Dodaj do ulubionych

Farba do kafelków

25.06.22, 18:31
Stosowała któraś ematka u siebie i może polecić? Chcę pomalować łazienkę,także pod prysznicem i na podłodze. Co się sprawdzi i nie zejdzie zbyt szybko? Czy dużo z tym zabawy (małe remonty robimy sami)? Czy faktycznie łazienka jest niezdatna do użytku przez tydzień? Nie mogę już patrzeć na kafelki w łazience, mam ogromną potrzebę zmiany, ale trochę obawiam się o trwałość, w szczególności pod prysznicem.
Obserwuj wątek
  • 35wcieniu Re: Farba do kafelków 25.06.22, 18:54
   Pod prysznicem akurat pół biedy, najszybciej się ścierają tam gdzie się chodzi, nie mówiąc o przesuwaniu czegoś czy upadających przedmiotach.
   Na ścianach mogłabym rozważyć, na podłodze nigdy bo widziałam efekty po jakimś czasie.
  • pupu111 Re: Farba do kafelków 25.06.22, 21:20
   Ja kiedyś pomalowałam płytki w łazience jedną farbą kupioną na allegro, byla to farba dwuskładnikowa, i podobno jedna z lepszych, i najpierw wyglądało fajnie, a potem... tragedia, juz po kilku tygodniach zaczeły sie robic takie bąble w miejscach gdzie była b duza wilgoc, a potem farba schodziła płatami. Spróbowałam inaczej, starłam resztki, jeszcze raz przemwalowałam, a potem kiedy to wyschło, nałozyłam lakier, taki jak do podłóg drewnianych, i rezultat był dobry, mimo wilgoci nic sie nie działo. ZAłuję, ze nie zrobiłam tak od razu
   • jkl13 Re: Farba do kafelków 26.06.22, 08:02
    Ok, czyli lepiej podłogę zostawić w spokoju. Muszę to w takim razie przemyśleć, bo podłogę mam w kolorze wanilii, a farbę chciałam dać białą. Nie wiem,czy to mi pasuje.
  • lady.madrugada Re: Farba do kafelków 26.06.22, 08:12
   Ja mam pomalowaną podłogę w kuchni, czyli miejscu gdzie wykonuje się chyba najwięcej drobnych kroków. Po ok. 4 latach zaczęła się przecierać w niektórych miejscach, więc właśnie pomalowaliśmy drugi raz. Dla mnie super.
  • koko8 Re: Farba do kafelków 26.06.22, 23:10
   Malowalam łazienkę białą farbą dulux do płytek, półmat. Efekt piękny. Po 2 latach wyglada idealnie, Z tym że: malowane były tylko płytki ścienne oraz brak intesywnego kontaktu z wodą, bo najemczyni ma wannę, a nie prysznic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka