Dodaj do ulubionych

Jennifer Lopez 8 Ben Affleck

27.07.22, 21:49
www.pudelek.pl/jennifer-lopez-i-ben-affleck-pokazali-zdjecia-ze-slubu-w-las-vegas-6791674541787904a
Uprzedzam, że to wątek typowo plotkarski tongue_out
Co myślicie o tej relacji? Najpierw ognisty romans na oczach świata, zaręczyny, a potem spektakularne rozstanie. Aż nagle po 20 latach, powrót do siebie i szybki ślub. I teraz czemu kobieta, która ma wszystko, dojrzała i swoje przeszła ładuje się ponownie w związek z kimś, kto ewidentnie nie radzi sobie sam ze sobą. Bo Ben może i wciąż przystojny, ale zaliczył już wiele odwyków i dla każdej ogarniętej ematki byłby oceniany, jako odpad atomowy. tongue_out
A może prawdziwa miłość naprawdę zwycięży?
Obserwuj wątek
    • rosapulchra-0 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 21:53
      Z tym ślubem to czytałam, że to fejk.
      Poza tym on jest alkoholikiem, a nie podejrzewam, że JLo jest ułomna na umyśle i nie wie, z czym to się wiąże.
    • sattwaguna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 21:54
      Ilu ona miała mężów? 4?
      Do tego była fefnascie razy zaręczona.

Ona tez nie jest wzorcem poukładania w głowie.
      Trafił swój na swego.
      • 18lipcowa3 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:27
        sattwaguna napisał(a):

> Ilu ona miała mężów? 4?
        > Do tego była fefnascie razy zaręczona.

a kto jej zabroni?
        pan nie rokował to wystawiała walizki ze swojej milionowej posiadlości a nie gniła z nim jak polska szara Kowalska bo kredyt wspolny
        • sattwaguna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:47
          A kto jest osobą przyciągającą lub wybierającą fefnastu nierokujących facetow? Na tyle blisko że pojawił się pierscionek i jej zgoda?
          Nie ma przypadków- skoro tylu nierokujacych się pojawiło w jej życiu, to ona jest częścią albo sprawczynią problemu.

Jakimś cudem fajni faceci dookoła niej się nie kręcą. Albo ona ich nie widzi.
          • princesswhitewolf Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:00
            >Nie ma przypadków- skoro tylu nierokujacych się pojawiło w jej życiu, to ona jest częścią albo sprawczynią problemu.

Tak, nie trzyma sie zdradzaczy i nalogowcow.
            • sattwaguna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:11
              Oczywiście masz rację.
              Tylko że, w pewnym momencie życia należy sobie zadać pytanie: co we mnie sprawia że z tych wszystkich ludzi dookoła mnie wybieram tylko zdradzaczy i nałogowców.
              • princesswhitewolf Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:21
                Srodowisko artystyczne w ktorym sie obraca to sprawia

A propos, statystyki donosza ze 60 proc facetow zdradza lub zdradzilo. Tylko wiekszosc kobiet jest naiwna i o tym nie wie. Teraz dolicz prawdopodobienstwo w jej LA srodowisku artystycznym.
                • sattwaguna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:29
                  A ona biedna wygarnęła 100 % trafień. I co chwila się z kimś zaręczała.

Ja naprawdę życzę jej szczęścia. Pytanie czy przerwie tą sztafetę zdradzaczy.

• princesswhitewolf Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:36
                    Nie ona jedna. Sensownego faceta to w kazdym srodowisku to mozna znalezc w wieku 20-30 lat a pozniej to juz rzadko bo wiekszosc to odpady z recyklingu i zdradzacze i nalogowcy.
                    A teraz pomysl o ile ona ma trudniej biorac pod uwage wiek jej rowiesnikow, charakter nalogowego srodowiska. No i ilu zwyczajnie leci na jej kase.

Ja bym sie zastanowila zanim bym oceniala.

Poza tym mase kobiet tkwi w byle jakich zwiazkach bo musi- Jest uzalezniona finansowo albo zwyczajnie jest liana ktora psychicznie musi za reke kogos trzymac.

Jeni szuka partnera i nie jest desperatka
                    • sattwaguna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:43
                      Dla mnie to sie właśnie ociera o desperacje.

Ale z drugiej strony. Może musi się zaręczyć 45 razy i 16 razy wziąć ślub by znaleźć szczęście. A może po prostu lubi się zaręczać.

Pożyjemy zobaczymy.
                      • princesswhitewolf Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:46
                        Myslisz polskimi kategoriami. Ludzie nie podchodza do slubow i zareczen w niektorych krajach z taka naboznoscia a rozwod to nie koniec świata.
                        • primula.alpicola Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 14:25
                          Niezawodnabig_grin
    • em_em71 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:03
      Kto bogatemu zabroni? Lopez chyba nie musi się martwić, że dzieci popadną w niedostatek, bo najdroższy przepija zasiłek?
    • fornita111 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:04
      Wg mnie uklad biznesowy, zeby o nich glosno bylo. A JLo ma na pewno odpowiednie umowy, zeby w razie poplyniecia moczymordy nie ucierpiec. Toz ona nawet swoj tylek ubezpieczyla, glupia nie jest wink
    • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:11
      Nie wiem, nie mam zdania, ale wcześniejszych mężów JLo dobierała też niezbyt rozsądnie.

Bardziej zainteresowało mnie to, że ktoś w komentarzu napisał, że Siwiec rozstała się z partnerem. Ciekawe czy się to potwierdzi za jakiś czas 🤔
      • rosapulchra-0 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:17
        Jej mąż na pudlu sprostował tę plotkę, że u nich wszystko w porządku. Nie rozstają się.
        • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:31
          Pożyjemy zobaczymy 🙄
          • black_magic_women Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:42
            Dziewczyny, a paznokietki Victorii widziałyście? Myślałam czy by wątku dla Ziuty nie założyć, ale to jednak hardkor i przykre zagranie Davida.
            • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:45
              Widziałam, ale ani to mądre, ani zabawne 🙄
            • shellyanna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:46
              Tak się kończy z hybryda na stopach… przecież odrostu prawie nie widać 😂
            • primula.alpicola Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:46
              Widziałam🤢
    • livia.kalina Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:14
      A to jest ojciec jej dzieci?
      • primula.alpicola Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:24
        Mark Anthony.
      • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:33
        ten pan:
        • livia.kalina Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:22
          Czyli rozumiem to ślub nie z ojcem dzieci. Bo pomyślałam, że może zrobiła to dla nich.
          • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 14:32
            Z nim miała ślub, ale się rozwiedli.
    • taki-sobie-nick Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:17
      1. Być ocenianą PRZEZ kogoś (nie "dla kogoś").

2. Wyrażanie się o ludziach per "odpad atomowy" jest gorsze niż propaganda nazistowska.

• primula.alpicola Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:22
      Zmieniła dla niego nazwisko. To musi być miłość.
    • g.r.uu Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:28
      Może jednak przeznaczenie istnieje? 🙄
    • shellyanna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:35
      JLo kocham od Anakondy (film) i on the 6 (album).
      Jej związek z Benem był bardzo specyficzny, bo jaki jedni z pierwszych celebrytów byli obserwowani non stop (co zreszta JLo pokazała w teledysku Jenny from the block).
      Myśle, ze się kochali, ale nie unieśli presji. Wtedy nie było insta, gdzie celebryta może świadomie prowadzić profil (vide mafashion), opinie wydawały media.
      Oboje po głośnym rozstaniu próbowali ułożyć sobie życie. Niezbyt szczęśliwie.
      Życzę im wszystkiego dobrego.
    • fornita111 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:37
      Gdyby to byla Jennifer Aniston i Brad Pitt, to bysmy mialy watek na setki postow. A ci niby sa hot i "romantyczna historia" a jakos tak nie wzbudzaja emocji.
      • shellyanna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:40
        Bo ja wiem? Oni się w przeciwieństwie do Angeliny i Brada rozstali bez zdrady i atmosfery skandalu.
      • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:46
        A ja nigdy nie lubiłam Aniston i nie rozumiem jej fenomenu.
        • potworia116 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:14
          borsuczyca.klusek napisała:

> A ja nigdy nie lubiłam Aniston i nie rozumiem jej fenomenu.
          >
          Nie lubić Rejczel z Friendsow?
          Zboczeństwo🙄
          • arthwen Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:26
            Jak można w ogóle lubić Rejczel? tongue_out
            • potworia116 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:38
              arthwen napisał(a):

> Jak można w ogóle lubić Rejczel? tongue_out
              >
              Łojezujezu. Wszystkie friedsy są do lubienia, jak pasta do zębów, jak guma do żucia jak trąbka do słuchania. Jeśli Bóg nie zesłał jeszcze wszystkich plag i ostatecznej zaglady na cywilizację zachodnią to ze względu na Monię, Fibi, Rejczel i chłopaków.
              • arthwen Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 01:00
                Cóż, ja tam akceptuję Rachel o tyle, że w każdym serialu musi być jakiś zły bohater.
                I w sumie przez tę rolę ani trochę nie lubię Aniston, do tego stopnia, że jak jej Angelina Brada odbiła, to pierwsze co mi się pomyślało, to: Nareszcie!
              • brytyjska.mgla Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 10:32
                Siostro! Zgadzam się w całej rozciągłości! To jedyny serial, który mogę oglądać w kółko i nigdy mi się nie nudzi! smile
                • fornita111 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:19
                  Ja tez wink
              • martishia7 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:33
                Rejczel jest najmniej znośna z lasek jak dla mnie. A Ross jest tak beznadziejnym człowiekiem, że zęby bolą.
                • fornita111 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:36
                  Ja za Monica nie przepadam. A Ross jest cu-dow-ny!
                  • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:15
                    Co jest cudownego w tym glusiu!? 😨
                    • fornita111 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 13:46
                      Gamoniowatosc, natrectwa, to, ze byl gotowy z milosci wypic tluszcz. No i "zjadles moja kanapke?!!!???" Oj, moglabym tak dlugo wymieniac, ale co cie bede meczyc wink
                      • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 13:59
                        Okeeej jak to dobrze, że każdy ma inny gust 🙄
          • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:48
            W ogóle za friendsami za mocno nie przepadałam, ale z nich wszystkich najbardziej nie lubiłam Rossa i Rejczel 🙄
            • potworia116 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 01:04
              borsuczyca.klusek napisała:

> W ogóle za friendsami za mocno nie przepadałam, ale z nich wszystkich najbardzi
              > ej nie lubiłam Rossa i Rejczel 🙄
              >
              Wydało się. Jesteś złom osobom, Borsuczyco Klusek.
              • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 01:16
                Odmawiam składania dalszych zeznań 😐
            • martishia7 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:33
              O właśnie, dziękuję, podłączam się!
    • biala_ladecka Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:39
      Jen wygląda obłędnie!
      Pięknie jest zrobiona.
    • barattolina Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:42
      Ja pamietam, ze Ben w jakimś wywiadzie żalił się ze lata z Jen to były jego najgorsze. Jakiś film ze sobą chyba zrobili (nie pamietam tytułu) i on mówił ze to było dno i bąbelki pod mułem. Długo odbudowywał swoje nazwisko i popełnił Argo. Wow, super film.

No i nagle pach - znowu Jen.
      Wiec nie wiem, chyba kłamał wtedy, w tym wywiadzie.

• shellyanna Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:45
        On mówił tak o Jen - swojej żonie. Jennifer Grey.
        • hanusinamama Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:52
          O czasach z J Lo też. Facet ogólnie za swoje niepowodzenia wini partnerki. Kiepsko grałw filmach przez J Lo, pił przez Jennifer Grey...taki biedny misio, co to mu nic nie idzie bo te baby zue som
        • klementyna156 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 23:05
          No kurdeż nie wink Jennifer Grey to ta od "Dirty Dancing" i zoperowanego potem nosa. Żoną Bena Afflecka była Jennifer Garner, też aktorka.
        • barattolina Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 10:27
          Nie nie, mówił o Lopez. na 100%.
          • brytyjska.mgla Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 10:58
            www.pudelek.pl/ben-affleck-wini-jennifer-garner-za-swoj-alkoholizm-internauci-brutalnie-slabe-wez-odpowiedzialnosc-za-to-co-robiles-6715661685193568a

Widać ten typ tak ma, bo żonę z kolei winił za swój nałóg.
            • primula.alpicola Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:29
              Żałosny koleś.
              • fornita111 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:40
                Zalosny. Tak jej podziekowal za nianczenie i wozenie na odwyki nawet po tym jak juz sie rozstali. Niektorzy nie znaja pojecia "obciach"
                • brytyjska.mgla Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 12:50
                  Najgorsze, że jeśli po leczeniu wciąż obwinia kogokolwiek za swoje uzależnienie, to znaczy, że kompletnie nic z tego wszystkiego nie zrozumiał sad
                  • primula.alpicola Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 14:26
                    Jennifer Lopez chyba też nic nie zrozumiała, skoro wyszła za niego, mimo że ją obwinił.
      • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:47
        Ten film nazywał się Gigli

www.filmweb.pl/film/Gigli-2003-37631
    • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 27.07.22, 22:59
      A wiedziałyście, że Ben ma wielki tatuaż na plecach?
      • veryvery Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:02
        Ale brzydkie dziary, nie tylko to straszydlo na plecach ale I na ramionach tez ma cos wyblakłego już. Dla aktora taki wielki tatuaz to chyba ograniczenie? Pozostają role nierozbierane od pasa w górę chyba zeby to zamalowywac do scen
        • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:50
          Można zamalować. Są specjalne podkłady do zakrywania tatuaży.
        • 18lipcowa3 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:31
          veryvery napisała:

> Ale brzydkie dziary, nie tylko to straszydlo na plecach ale I na ramionach tez
          > ma cos wyblakłego już. Dla aktora taki wielki tatuaz to chyba ograniczenie? Poz
          > ostają role nierozbierane od pasa w górę chyba zeby to zamalowywac do scen

gdzie ty żyjesz? oczywisce ze to zadne ograniczenie w tych czasach
        • dr.amy.farrah.fowler Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 13:58
          Zamalowuje się komputerowo. Jolie też ma pełno tatuaży.

Ale owszem, ohyda.
      • bye-bye Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:09
        Ten człowiek dosłownie nie ma szyi.
        Kończy mu się broda w połowie klatki piersiowej.
        • fornita111 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:14
          On jest w ogole nieapetyczny taki.
          • nolus Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:55
            fornita111 napisała:

> On jest w ogole nieapetyczny taki.

I tak.najprzystojniejszy z ostatnich partnerów J.Lo*

*bo nie liczę tutaj tego lysego tancerza, z którym chyba szybko się rozwiodła
            • borsuczyca.klusek Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 01:01
              Proszę tutaj mamy cały poczet mężów i chłopaków:

weddingdream.com/jennifer-lopez-zwiazki/
          • brytyjska.mgla Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 10:30
            Wiek i lata nadużywania robią swoje tongue_out
      • martishia7 Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 11:36
        Tatuażysta się chyba zapatrzył w okładkę czwartego Harrego Pottera.
    • bywalec.hoteli Re: Jennifer Lopez 8 Ben Affleck 28.07.22, 00:52
      jakieś te uśmiechy nienachalne mają

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka