Dodaj do ulubionych

Bezinteresowne chamstwo

21.06.22, 16:10
Jak reagujecie na bezinteresowne chamstwo? Ktoś atakuje was personalnie, docinki poniżej pasa. Nie mówię o relacjach w rodzinie, ale raczej o pracy.
Miałam dziś przykrą sytuację - osoba wyznaczona mi do pomocy w pracy, odmówiła mi niemal z krzykiem, wytykając mi przy okazji, że spóźniłam się o 12 minut ( praca miała być wykonana wcześniej, ale inne moje obowiązki się przedłużyły, co wytłumaczyłam jej bardzo grzecznie). Osoba niższa ode mnie stanowiskiem i wiekiem ale podobnie stażem pracy( 2 mies dłużej pracuje). Powiedziała też że wcześniej ( gdy jeszcze ja nie pracowałam) wszystko było zrobione na tip top do wyznaczonej godziny. Skonfrontowałam tą informację z innymi pracownikami i wyszło, że nigdy nie było to zrobione na czas, lub co gorsza w ogóle nie było nigdy robione. Poskarżyłam przełożonemu i osoba ta przyszła niby się dogadać, ale powiedziałam, że nie ma o czym. Próbowała odwracać kota ogonem, że ona dziś pracuje tylko 4 godziny i nie ma czasu ( nic mi o tym nie mówiła wcześniej)
Postanowiłam nie prosić więcej o pomoc ( mimo że ta osoba jest mi wyznaczona) ale będę robić co muszę sama. Nie chce mi się błagać o pomoc i jeszcze dostawać opierdol od dwudziestolatki.
Lubię swoją pracę i jestem doceniona przez przełożonych. Nie wiem, co ludziom jest że są tak wredni face to face.
Czy tylko w Polsce można spotkać takie sytuacje? Czy za granicą ludzie bardziej się szanują?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka