Dodaj do ulubionych

A kariery przez...

12.11.21, 11:39
Łóżko? Znacie takie? Jak daleko udalo się tym, co wybrali taki sposób zajść? Jak reagowalo otoczenie?

Napisalam tym, bo chyba mężczyźni tez mogą wybrać taki sposób tongue_out

Ja z prowincji jestem, więc żadnych gorących kawałków nie mam na zbyciu, a szkoda...Dlatego jestem głodna waszych opowieści.
Obserwuj wątek
    • bye-bye Re: A kariery przez... 12.11.21, 11:57
      Nie jestem pewna czy na 100% ale znam przykład dziewczyny, która z sekretarki awansowała bezpośrednio na stanowisko dyrektora. Równocześnie chodziły też plotki o jej romansie z osobą, która mogłaby jej taką trampolinę załatwić. Jest więc duża szansa, że coś tu się nie do końca czystego zadziało.

Dodam, że była niezwykle ładna 🙂 i do tego bardzo uprzejma. O merytoryce nic nie wiem, więc nie można wykluczyć, że się jednak nadawała.
    • evolventa Re: A kariery przez... 12.11.21, 15:07
      Ja mam w pracy taki przypadek. Kobieta bardzo ładna, jest zawodowo holowana przez faceta wpatrzonego w nią jak w obrazek. Czy sypiają razem to nie wiem, ale na pewno on jest w niej zakochany. I to już tak z 10 lat co najmniej. Na papierze ona ma bardzo bogaty dorobek, ale czar pryska, kiedy się odezwie. To znaczy nie, żeby była całkowicie głupia, ale na pewno nie tak dobra jakby to wynikało z tego co jest w dokumentach. Załatwił jej awans na stanowisko kierownicze, steruje nią i zapieprza za nich dwoje. W tym tandemie to on jest ten inteligentniejszy i błyskotliwy. Aa, obydwoje mają normalnie rodziny, ale tajemnicą poliszynela jest to, że on jest Don Kichotem, a ona jego Dulcyneą.
    • bywalec.hoteli Re: A kariery przez... 12.11.21, 22:51
      O 3 babkach słyszałem, że "przyjaźniły" się z grubszymi szefami i same awansowały na małego szefa. Ale to mówili inne/inni, więc nie jestem w stanie sprawdzić wiarygodności tych opowieści.
    • mrs.solis Re: A kariery przez... 12.11.21, 23:14
      Tak znam. M. O . Byla tak obrotna, ze az na prezydenta ja wystawili. Jak ja poznalam to bujala sie z glupkowatymi pilkarzami z podrzednego klubu, pozniej obskakiwala prezesow lokalnej firmy, a potem to juz poszla w swiat i cholera wie co i z kim robila.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka