Dodaj do ulubionych

kolonoskopia w Krakowie

09.07.22, 00:53
Czy któraś może mi polecić gastrologa i gdzie bezboleśnie zrobić kolonoskopię? Kiedyś w młodości podejrzewano u mnie zespół jelita drażliwego, ale teraz mam +50. Biegunka i chudnę. Oczywiście wolałabym na NFZ czy przesiewowo, ale jest tak źle, że pójdę prywatnie

Obserwuj wątek
    • mia_mia Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 03:28
      Nie wiem jak w Krakowie, ale w Warszawie robią kolonoskopię na NFZ z prywatnych placówkach tylko trzeba dzwonić czego ludzie chyba nie robią, bo terminy w ciągu miesiąca, już większe z anestezjologiem, bo do znieczulenia potrzebna jest konsultacja, ale i to da się załatwić na czas.
      • grey_delphinum Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 08:00
        W Krakowie robiłam w Medicina przy ul. Barskiej. Miałam skierowanie z NFZ i znieczulenie ogólne, ale wiem, że robią też prywatnie (ze znieczuleniem).
        • notatki Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 08:14
          Z gastrologiem nie pomogę, ale bezbolesną kolononoskopię miałam w CM Skopia. Samo badanie za darmo, dopłacałam 300 zł za znieczulenie ogólne. Mój brat miał podczas jednego znieczulenia wykonaną kolonoskopię i gastroskopię. Musimy się badać, bo mamy poważne obciążenia rodzinne, a że straszne z nas cykory, stąd znieczulenie.
          • mia_mia Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 08:25
            To nie kwestia bycia cykorem, mojemu mężowi, który chciał robić bez znieczulenia, zaprzyjaźniony lekarz powiedział, że on porządnie bez znieczulenia mu nie zrobi i sobie by nie robił w ten sposób.
        • ladymercury Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 20:59
          Polecam również Barską.
    • dr.amy.farrah.fowler Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 16:53
      iMed24, gastro robi tam czasem na NFZ dr Śliwowski (taka lokalna gastro-sława).
      • kornelia_sowa1 Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 18:40
        O, dr Śliwowskiego też polecam. Zasłużona sława.
        Ja robiłam prywatnie, z 10 lat temu, chyba na Szlaku.
        Denerwiwalam.sie, chciała znieczulenie od progu.
        Doktor przekonał mnie żeby zacząć beż a jeśli będzie bolało, to dołoży w trakcie. Nic nie bolało.
        Doktor ma ogromną klasę i spokój, budzi zaufanie.
      • arthwen Re: kolonoskopia w Krakowie 10.07.22, 00:23
        Też robiłam w iMedzie, ale u lekarki (nazwiska nie pamiętam, ale pewnie gdzieś w papierach mam). Bez znieczulenia, nie bolało w ogóle, bardzo delikatnie robiła, opowiadała co widać na ekranie (i był tak ustawiony, że ja tez widziałam).
    • krwawy.lolo Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 16:59
      Pierwsze słyszę o kolonoskopii bez znieczulenia. A posiadałem już dwie.
      • dr.amy.farrah.fowler Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 17:24
        Zawsze robię bez znieczulenia, każde znieczulenie obciąża organizm, a kolonoskopia nie robi na mnie większego wrażenia.
        • krwawy.lolo Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 18:46
          Kobiety chyba rzeczywiście mają swoiste podejście do bólu. Ja biorę ibuprofen nieomal zanim mnie łeb zacznie boleć. Nie mam w sobie nic z indianina.
    • hosta_73 Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 17:21
      W szpitalu im. Żeromskiego w Krakowie można teraz zapisać się na bezpłatną kolonoskopię w znieczuleniu.
      Nie wiem dlaczego nie udaje mi się wkleić linka. Musisz poszukać na ich stronie.
      • dominika9933 Re: kolonoskopia w Krakowie 09.07.22, 20:58
        zeromski-szpital.pl/kolonoskopia/
    • witoldmlynar12345 [...] 17.08.22, 08:51
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka