Dodaj do ulubionych

Greenpoint 😂😂😂

18.08.22, 17:02
Weszłam dzisiaj przy okazji wizyty w CH, bo wcześniej tego sklepu nie znałam - borze, jakie nieciekawe ubrania, do tego made in China.
Obserwuj wątek
    • brenda_bee Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 17:25
      No cóż. Mam kilka naprawdę fajnych ciuchów od nich.
      • georgia.guidestones Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 02:48
        brenda_bee napisała:

> No cóż. Mam kilka naprawdę fajnych ciuchów od nich.
        >
        Z roku na rok dziadzieje, nie ma już rzeczy ze 100% lnu, tylko 55% wiskoza, reszta len. Mam 1 ich sukienke z samego lnu sprzed 2 lat, a teraz ta tkanina to raczej z H&M premium i Tatuum.
    • anilorak174 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 17:29
      Mam kilka fajnych bluzek z Greenpoint. Ja tam lubię ten sklep.
      • pasquda77 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 17:31
        Mam jedną bluzę, reszta to styl dla starszej pani
        • anilorak174 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 17:32
          Ja już ustaliłam w sąsiednim watku, ze sie starzeję, więc ubieram się w Greenpoincie i czołgam w kierunku cmentarza 😀
          • riskylea Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 18:09
            Ale to chyba w worze pokutnym 😉
            • anilorak174 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 18:13
              Patrząc na opinie o greenpoint to chyba jeden pies.
        • lauren6 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 18:03
          No faktycznie młodzieżowych ubrań typu białe adidasy, tiulowa spódnica, ramoneska to tam nie ma big_grin
          • lauren6 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 18:09
            Przepraszam, jednak jest:
            greenpoint.pl/spodnice/1954738-2307576-rozkloszowana-spodnica-na-gumce-czarno-zielony-nadruk.html

Na szczęście nie młodzieżowa, bo w zeberkę. W panterkę byłaby bardziej stosowna dla starszej pani, ale ta mi się podoba. Pod wpływem inspiracji tym wątkiem chyba sobie kupię big_grin
            • mashcaron Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 18:15
              Ładna wink
    • nuclearwinter Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 19:46
      Nigdy tam nic nie kupowałam, ale zainteresowałam się po przeczytaniu jakiegoś wątku na ematce i spodobały mi się dwie sukienki. Nie kupiłam tylko dlatego, że naprawdę mam wystarczająco ubrań, ale potwierdza to tylko moją teorię, że prawie wszędzie da się znaleźć coś ładnego, nawet w Greenpoincie, Bonprix czy Orsayu wink
      • dagmarra Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 20:19
        Niestety, w Orsayu już nie, bo go zamknęli 😭
        • lauren6 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 21:02
          Orsay miał naprawdę tanie kurtki i płaszcze puchowe. Połowę tańsze niż w innych sieciówkach. Gdzie teraz będę się zaopatrywać na zimę?

Z Bonprix korzystałam głównie w ciąży. Ich ubrania jakościowo starczają na jeden sezon, więc jak znalazł w ciąży big_grin

Greenpoint niby sieciówka jak inne, ale lubię ich wzornictwo i kolory. Rozumiem, że ktoś może mieć zupełnie inny gust i nie znajdzie tam ubrań dla siebie.
    • majenkir Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 20:00
      Nie mogę się doczekać do listopada! Jadę wtedy do PL i pierwsze co zrobię, to pójdę do tego słynnego Greenpoint!
      • mika_p Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 20:19
        Jak spiewał klasyk:

Greenpoint, Greenpoint jest wielki na wieki
        Największa atrakcja światowej turystyki
        Turyści tu spędzają przeciętnie osiem lat
        Mimo, że jeszcze gdzieś indziej jest piękny świat.
    • krwawy.lolo Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 20:09
      Greenpoint to chyba w USA, nie w CH?
      • anilorak174 Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 20:14
        A żeś błysnął.
        • krwawy.lolo Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 20:17
          ?
          • krwawy.lolo Re: Greenpoint 😂😂😂 18.08.22, 20:25
            A na serio, CH to Szwajcaria, nie centrum handlowe. Tak, jak MM to Marylin Monroe, nie Media Markt. CC - Claudia Cardinale, nie CiechoCinek ... itp.
            • nicknanowyrok Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 08:54
              A clitoris to łechtaczka. incelu.
              • borsuczyca.klusek Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 08:58
                Odezwał się nie incel 😅
                • nicknanowyrok Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 09:04
                  Cześć Marcela smile
    • kotejka Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 08:40
      bylam w kolobrzegu - jak juz ustalono - musowa atrakcja turystyczna
      weszlam, ponapawalam sie naboznie atmosfera miejsca
      podziwowalam - cena i stylem
      zakupy robie gdzie indziej wink
      • nuclearwinter Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 08:46
        Jaka moc ematki big_grin Jeszcze się okaże, że serio dostali skuteczną reklamę bo tobie się nie spodobało, ale jakaś część ematek wejdzie, popatrzy i coś jednak kupi wink Mnie jak pisałam wyżej, dwie kiecki się całkiem spodobały.
    • nicknanowyrok Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 08:53
      Boże.
    • pepsi.only Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 08:57
      Ja zrobiłam zakupy raz, i o raz za dużo.

Kupiłam 2 sukienki.
      Obie za duże (no jedną zostawiłam, bo na upały niech już se będzie taka sporo większa),
      I teraz tak:
      Zamówienie zrobiłam hurtem na zalando- jedna sukienka przyszła przesyłką z jednego CH, następnego dnia druga sukienka przyszła przesyłką z drugiego CH , plus jeszcze dwie przesyłki z zalando.
      4 różne przesyłki dostałam, przez kolejne 4 dni.
      A zwrot.
      Odesłałam do zalando, dwa rzeczy ale logiczne, że jedną przesyłką. To o ile kasa za zwrot ciucha zalando przyszedł błyskawicznie, tak z CH za greenpoint czekałam ze 3 tygodnie, najpierw jednak złożyłam reklamację i upomniałam się, i dopiero mi oddali kasę.
      Pieprzyć greenpoint, pieprzyć zalando.
      Jak to ma tak wyglądać, że ciuchy jakości sieciówkowej, wzornictwo- no nic specjalnego, na serio, rozmiarówka bez sensu, jest problem ze zwrotem (a jakbym się nie upomniała, to co? pieniadze przepadają?) plus zamiast wysłać jedną przesyłką to wysyłają kilkoma (ślad węglowy, to jedno, ale dla mnie to też problem logistyczny, bo muszę pilnować czasu i czekać na kuriera, bo sklep zamówienie "pyka" po jednej sztuce....)
      Na serio nie muszę nic kupować greenpoint , ani tym bardziej greenpoint na zalando.

No i tak.... taka wyszła antyreklama... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    • swiezynka77 Re: Greenpoint 😂😂😂 19.08.22, 09:11
      przecież to zwykła sieciówka z tych tańszych, o co ten hałas? mi się niektóre rzeczy podobają, ale szyją na kobiety 170+ cm i sukienki na mnie małej źle leżą, poza tym większość tkanin to poliester.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka