Dodaj do ulubionych

Ignorancja

27.11.21, 19:58
Wasza ignorancja w temacie czipów jest porażająca.
Nie chce mi się powtarzać tego samego pod każdą z tych żałosnych wypowiedzi.

W każdym razie, enjoy:

moam.knf.gov.pl/moam.nsf/0/44E1970439BE12FDC1258564006BC26E
www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/HEMP-WOOD-S-A-Podpisanie-umowy-dotyczacej-zawiazania-spolki-biotechnologicznej-produkujacej-implanty-umozliwiajace-wczesne-wykrywanie-biomarkerow-sygnalizujacych-m-in-infekcje-wirusowe-w-tym-Covid-19-7880747
A ten link sobie darujcie, popełniony przez "eksperta",
fakehunter.pap.pl/raport/7f6c42fe-660a-4620-b44c-0e44637c66f8

Obserwuj wątek
    • arthwen Re: Ignorancja 27.11.21, 20:09
      Bogowie.
      To jeszcze skoro jesteś taką znawczynią, to oświeć nas maluczkich jakiej wielkosci jest ten chip. I jakim cudem (może technologia Chitauri, czy innych Kree) miniaturyzacja aż poszła tak do przodu, że ten chip jest niewidoczny gołym okiem.
      Jasne, są chipy, u zwierząt stosuje się od lat. Ale żeby ten chip mógł wykrywać cokolwiek, a nie tylko miał zapis paru danych to niestety aż taki malutki nie będzie (a nawet te proste chipy to jest parę mm), bo taka technologia na Ziemi nie istnieje tongue_out
      Więc sorry, ale w szczepionkach nie dostaniesz chipa, nie licz na to.
            • memphis90 Re: Ignorancja 27.11.21, 22:28
              Odniosłaś się do naszych wypowiedzi o szczepionkach, prawda...? Chyba, ze my tu o gruszkach, a Ty o wojnach napoleońskich, ale wówczas nie za bardzo rozumiem o co się burzysz...
              • magdamajak Re: Ignorancja 28.11.21, 08:42
                Tylko w pewnym sensie.
                Wasze wypowiedzi o szczepionkach, zwróciły moją uwagę, z jaką pogardą i ignorancją wypowiadacie się o podskórnych czipach - zupełnie jakby takie zjawisko nie istniało w ogóle.

Tymczasem prace trwają i nie można wykluczyć, że takie urządzenia nie będą podawane przy szczepionkach, jakichkolwiek.
                • saszanasza Re: Ignorancja 28.11.21, 09:40
                  magdamajak napisała:

> Tylko w pewnym sensie.
                  > Wasze wypowiedzi o szczepionkach, zwróciły moją uwagę, z jaką pogardą i ignoran
                  > cją wypowiadacie się o podskórnych czipach - zupełnie jakby takie zjawisko nie
                  > istniało w ogóle.
                  >
                  > Tymczasem prace trwają i nie można wykluczyć, że takie urządzenia nie będą poda
                  > wane przy szczepionkach, jakichkolwiek.

A z jaka pogarda AV wypowida sie o skutecznosci szczepien jakby to nie istnialo!😁
                • memphis90 Re: Ignorancja 28.11.21, 15:17
                  >z jaką pogardą i ignorancją wypowiadacie się o podskórnych czipach - zupełnie jakby takie >zjawisko nie istniało w ogóle.
                  To już Twoja - zupełnie błędna - interpretacja. Każdy, kto ma psa lub kota, jest świadomy istnienia czipów. Część niemających psa i kota również.
        • arthwen Re: Ignorancja 27.11.21, 20:22
          To nie rozumiem o co się burzysz. To, że istnieje coś takiego jak chipy/implanty to chyba każdy wie - na razie ich działanie jest mooooocno ograniczone. Wstrzykiwanie chipów ukradkiem, bez wiedzy przytomnego pacjenta jest zwyczajnie niemożliwe.
        • magdamajak Re: Ignorancja 27.11.21, 20:25
          Czuj się oświecona:
          www.purepc.pl/naukowcy-z-uniwersytetu-columbia-opracowali-najmniejszy-na-swiecie-wszczepiany-chip-do-monitorowania-fizjologii-czlowieka

evertiq.pl/news/25920
              • klaviatoorka1 Re: Ignorancja 28.11.21, 12:08
                magdamajak napisała:

> Doczekasz się, ćwicz cierpliwość.
                >
                > Małymi krokami oddasz im wszystko. I to dobrowolnie.

"Urojenia prześladowcze charakteryzują się – w zależności od poziomu ich rozbudowania – tym, że pacjent jest przekonany, iż inni ludzie (np. wybrani lub wszyscy członkowie rodziny, osoby z pracy, sąsiedzi), postacie, grupy czy całe systemy instytucji chcą go skrzywdzić, zniszczyć, spowodować jego cierpienie. Osoba taka może się czuć obserwowana przez innych, inwigilowana (...) Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”. Może nawet takie osoby, które starają się mu pomóc i „tłumaczyć, że on nie ma racji”, włączyć w system swoich urojeń, jako biorące udział w „zmowie przeciwko niemu” (np. rodzinę, znajomych, osoby z pracy). Do tego grona trafiają nieraz także, osoby i instytucje, które mogą pacjentowi pomóc profesjonalnie: psychologowie, lekarze psychiatrzy, personel szpitala. Dlatego często bardzo trudno pomóc osobie, która uważa, że z nią jest „wszystko w porządku”, że jest zdrowa, a ci, którzy chcą jej pomóc, są przeciwko niej."

• demono2004 Re: Ignorancja 28.11.21, 10:49
              huang_he napisał(a):

> Ja chcę!!! Ja chcę taki czip! Ile bym oszczędziła czasu i kasy. Zamiast latać p
              > o lekarzach, to tylko zerknęłabym do smartfona

I dostaniesz. Myslisz, ze do czego to wszystko zmierza? Półtora roku temu w Izraelu juz o tym mówiono. Chciano tam czipować dzieci. Są na ten temat artykuły, nagrania.
              Poszukaj a jak ci sie nie chce, to mogę ci wkleić.
            • magdamajak Re: Ignorancja 27.11.21, 21:03
              I znowu żałosny komentarz.

Zamiast się na chwilę zatrzymać, zastanowić dokąd to wszystko zmierza, powiedzieć "o kurde, no nie wiedziałam, że takie małe już produkują, faktycznie da się to gooowno wszczepić", to nie - lepiej wyprzeć i nędznie (totalnie nieśmiesznie) skomentować. O matulu, co się dzieje z ludźmi.
              • memphis90 Re: Ignorancja 27.11.21, 22:32
                Wiesz co, takie rozkminy to ja miałam 20 lat temu... Aż się sama zdziwiłam, że to już tyle czasu od książki Crichtona o nanotechnologii i jej efektach...
              • homohominilupus Re: Ignorancja 27.11.21, 22:34
                magdamajak napisała:

> I znowu żałosny komentarz.
                >
                > Zamiast się na chwilę zatrzymać, zastanowić dokąd to wszystko zmierza, powiedzi
                > eć "o kurde, no nie wiedziałam, że takie małe już produkują, faktycznie da się
                > to gooowno wszczepić", to nie - lepiej wyprzeć i nędznie (totalnie nieśmiesznie
                > ) skomentować. O matulu, co się dzieje z ludźmi.

Jak to wspaniałe że tu jesteś i niesiesz nam ten krużganek oświaty.
              • morekac Re: Ignorancja 28.11.21, 08:22
                No, wiem, że różne małe rzeczy produkują. Niemniej sądzę, że znacznie więcej informacji o człowieku ma jego smartfon, księgowy i lekarz, ewentualnie spowiednik, jeśli kto do nich lata.
              • saszanasza Re: Ignorancja 28.11.21, 10:27
                magdamajak napisała:

>
                > Zamiast się na chwilę zatrzymać, zastanowić dokąd to wszystko zmierza, powiedzi
                > eć "o kurde, no nie wiedziałam, że takie małe już produkują, faktycznie da się
                > to gooowno wszczepić", to nie - lepiej wyprzeć i nędznie (totalnie nieśmiesznie

A nie uważasz, że powinnaś rozpocząć zastanawianie się, dokąd to zmierza, kiedy PIS upolityczniał główne instytucje państwowe i niszczył system demokratyczny w Polsce? A nie....wtedy zapewne najistotniejszą kwestią było noszenie szmat na ryju, które to ograniczały twoje swobody obywatelskie!
                • magdamajak Re: Ignorancja 28.11.21, 10:48
                  Ja już dawno zakończyłam zastanawianie się nad tym.
                  Szmat na ryju nie noszę i nie nosiłam. Rozkmina na ten temat nie zajęła mi dużo czasu, jedna myśl: nigdy nie założę na siebie tego goowna - i po rozkiminie.
              • demono2004 Re: Ignorancja 28.11.21, 10:58
                magdamajak napisała:

>

Ematka zawsze był słabym i głupim stworzonkiem, poza nielicznymi wyjątkami. Jedyne co one potrafią, to sie naparzać miedzy sobą całą dobę. W realu nic nie znaczą. Są potulne jak owieczki i zrobią wszystko, by im sie zyło łatwo, wygodnie i przyjemnie. Dlatego mamy to, co mamy. Nie ma sensu z nimi polemizować. Tak samo, jak w realu nie gada się z wariatami, tak samo tu się z nimi nie powinno dyskutować.
                • magdamajak Re: Ignorancja 29.11.21, 16:57
                  demono2004 napisała:

>
                  > Ematka zawsze był słabym i głupim stworzonkiem, poza nielicznymi wyjątkami. Jed
                  > yne co one potrafią, to sie naparzać miedzy sobą całą dobę. W realu nic nie zna
                  > czą. Są potulne jak owieczki i zrobią wszystko, by im sie zyło łatwo, wygodnie
                  > i przyjemnie. Dlatego mamy to, co mamy. Nie ma sensu z nimi polemizować. Tak sa
                  > mo, jak w realu nie gada się z wariatami, tak samo tu się z nimi nie powinno dy
                  > skutować.

Tak, ja to wiem. Dlatego zapuszczam takie tematy.
                  Są typowe. Ja nie mam takich osób wśród swoich znajomych, dlatego traktuję to jako swego rodzaju wgląd w społeczeństwo. Czasem pomaga mi to zrozumieć, co się z ludźmi porobiło, najczęściej jednak jedno zrozumiem, to zadziwiają mnie czym innym. No ale to nadal przegląd poglądów.
              • rexona_sport Re: Ignorancja 28.11.21, 15:25
                Ja cię rozumiem Magdo smile fajnie ze się dzielisz, wybacz ze nie chce mi się dołączać się w tłumaczeniu jak postępująca cyfryzacja bez odpowiedniej kontroli jest zagrożeniem demokracji, nie mam siły na to, No i niedziela jest
                • annaboleyn Re: Ignorancja 28.11.21, 15:38
                  rexona_sport napisał(a):

> Ja cię rozumiem Magdo smile fajnie ze się dzielisz, wybacz ze nie chce mi się dołą
                  > czać się w tłumaczeniu jak postępująca cyfryzacja bez odpowiedniej kontroli jes
                  > t zagrożeniem demokracji, nie mam siły na to, No i niedziela jest

No właśnie, niedziela jest, dziś na forum wypada tylko o tym, kto co miał na sobie w kościółku wink
                  A pomijając wszystko inne - przestrzeganie przed zjawiskiem "cyfryzacji bez odpowiedniej kontroli" na platformie, nad którą masz zero kontroli jest hilaryjne big_grin
      • taniarada Re: Ignorancja 28.11.21, 10:58
        Nie jest to śmieszne jak się trzeba będzie szczepić co pół roku dawką wspomagającą .Kto siedzi na tyłku w domu to nie musi .Kto wędruje po świecie to jednak .Miało być na rok ,a już przychodzi wiadomość ,że certyfikaty tracą ważność .I nowa odmiana tego wirusa jest już w Europie Niemcy bardzo panikują, ale w Polsce błogi spokój .Ludzie umierają ,a minister mówi ,że się przygląda .Nie ma kasy ,więc na kogo trafi na tego bęc.Ale wkoło jest wesoło .
    • magdamajak Re: Ignorancja 27.11.21, 20:28
      I jeszcze wiele mówiący cytacik:

Naukowcy w najróżniejszych zakątkach świata nie ustają w pracach nad możliwie niewielkim urządzeniem, które mogłoby przekształcić znaną nam dziś opiekę zdrowotną i poprawić jakość życia milionów osób. Nadzorujące pewne funkcje zdrowotne smartwatche nie są już niczym niezwykłym i wiele wskazuje na to, że zbliża się pora na bardziej zaawansowane rozwiązania, jak bezprzewodowe, zminiaturyzowane urządzenia wszczepialne.
      • lumeria Re: Ignorancja 27.11.21, 20:42
        To juz bylo. Widzialas jak w Matrixie Neo polyka czerwona tabletke? To jest to. Za kazdym razem jak bierzesz niebieska tabletke to polaczenie z Netflixem .. tfu, Matrixem... sie wzmacnia.

• annaboleyn Re: Ignorancja 27.11.21, 21:24
        Cudownieeee! Nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że dożyję czipa cykającego mi odpowiednie dawki hormonu tarczycy, a nie - co rano łykać, czekać pół godziny, nie zapomnieć, obciążać wątrobę tabsami... Dawajcie mi tego czipa jak najprędzej!
        • lumeria Re: Ignorancja 27.11.21, 21:55
          Kolezanka ma wszczepiona pompe insulinowa. Uzadzenie dynamicznie mierzy poziom cukru we krwi i odpowiednio dozuje insuline.

Miejmy nadzieje, ze podobne technologie niedlugo ulatwia zycie innym leczacym sie osobom.
          • annaboleyn Re: Ignorancja 27.11.21, 22:03
            lumeria napisała:

> Kolezanka ma wszczepiona pompe insulinowa. Uzadzenie dynamicznie mierzy poziom
            > cukru we krwi i odpowiednio dozuje insuline.
            >
            > Miejmy nadzieje, ze podobne technologie niedlugo ulatwia zycie innym leczacym s
            > ie osobom.

Oby. Jak najszybciej i jak najpowszechniej.
      • azealia_banks Re: Ignorancja 27.11.21, 21:45
        magdamajak napisała:

> I jeszcze wiele mówiący cytacik:
        >
        > Naukowcy w najróżniejszych zakątkach świata nie ustają w pracach nad możliwie n
        > iewielkim urządzeniem, które mogłoby przekształcić znaną nam dziś opiekę zdrowo
        > tną i poprawić jakość życia milionów osób. Nadzorujące pewne funkcje zdrowotne
        > smartwatche nie są już niczym niezwykłym i wiele wskazuje na to, że zbliża się
        > pora na bardziej zaawansowane rozwiązania, jak bezprzewodowe, zminiaturyzowane
        > urządzenia wszczepialne.

Fenomenalnie. Mam nadzieje, ze dożyje czasów, kiedy ta technologia będzie w powszechnym użyciu.
      • piesfafik Re: Ignorancja 27.11.21, 22:38
        No ale to chyba dobrze ? Na przyklad : tysiacie ludzi z uszkodzeniem kregoslupa nie czujekiedy musi uzyc toaley . Czip monitorujacy cisnienie w pecherzu polaczony z aplikacjana telefionie bylby dla nich bardzo uzytwczny. Podobnych zaatosowan jest bardzo duzo I nic to niea wapolnegonz kontrolowaniem ludzi przez jakies tajemnicze organizacje.
      • annaboleyn Re: Ignorancja 27.11.21, 21:26
        chococaffe napisała:

> p.s. nie boisz się korzystać z internetu?

Może jej wszczepili czipa na odwagę? Podobno robią to teraz zupełnie mimochodem!
        • saszanasza Re: Ignorancja 28.11.21, 10:39
          magdamajak napisała:

> Ja niewielu rzeczy się boję. A na pewno nie nowych technologii🤣

Mam nadzieję, że jesteś więc zaszczepiona udoskonaloną szczepionką mrna na covid.
          • magdamajak Re: Ignorancja 28.11.21, 10:45
            saszanasza napisała:

> magdamajak napisała:
            >
            > > Ja niewielu rzeczy się boję. A na pewno nie nowych technologii🤣
            >
            > Mam nadzieję, że jesteś więc zaszczepiona udoskonaloną szczepionką mrna na covi
            > d.
            >
            >

Nie biorę udziału w eksperymentach/testach medycznych.
            • saszanasza Re: Ignorancja 28.11.21, 11:55
              magdamajak napisała:

> saszanasza napisała:
              >
              > > magdamajak napisała:
              > >
              > > > Ja niewielu rzeczy się boję. A na pewno nie nowych technologii🤣
              > >
              > > Mam nadzieję, że jesteś więc zaszczepiona udoskonaloną szczepionką mrna n
              > a covi
              > > d.
              > >
              > >
              >
              > Nie biorę udziału w eksperymentach/testach medycznych.

Czekaj, czekaj, a nie ty to napisałaś?
              magdamajak
              Re: Ignorancja

28.11.21, 08:50
              Ja niewielu rzeczy się boję. A na pewno nie nowych technologii🤣

Podsumujmy, w eksperymentach medycznych nie bierzesz udziału, a jednocześnie nie boisz się nowych technologii, dobre!
                • saszanasza Re: Ignorancja 28.11.21, 12:49
                  sumire napisała:

> Które to technologie non stop ją śledzą i wiedzą o niej więcej niż matka. Ale t
                  > o chip ma być problemem.

dokładnie! część z tych technologii w zasadzie już jej wyryła w głowie, że szczepionki to eksperyment medyczny, no ale nieeee, to "samodzielne" myślenie.
                  Ona nawet nie zdaje sobie sprawy, że wystarczy mieć telefon komórkowy i udzielać się w Internecie, lajkować, brać udział w ankietach, wypowiadać się na forach, by nawet średniozaawansowany haker na podstawie jej aktywności przy użyciu algorytmów stworzył jej dokładny profil psychologiczny, o dostępie do danych poufnych nie wspomnę.
            • annaboleyn Re: Ignorancja 28.11.21, 13:10
              magdamajak napisała:

>
              > Nie biorę udziału w eksperymentach/testach medycznych.

big_grin big_grin big_grin
              Dobra, poddaję się, laska jest rzeczywiście biedna, ale mega zabawna big_grin
              Tylko już jej tak nie grillujcie, bo jeszcze się spłoszy i następnym razem nie przyjdzie z rewelacjami naukowymi big_grin
    • annaboleyn Re: Ignorancja 27.11.21, 22:49
      Wiecie co, pośmialiśmy się z biedactwa i fajnie, ale jednak, po namyśle - żal mi się jej zrobiło.
      Dziewczyna się stara, dosłownie się wije - a tu ją wszyscy jak jeden mąż wydrwili.
      Widać, że robi co może, a została pośmiewiskiem.
      Mam nadzieję, że jej za to chociaż porządnie płacą...
      • taniarada Re: Ignorancja 28.11.21, 10:52
        Nie wszyscy .Raczej ta wasza ferajna i kółko zainteresowań różańcowych.Ja każdego bronię przed waszym przedśmiewczym i chorym urojeniem .Każdego trzeba traktować z szacunkiem, bo nie wiadomo co go w życiu spotka Ostatnio jesteś skora do figlów .Nie poznaję człowieka .🤭
      • wapaha Re: Ignorancja 28.11.21, 11:57
        annaboleyn napisała:

> Wiecie co, pośmialiśmy się z biedactwa i fajnie, ale jednak, po namyśle - żal m
        > i się jej zrobiło.
        > Dziewczyna się stara, dosłownie się wije - a tu ją wszyscy jak jeden mąż wydrwi
        > li.
        > Widać, że robi co może, a została pośmiewiskiem.
        > Mam nadzieję, że jej za to chociaż porządnie płacą...

To można chyba nazwać guilty pleasure ale zaczynają mi się podobać te matołki wink - Są tak durnowate i zaślepione, że siepią na oślep- i następuje piękne klasyczne samozaooranie
        Myślę, że to chyba ten etap -w przypadku unhope,alicjix3,teraz tej gwiazdy z tego wątku,skómbrie - że jest z nimi tak jak z naszą biedna Polską - nas nie trzeba atakować, my sie wykończymy sami. Tak samo oni-robią wrzuty przeciw samym sobie. To zabawne smile
        • annaboleyn Re: Ignorancja 28.11.21, 21:13
          wapaha napisała:

>
          > To można chyba nazwać guilty pleasure ale zaczynają mi się podobać te matołki ;

Zdecydowanie turpizm, ale mam to, autorka wątku dziś popłynęła wyjątkowo big_grin Chyba dostała naganę od mocodawców, za nieefektywność i nieefektowność, bo zaczęła się pienić w kilku wątkach jednocześnie, na tę samą melodię big_grin

• geez_louise Re: Ignorancja 27.11.21, 22:54
      To będzie tragedia dla ludzkości. Te wszystkie stałe pacjentki wzywające karetkę jak im nudno i smutno będą dostawały info od dyspozytora, ze czip pokazuje ze wszystko ok, tylko się przejadły. A jak włosy będą miały niezrobione i torbę niespakowaną, to karetka będzie sama przyjeżdżać. Permanentna inwigilacja!
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Ignorancja 28.11.21, 10:28
      Powiem tyle, nie wymyślono jeszcze tak malego źródła zasilania "czyli bateryjki" które byloby niewidoczne dla oka.
      O ile coś co zniera dane mogloby być wielkosci niezauważalnej dla oka o tyle wsztstko musi być zasilane.
      Psi chip jest wielkości ziarna ryżu, igła którą się wszczepia go jest jak "dla konia", bo ten chip musi przejść przez nią.
      I to cię powinno uspokoić.
      • morekac Re: Ignorancja 28.11.21, 10:34
        Też chciałam zapytać: co z zasilaniem? Na razie są jakieś sensory do monitorowania cukrzycy - ale trzeba je dość często wymieniać i nie są wcale aż tak małe.
          • memphis90 Re: Ignorancja 28.11.21, 15:24
            U Crichtona nanorobotami można było sterować, bodajże radiowo. I teraz - nanorobot, będący w istocie rojem nanorobotów, mógł zobrazować stan naczyn krwionośnych, ale hipotetycznie można było nakazać mu stworzyć kulkę i zaczopować któreś z istotnych naczyń w mózgu... Brzmi znajomo...? Przypadek...?
    • zozizu Re: Ignorancja 29.11.21, 12:38
      A tyle bylo smiechu odnosnie trzecich rąk i czipów w szczepionkach. tech.wp.pl/pentagon-podskorny-chip-wykrywa-covid-19-zanim-wystapia-objawy-6628568756591456a?fbclid=IwAR0GlmJu28lGqVNMqvHug2kT73AK6-KXmhJI-m7CXa2Yzbm5dMEJ50q6b0Q

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka