Dodaj do ulubionych

MRM no w kooońcu!

02.05.22, 21:14
www.o2.pl/plotki/malgorzata-rozenek-majdan-bez-filtra-pokazala-jak-wyglada-naprawde-6764432430439200a
I tak jest ładna.
Wymsknęło jej się, czy celowo?
Obserwuj wątek
    • ajr27 Re: MRM no w kooońcu! 02.05.22, 21:19
      Też uważam, że jest ładna i ją lubię. Nie rozumiem hejtu wylewanego na jej głowę, bo kobita zna się jak mało kto na robieniu pieniędzy poprzez sociale
      • ursydia Re: MRM no w kooońcu! 03.05.22, 10:58
        Też tego nie rozumiem. I te durne żarciki z jej wieku, tak jakby nie można było tego sprawdzić chociażby w KRS. I komentarze w ogóle typu: bleee, fuuuj, do kogokolwiek.
    • geez_louise Re: MRM no w kooońcu! 02.05.22, 22:05
      Przestańcie straszyć medycyną estetyczną pokazując takie hialuronowe zwisy.

To co jest prawdziwą medycyną, czyli blefaroplastyka, częściowe liftingi, botoks wyszło świetnie, co było widać na początku jej kariery. Pompowanie ust, policzków i zrobienie sobie gumy ze skóry w celu ukrywania używek i niehigienicznego trybu życia, to głupota a nie medycyna estetyczna.

Mnie te wiszące fałdy z kwasem hialuronowym i twarz bez cech indywidualnych odrzucają. Za to MR bardzo podobała mi się z czasów PPD, była wylaszczona i poprawiona bardzo mocno, ale z głową. Teraz jest takim gumiakiem jak zasiłkowe Karyny co ostrzykują się u osiedlowej kosmetyczki.
      • bye-bye Re: MRM no w kooońcu! 02.05.22, 22:34
        Dość dosadnie napisane, ale nie sposób się nie zgodzić.

Mam gazetę gdzie jest reklama moliera2 z Małgorzatą R. i pomyślałam sobie, że chyba ktoś jej źle doradził zabieg/zabiegi☹️

Co to za lekarze są🥴, że nie odradzą czasem usługi dla dobra pacjenta. Było dobrze, teraz jest raczej zle a sama się przecież nie zoperowała...
      • figa_z_makiem99 Re: MRM no w kooońcu! 02.05.22, 23:49
        Doda też sobie zrobiła krzywdę, kiedyś wyglądała bardzo dobrze. Ostrzykiwanie uzależnia niestety. I nie rozumiem, dlaczego po prostu nie zrobią sobie liftingu, tylko poliki monstrualnych rozmiarów, kacze dzioby i szparki zamiast oczu, jak świnka Piggy. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. I zarzekanie się, że one operacji nigdy....za żadne skarby. Podobnie Minge.
      • alicia033 Re: MRM no w kooońcu! 04.05.22, 19:12
        geez_louise napisała:

> Przestańcie straszyć medycyną estetyczną pokazując takie hialuronowe zwisy.

life is brutal.
        Wiemy, że tym sobie dorabiasz na boku ale jest jak jest. Z tego promila, który rzeczywiście umie korzystać z medycyny estetycznej nie wyżylibyście. Zarabiacie na bezmózgich rozenkowych a wygląda to właśnie tak. A nie, sorry, jeszcze dużo gorzej. Sad but true.
    • zuzanna_a Re: MRM no w kooońcu! 03.05.22, 07:24
      Gdzie jest ładna, bo chyba mi umknęło?
      Klasyczny przykład oszpecenia sie przez zabiegi medycyny estetycznej. Ma maske zamiast twarzy, znieksztalcone rysy twarzy, nawisy skorne i opuchlizny w miejscach gdzie nie wystepuja, sprasowane zmarszczki mimiczne. Usta to juz w ogole zyja wlasnym zyciem.
      Pozwole sobie ten post wygrzebac za 10-15 lat. Wtedy Rozenkowa bedzie wygladac jak te wszystkie aktorki o ktorych tworzy sie galerie przestrzegajce przed majstrowaniem przy twarzy.
    • zosia_1 Re: MRM no w kooońcu! 03.05.22, 08:36
      Jakie trzeba mieć ego żeby robić sobie zdjęcie z tak bliska "tak wyglądam " I wrzucać na social media. Ludzie to są jednak idiotami, że na takie rzeczy patrzą jak jakać MRM wygląda bez makijażu. W ogóle uważam, że 99% celebrytów to naprawdę patologia nic sobą niereprezentujaca, nie potrafiącą robić w życiu nic sensownego, duża część jest głupia i pusta, uzależniona od używek i o zgrozo zarabiająca niebotyczne pieniądze w porównaniu do ciężko pracujących ludzi mających wpływ na PKB. Jestem, niestety, świadoma, że jest podaż, bo jest popyt .
    • lily_evans011 Re: MRM no w kooońcu! 03.05.22, 10:43
      Ojej. Teraz się zastanawiam, czy wszystkie panie rocznik 69 tak wyglądają naprawdę i to tuszują, czy ona sobie za dużo nawstrzykiwała czegoś.
      Ale makijaż na co dzień ma perfekcyjny. Zupełnie inna babka.
    • zerlinda Re: MRM no w kooońcu! 04.05.22, 18:56
      Pani miała tragiczne warunki wyjściowe. Był czas kiedy wyglądała naprawdę dobrze. Teraz, cóż, koń jaki jest, każdy widzi. Jeżeli ma faktycznie 44 lata to jest tragedia. Ale umiejętny makijaż i filtr i już można wyglądać na lat 20, he he.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka