecam
    • minka55 Re: przedszkole Motylek 17.02.11, 19:14
      Nasza juleńka chodzi do motylka na warszawskiej od września, jesteśmy bardzo zadowoleni. Sympatyczna, przejęta rolą i życzliwa rodzicom kadra, rozsądny dobór zajęć do wieku dziecka, bezpiecznie i radośnie.
    • badger410 Moje Przedszkole na Bema 04.03.13, 13:14
      Ja też mieszkam na Rogatce i szczerze polecam "Moje Przedszkole" prz ul. Bema. Jest to przedszkole małe, które gwarantuje doskonałą opiekę i
      indywiduwalne podejście do każdego dziecka. Panie są świetne,
      wkładają całe serce w pracę z dzieciakami. Przedszkolaki je
      uwielbiają. Moje dziecko zaczęło tam chodzić przed ukończeniem 3 roku życia i dzięki miłej atmosferze zaklimatyzowało się natychmiast. W Motylku wówczas nie było miejsc, obecnie bardzo się z tego cieszę, gdyż nie zamieniłabym tego przedszkola na Motylka. Sugeruję wizytę w Moim Przedszkolu i rozmowę z paniami. Warto!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka