Dodaj do ulubionych

Mr Gugu & Miss Go

03.07.22, 22:03
Czy któraś z was miała kiedyś w ręku te bluzy i może mi powiedzieć, czy one na żywo też są takie ładne, czy raczej jak z koszulkami z kotkami z nieistniejących sklepów?:p
Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: Mr Gugu & Miss Go 04.07.22, 00:05
      O koszulki z kotkami to ja tu się kiedyś pytałam wink Zapala się lampka ostrzegawcza, gdy modelka, czy ciuszek są tak samo ułożone, ta sama pozycja, tak samo wygięta ręka, czy udrapowany materiał. To nie może być prawdziwe, niestety.
      • agaagaaga123 Re: Mr Gugu & Miss Go 04.07.22, 09:51
        ga-ti napisała:

> O koszulki z kotkami to ja tu się kiedyś pytałam wink Zapala się lampka ostrzegaw
        > cza, gdy modelka, czy ciuszek są tak samo ułożone, ta sama pozycja, tak samo wy
        > gięta ręka, czy udrapowany materiał. To nie może być prawdziwe, niestety.

Fakt ze wizualizacje produktow sa w photoshopie nie swiadczy o tym, ze produkty nie istnieja. Oni sami pisza ze szyja na zamowienie, maja standardowe kilka krojow i dochodza co chwila nowe printy, ktore latwo nalozyc na produkty, wiec sie nie bawia w szycie wszystkiego i sesje na modelkach, jak nie wiadomo, czy dany print sie bedzie w ogole sprzedawał. Akurat to jest dla mnie zupelnie zrozumiale. Firma jest polska, robia to na miejscu.
    • falcon_eye Re: Mr Gugu & Miss Go 04.07.22, 09:41
      Bardzo odradzam. Chyba, że masz żyłkę do hazardu i lubisz ryzykować na zasadzie "a może mi akturat się ładna trafi".

Kiedyś dałam się skusić na bluzę Mr Gugu - najpierw oczekiwanie dużo dłużej niż deklarowany termin, w końcu przyszła bluza jakości mocno przeciętnej (cienka, niby 70% bawełny ale bardzo sztuczna w dotyku) natomiast sam wzór krzywo wycięty i krzywo zszyty. Wyglądało to beznadziejnie i na pewno nie tak jak na pięknym zdjęciu na stronie wink
      Postępowanie reklamacyjne musiało przejść przez UOKiK i przedsądowe wezwania do zapłaty, zanim odzyskałam pieniądze za ten bubel.

Mr Gugu & Miss Go, Aloha from Deer, oraz parę innych marek oferujących podobne ciuchy należy do jednego właściciela - Lethe Jakub Chmielniak. Przed decyzją o zakupie polecam lekturę opinii o tej firmie.
    • piataziuta Re: Mr Gugu & Miss Go 04.07.22, 10:31
      To wygląda jak siostrzana firma "Aloha from Deer"- od której to firmy kupiłam kiedyś dres.
      Skład był identyczny 70% bawełny, 30% poliestru, ceny też podobne.

Nadruki na tych dresach, były robione w podobnej technologii, co gdybyś wzięła swoją koszulkę i nadrukowała na niej zdjęcie męża z podpisem "kocham mojego misia". Po pierwszych dwóch praniach printy się zaczęły spierać, a materiał mechacić.
    • australijka Re: Mr Gugu & Miss Go 04.07.22, 11:16
      2-3 lata temu kupowałam wnukowi bluzy i t shirty firmy The Mountain. Dobra, dresowa bawełna lub dobra bawełna w koszulkach. Identyczne ze zdjęciami. Młody wyrósł to jeszcze dziadek w ogródku donaszał. 🤣

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka