Dodaj do ulubionych

Mam głupie pytanie...

26.08.22, 08:39
... jak znaleźć sobie chłopa?
Do związku, nie do seksów, czyli te wszystkie debilne aplikacje randkowe odpadają.

Przez tyle lat żyłam w mega traumie po relacji z bardzo przemocowym i narcystycznym człowiekiem, że nawet przez chwilę o tym nie myślałam. Ale za 2 lata tatusiek nijak nie będzie mógł już się wcinać w moje życie, córka no cóż jak to córka, a ja chciałabym stworzyć jakąś relację z dorosłą osobą. I uważam, że to lepszy moment niż zamotanie z własnym małym dzieckiem i eksem wciąż kręcącym się przy boku. Pewne rany też się wyleczyły... w końcu.

Może wam się to moje pytanie wydawać żałosne - ale przeżyłam tyle lat mając pod górę i kompletnie zje.bane życie emocjonalne oraz osobiste, że wreszcie zasługuję na normalność.
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 08:44
      To nie jest głupie pytanie.
      Nie wiem, Lily. O mężczyznach jakie masz zdanie, to wiadomo. Dasz radę to zwalczyć i uznać, że owszem istnieją porządni i rokujący? Bo to byłby pierwszy krok.
      Masz kogoś na oku w gronie znajomych?
      I nie skreślaj tak od razu aplikacji, znam wiele par w ten sposób stworzonychsmile
      • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:07
        Nie no, oczywiście że szukam porządnego faceta i oczywiście wiem, że istnieją, tylko nie za bardzo jakoś trafiłam ze spotkaniem ich, a później zmarnowałam wiele lat na byle kogo. Ale po prostu tak mi się potoczyło i to o niczym nie przesądza.

Nie znam ani jednego wolnego faceta. Stąd pytanie, jak go poznać big_grin.
        • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:13
          Na tym forum go nie znajdziesz. W zyciu owszem, praca, jakies grupy zainteresowan (jesli je masz), zycie towarzyskie i oczywiscie strony randkowe - sa takie gdzie sporo ludzi szuka jednak kogos do zwiazku.
          Moja rada to zaczac dzialac a nie pisac o tym na ematce.
          • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:17
            A zauważyłaś, że ona pyta właśnie, jak zacząć działać?
            • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:21
              Tak jakby to bylo jakies rocket science 🤣 naprawde mozna nie wiedziec takiej oczywistosci? Tu za chwile beda pytania jak posmarowac kanapke maslem, jak skorzystac z toalety itd.
              • wapaha Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:22
                ritual2019 napisał(a):

> Tak jakby to bylo jakies rocket science 🤣 naprawde mozna nie wiedziec takiej o
                > czywistosci? Tu za chwile beda pytania jak posmarowac kanapke maslem, jak skorz
                > ystac z toalety itd.

najma ić stond
                nudna jesteś i przewidywalna
                • black_magic_women Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:26
                  I wredna, przynajmniej powyżej.
                • primula.alpicola Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:30
                  "jak skorzystac z toalety itd."

Ha! Mnóstwo ludzi robi to źle!
              • gdanskamarylka Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:39
                ritual2019 napisał(a):

> Tak jakby to bylo jakies rocket science 🤣 naprawde mozna nie wiedziec takiej o
                > czywistosci? Tu za chwile beda pytania jak posmarowac kanapke maslem, jak skorz
                > ystac z toalety itd.

Nie widziała artykułów o tym, że wszystko robimy źle (źle kupkujemy, źle smarujemy kanapkę, źle śpimy, źle robimy przetwory, źle parzymy herbatę, etc.)?

A pytanie o to, gdzie poznać sensownego faceta do związku - jest zasadne. Tu nie chodzi o studentkę, tylko dorosłą kobietę w przedziale wiekowym, w którym od ręki to możesz wziąć tylko odpad atomowy. Dziwne, że tego nie rozumiesz...
                • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:42
                  Dziwne ze tego ktos moze nie wiedziec zwlaszcza dojrzala (?) osoba.
                  • hrabina_niczyja Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:38
                    Może i ma do tego prawo. A twoje wywody są żałosne po prostu. Nie podoba się, nie czytaj.
                • bigimax4 [...] 26.08.22, 12:06
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • buka-123 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:31
                To załóż wątek pt. "Jak być ritual2019 z ludzką twarzą i mózgiem zamiast gąbki"
          • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:00
            Tak się zastanawiam czy poznałam jakąś parę która skojarzyła się przez grupy zainteresowań i naliczyłam okrągłe zero. Natomiast z aplikacji kilka znam.
            • kamin Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:08
              Tak samo. Ma się zapisać na kółko modelarskie w domu kultury czy co?
              • wapaha Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:24
                kamin napisał(a):

> Tak samo. Ma się zapisać na kółko modelarskie w domu kultury czy co?

kuwa, to ciekawe jak ludzie parowali się przed erą internetu i aplikacji
                suspicious
                < jej oczy mówią : to było pytanie retoryczne>
                • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:26
                  Wielu parowali znajomi, byly tez biura matrymonialne. Dzis sa portale randkowe.
                  • wapaha Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:39
                    ritual2019 napisał(a):

> Wielu parowali znajomi, byly tez biura matrymonialne. Dzis sa portale randkowe.
                    >

< brak emotki na stwierdzenie : jakim trzeba być idiotą by nie rozumieć co znaczy "pytanie retoryczne" >
                    • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:42
                      Jakim trzeba byc idiota zeby sformuowac pytanie tak ze ktos nie rozumie. Pomijam juz chamstwo.
                • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:44
                  wapaha napisała:

>
                  > kuwa, to ciekawe jak ludzie parowali się przed erą internetu i aplikacji
                  > suspicious
                  > < jej oczy mówią : to było pytanie retoryczne>

.
                  • azalee Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:47
                    Och, to jest piekne! Zaklepuje sobie na wypadek jakby mi przyszlo od nowa randkowac big_grin
          • zosia_1 Re: Mam głupie pytanie... 27.08.22, 16:54
            Praca? Nie chciałabym wiązać się z kimś z pracy
            • mischaj Re: Mam głupie pytanie... 31.08.22, 12:13
              Ja poznalam
    • ajaksiowa Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 08:46
      Jestem propagatorką Biur Matrymonialnych(naprawdę nie żartuję)💔+💔=👨‍👩‍👧‍👧
      • hrabina_niczyja Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:38
        A są jeszcze?
      • mid.week Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 21:47
        Tydzień w takim pracowałam. Nic bardziej krindzowego mi się w życiu nie przytrafiło 😂
    • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 08:48
      Ja zawsze szukałam do seksów, a później dopiero okazywało się czy się nadaje (lub nie) do związku.
      U mnie się sprawdza 🤷🏻‍♀️
      • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:03
        No właśnie z tego wszystkiego seksy mnie chyba najmniej obecnie interesują big_grin.
        Tzn. nie powiem, że nie, ale to nie jest najważniejsze.
        • ajr27 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:13
          Też tak szukałam. Metoda o tyle bezpieczna, że nie masz wygórowanych oczekiwań, nie snujesz nierealnych planów. Kochanek na początek, a potem możesz się przyjemnie zdziwić.
          • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:18
            Wiesz, nie chcę wchodzić w szczegóły, ale byłam w tak niefajnej relacji, że nawet seks kojarzy mi się nieciekawie - z presją, nagabywaniem, nieliczeniem się z moimi chęciami w danym momencie itp. O czymś podobnym niedawno był wątek katie morag (chyba?), który czytałam z poczuciem wewnętrznego żalu i smutku. Zmarnowałam na tę relację jakieś 6 lat życia, a następne 15 to było sprzątanie syfu po niej.
            Musiałoby coś naprawdę zaiskrzyć na ten moment, żebym chciała w ogóle uprawiać seks, serio.
            • g.r.uuu Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:19
              Ale wiesz, nawet ludzie nastawieni na stabilną relację zazwyczaj chcą też seksu, to jest ważny element związku
              • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:27
                No pewnie, że ważny, tyle że u mnie na dzień dzisiejszy musiałby być poprzedzony sporym zaufaniem do kogoś. Czyli nie szukam jedynie kochanka, tylko całego pakietu - powyższe rady mnie się nie przydadzą, nie zacznę od seksu, bo nie jestem w stanie psychicznie.
                • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:34
                  lily_evans011 napisała:

> No pewnie, że ważny, tyle że u mnie na dzień dzisiejszy musiałby być poprzedzon
                  > y sporym zaufaniem do kogoś. Czyli nie szukam jedynie kochanka, tylko całego pa
                  > kietu - powyższe rady mnie się nie przydadzą, nie zacznę od seksu, bo nie jest
                  > em w stanie psychicznie.

Ty nie jestes materialem na partnerke. Masz nieprzepracowane glebokie problemy, ktorymi epatujesz przy kazdej mozliwej okazji. Najpierw sie ich pozbadz bo ryzyko ze mozesz skrzywdzic kogos jest wysokie. Nie pisze tego zlosliwie.
                  Osoba gotowa na zwiazek nie analizuje na forum swoich traum, nie pyta jak znalezc a dziala.
                  • lauren6 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:40
                    Dżizas, tak trudno pojąć, że ona chce z facetami pochodzić na randki, porozmawiać, poznać się, zanim wylądują w łóżku? Nigdzie nie napisała, że oczekuje białego związku.

Dziewczyna jest po traumatycznym związku, doszła do siebie, ale potrzebuje budować relację z mężczyzną małymi krokami. Tak trudno to pojąć? Nie każda jest taka hop do przodu by od razu wyskakiwać z majtek przed obcym chłopem.
                    • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:42
                      Ależ dokładnie tak jest.
                      • hrabina_niczyja Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:42
                        Lily to sobie pochodź na randki. Przynajmniej się zorientujesz co i jak, czegoś tam nauczysz, kawki się napijesz. Tylko twarda bądź i nie bierz do siebie każdego dzbana jaki się trafi. Nie trrzba od razu do łóżka chodzić.
                    • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:05
                      No właśnie jeszcze nie doszła. Jest na dobrej drodze ale nadal ma traumę do przepracowania.
                  • wapaha Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:44
                    ritual2019 napisał(a):

>
                    > Ty nie jestes materialem na partnerke. Masz nieprzepracowane glebokie problemy,
                    > ktorymi epatujesz przy kazdej mozliwej okazji. Najpierw sie ich pozbadz bo ryz
                    > yko ze mozesz skrzywdzic kogos jest wysokie. Nie pisze tego zlosliwie.
                    > Osoba gotowa na zwiazek nie analizuje na forum swoich traum, nie pyta jak znale
                    > zc a dziala.

odezwała się zdrowa i zrównoważona psychicznie jędza..
                  • cosmetic.wipes Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:51
                    ritual2019 napisał(a):

> Ty nie jestes materialem na partnerke.

Bo nie chce zaczynać od seksów?
                    Ty jesteś jednak wybitnie poyebana.
                    • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:58
                      cosmetic.wipes napisała:

> ritual2019 napisał(a):
                      >
                      > > Ty nie jestes materialem na partnerke.
                      >
                      > Bo nie chce zaczynać od seksów?
                      > Ty jesteś jednak wybitnie poyebana.
                      >

Bo ma ogromne problemy emocjonalne czego nie mozna nie zauwazyc.
                      Ma tez niezdrowe podejscie do seksu bo nie przepracowala traumy.
                      Naprawde uwazasz ze osoby szukajace partnerki zeby zbudowac relacje nie zauwaza jej problemow? Czy ty szukajac kogos chcialabys zwiazac sie z osoba niestabilna emocjonalnie?
                      • 1matka-polka Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 10:07
                        ritual2019 napisał(a):

> cosmetic.wipes napisała:
                        >
                        > > ritual2019 napisał(a):
                        > >
                        > > > Ty nie jestes materialem na partnerke.
                        > >
                        > > Bo nie chce zaczynać od seksów?
                        > > Ty jesteś jednak wybitnie poyebana.
                        > >
                        >
                        > Bo ma ogromne problemy emocjonalne czego nie mozna nie zauwazyc.
                        > Ma tez niezdrowe podejscie do seksu bo nie przepracowala traumy.

A ze akurat najma to pisze, coz nawet zepsuty zegar... Itp...
                    • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 10:00
                      Nikt nie mówi, że ma zaczynać od seksów z raz czy dwa spotkanym facetem. I nie musi.
                      Ale w drugą stronę jeszcze trudniej - trudno zacząć związek, zbudować zaufanie itp, gdy jeszcze nie ma mowy o seksie.
                  • 1matka-polka Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 10:08
                    ritual2019 napisał(a):

> lily_evans011 napisała:
                    >
                    > > No pewnie, że ważny, tyle że u mnie na dzień dzisiejszy musiałby być popr
                    > zedzon
                    > > y sporym zaufaniem do kogoś. Czyli nie szukam jedynie kochanka, tylko cał
                    > ego pa
                    > > kietu - powyższe rady mnie się nie przydadzą, nie zacznę od seksu, bo ni
                    > e jest
                    > > em w stanie psychicznie.
                    >
                    > Ty nie jestes materialem na partnerke. Masz nieprzepracowane glebokie problemy,
                    > ktorymi epatujesz przy kazdej mozliwej okazji. Najpierw sie ich pozbadz bo ryz
                    > yko ze mozesz skrzywdzic kogos jest wysokie.

Otoz to... Ale mamy w tym watku frakcje kolezaneczek lily, ktore wydaja sie nie rozumiec istoty problemu...
                    • lauren6 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:36
                      Nie jestem żadną koleżaneczką lily.

Ubędzie ci coś od tego, że lily założy sobie konto na serwisie randkowym czy zapisze się do grupy singli 40+? Co cię to obchodzi? Znajdzie sobie faceta, albo go nie znajdzie. Nie twoja sprawa.

Chyba że faktycznie jesteś facetem i boisz się, że was razem spiknie na Tinderze big_grin
                      • 1matka-polka Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:40
                        "Chyba że faktycznie jesteś facetem i boisz się, że was razem spiknie na Tinderze big_grin"

To by rzeczywiscie byla trauma. Na szczescie, ani nie jestem facetem, ani nie musze bywac na tinderze.
                        • lauren6 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:40
                          Trauma, albo tego podświadomie szukasz ☺️
                • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:03
                  lily_evans011 napisała:

Czyli nie szukam jedynie kochanka, tylko całego pa
                  > kietu - powyższe rady mnie się nie przydadzą, nie zacznę od seksu, bo nie jest
                  > em w stanie psychicznie.

To może zacząć od terapii, bo inaczej pierwszych kilku fajnych facetow zmarnujesz na dochodzenie do porządku z sobą.
            • kloi0505 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:46
              Lily, ja też tak mam. Musi zaiskrzyć. Wsparcie i przyjaźń. Seks jest mniej ważny.
          • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:19
            No każdy szuka według własnych kryteriów.
            Co mi po mądrym, oczytanym milionerze, który lubi te same seriale, gdy w łóżku średnio.
            • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:27
              Gdzie ten milioner, gdzie? big_grin
              • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:49
                W sumie kolejne dobre pytanie wink
              • furiatka_wariatka Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:34
                lily_evans011 napisała:

> Gdzie ten milioner, gdzie? big_grin

No właśnie gdzie? Ja zaklepuję w ciemno wink
                • chococaffe Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 18:41
                  Poczekajcie, dajcie szanse inflacji
            • mid.week Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:39
              m_incubo napisała:

> No każdy szuka według własnych kryteriów.
              > Co mi po mądrym, oczytanym milionerze, który lubi te same seriale, gdy w łóżku
              > średnio.
              >

Biorę nawet impotenta. Proszę o namiar 😁
              • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:40
                Teraz żałuję, że nie brałam od nich numerów 🤷🏻‍♀️🙃
                • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:17
                  Nosz kurczę, jak tak mogłaś!
                • znowu.to.samo Re: Mam głupie pytanie... 30.08.22, 22:37
                  m_incubo napisała:

> Teraz żałuję, że nie brałam od nich numerów 🤷🏻‍♀️🙃
                  >

Nic nie myślisz, albo nie tym co trzeba
                  Seks ile trwa?
                  A milion zostaje.....
            • kloi0505 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:54
              Nie dla każdego seks jest ważny. Grunt, żeby dobrać się odpowiednio.
              • alicia033 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:57
                kloi0505 napisał(a):

> Nie dla każdego seks jest ważny.

To wtedy należy sobie poszukać przyjaciółki, nie faceta.
              • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 17:38
                Oczywiście, nikt nie twierdzi inaczej.
              • bywalec.hoteli Re: Mam głupie pytanie... 31.08.22, 10:40
                dla większości pan mających dzieci seks nie jest ważny…
                • 1matka-polka Re: Mam głupie pytanie... 31.08.22, 10:43
                  bywalec.hoteli napisał:

> dla większości pan mających dzieci seks nie jest ważny…

Twoja żona to nie są wszystkie panie🤭
                  • bywalec.hoteli Re: Mam głupie pytanie... 31.08.22, 11:00
                    riki ma inne zdanie a ty matek półek nie mędrkuj chłopie
    • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 08:51
      No i też nie zniechęcaj się szybko, bo najprawdopodobniej będziesz wybierać właściwie wyłącznie wśród facetów z odzysku, więc trafisz na różne przypadki dobitnie pokazujące, dlaczego są z odzysku, ale to nie znaczy, że żaden się nie nadaje.
      • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:18
        Ja też jestem z odzysku, w sumie big_grin.
        • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:50
          No pewnie, jak znakomita większość ludzi smile
          Jednak zdecydowana mniejszość jest razem od liceum po grób.
      • karmello29 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:17
        m_incubo napisała:

> No i też nie zniechęcaj się szybko, bo najprawdopodobniej będziesz wybierać wła
        > ściwie wyłącznie wśród facetów z odzysku, więc trafisz na różne przypadki dobit
        > nie pokazujące, dlaczego są z odzysku, ale to nie znaczy, że żaden się n
        > ie nadaje.
        > a dlaczego wylacznie?
        znam przyklad kobiety ,ktora facet zostawil bo dziecko urodzilo sie z powazna choroba genetyczna -poznala bezdzietnego,przysposobil jej corke ,maja dwoje swoich dzieci .
        nie ma reguly
        • kamin Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:13
          I ten bezdzietny nie był wcześniej w żadnym związku?
          • princesswhitewolf Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:51
            Zapewne to sie wydarzylo jak miala 31 lat dlatego zdarzyli miec wiecej dzieci...
    • manala Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 08:54
      Daj sobie spokój. Jakieś przyzwoite typy się trafiają (tak 1 na 100 wink, to już zajęte. Po co ci jakaś stara zrzęda na starość. No chyba żeby był bogaty i zainteresowany sponsoringiem. W przeciwnym razie ciesz się wolnością tongue_out
      • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:09
        Ale ja też nie jestem cudem charakterologicznym, nie mam nadziei na księcia z bajki big_grin.
        Natomiast bardzo lubię dbać o dom, ludzi i zwierzęta. I to jest mój atut big_grin.
        • princesswhitewolf Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:50
          >Natomiast bardzo lubię dbać o dom, ludzi i zwierzęta. I to jest mój atut big_grin.

O to raczej bez szans. Takie sa najczesciej ofiarami cwaniakow. Zolzy zas jakos potrafia wyniuchac na odległość sensownego misia. Ale takowy wolnego stanu jest niezbyt czestyn zjawiskiem w pewnym wieku
          • hrabina_niczyja Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 17:55
            To też fakt. Istnieje niebezpieczeństwo, że postawi ją przy garach. Ale nie przerażajmy autorki, naprawdę. Niech dziewczyna idzie w ten żywioł, bo czemu nie. Może spotka swoją bratnią duszę. Ale by było fajnie 😉
    • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 08:55
      Znalazlam partnera do zwiazku, mieszkamy razem takze z moimi dziecmi na stronie randkowej wlasnie. Owszem jest tam mnostwo smieci ale sa tez normalni. Mam tez dwie kolezanki ktore tak znalzaly partnrow. Jedna od ponad 10 lat, druga ok 3 lat sa razem.
      • kk345 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:20
        >mieszkamy razem takze z moimi dziecmi na stronie randkowej wlasnie
        Musi wam być ciasno...
        • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:28
          big_grin
        • heca7 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:40
          Ja bym bardzo chciała wiedzieć jak się mieszka na stronie randkowej 😉 czy to trzeba ogrzewać? Czynsz płacić?
          • hrabina_niczyja Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 11:44
            Chyba jedynie jakiś abonament, żeby ze sobą mogli rozmawiać. Poza tym bezkosztowo 😀
            • ponis1990 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:26
              Niektórzy mają tam konta przez ileś lat, trzeba ich pytać jak sie tam mieszka :p
    • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:05
      Poszłam na spotkanie z dawnymi znajomymi i jeden z nich, z którym zawsze się lubiliśmy, okazał się równie gotowy na nowy związek, co ja. Nie szłam z zamiarem wyhaczenia kogoś, nawet niespecjalnie chciało mi się wychodzić z domu, padało, a córka rzekła: nie jęcz, zawsze, gdy nie chce ci się iść, jest najfajniej.
      Poszłam, piorun sycylijski zadziałał, po kilku dniach byliśmy parą, zaraz miną trzy lata, odkąd jesteśmy razem, zwariowani z miłości nieustannie 💖

Generalnie optuję za wychodzeniem do ludzi. Szczęście może czekać za rogiem.
      • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:08
        Ale fajna historia!
        • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:38
          lily_evans011 napisała:

> Ale fajna historia!

Najlepsze, że prawdziwa.
          Znamy się prawie 40 lat, trzy lata temu, gdyby mi ktoś powiedział - będziesz z tym facetem, szczęśliwa, zaleciłabym popukanie się w czoło. Akurat on zawsze był tak bardzo nieosiągalny dla mnie, że nawet jako nastolatka nie myślałam "a może?". Ale zawsze było nam przy sobie ciepło, choć z czasem spotykaliśmy się coraz rzadziej, raz na kilka lat, każde miało swoje życie. Widocznie musieliśmy je przeżyć, żeby dojść do aktualnego stanu - za miesiąc mamy rocznicę.

Wbrew pozorom widzę paru fajnych facetów wokół - właśnie choćby z tej grupy, na spotkanie z którą poszłam - co do jednego miałabym wątpliwości, bo kawaler 50+ to już zazwyczaj jest coś nie halo z nim, wiem, że ma bardzo duże wymagania co do byłych i potencjalnych przyszłych partnerek. Ale inni to zupełnie fajne chłopaki, którym się nie ułożyło, po rozwodach. A jeśli udało im się normalnie funkcjonować, nie popadli w nałogi, mają prace, pasje, zajęcia, coś im się chce robić, dbają o dzieci, jeśli nawet nie mieszkają razem (dwóch ma opiekę naprzemienną), to gdyby zaiskrzyło - spokojnie można z takimi żyć.
          Białego konia żaden nie ma wink
          • g.r.uuu Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:44
            Czy to było spotkanie licealne po latach? smile Brzmi dokładnie jak historia z grona znajomych mojego partnera
            • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:59
              g.r.uuu napisała:

> Czy to było spotkanie licealne po latach? smile Brzmi dokładnie jak historia z gro
              > na znajomych mojego partnera

Nie. Byliśmy kiedyś wszyscy w drużynie żeglarskiej. Jeden z kolegów wyjechał i dopiero po 30 latach odwiedził Polskę - właśnie na spotkanie z nim poszliśmy.
              Dodam, że zarówno chyba 3 lata wcześniej, a nawet tej samej wiosny spotykaliśmy się z tą samą ekipą, ale to jeszcze nie był czas dla nas - dopiero wtedy zaiskrzyło smile
              • riki_i Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:00
                Zawsze powtarzam, że klucz do znalezienia chłopa dla kobiet 40+ tkwi w przeszłości. Mężczyzni są sentymentalni, a "fiut pamięta".
                • sonnija70 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:09
                  Hmm.. w sumie cos w tym jest. Znam klika kobiet, ktore zwiazaly sie bedac juz rozwodkam, wdowami z kims z mlodosci.
                  • yannefer Re: Mam głupie pytanie... 27.08.22, 14:25
                    Mam teorię, że każda kobieta ma wokół siebie kilku panów ktorzy dyskretnie zerkają w jej stronę, czy przypadkiem nie jest znowu singielką. Moje koleżanki (+/- 40) po rozwodach szybko miały adoratorów i to takich z przeszłości wink
                    • ladymercury Re: Mam głupie pytanie... 30.08.22, 21:12
                      Chyba jednak nie kazda😋przynajmniej w kategorii 50
                • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 14:06
                  riki_i napisał:

> Mężczyzni są sentymentalni, a "fiut pamięta".

Jeśli ktoś nim myśli, to istotnie, fiut pamięta (odnoszę to zarówno do do członka, jak i jego właściciela, w rozmowie z niektórymi na forum to nietrudne).

Ale gdybyś przeczytał uważnie, co napisałam, zorientowałbyś się, że nigdy wcześniej nie byłam z tym mężczyzną związana, byliśmy znajomymi.
              • gama2003 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:00
                Ale HISTORIA !

Mimo upału przeszły mnie ochładzające ciarki 😉 !
                Niech Wam się wiedzie 🍀🍀🍀
              • primula.alpicola Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:55
                zona_mi, a suknię ślubną znalazłaś?
                • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 14:03
                  primula.alpicola napisała:

> zona_mi, a suknię ślubną znalazłaś?

Nie, chyba w będę zmuszona uszyć...
                  • primula.alpicola Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 14:15
                    A masz pomysł?
                    • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:16

> A masz pomysł?

Mam z grubsza, do przedyskutowania z krawcową także materiału, ale nie mogę się spieszyć, pewnie gdzieś tak w lutym-marcu uszyję, bo aktualnie jakoś chudnę, więc żeby nie uszyć za dużej.
                      • wapaha Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:41
                        zona_mi napisała:

> Mam z grubsza, do przedyskutowania z krawcową także materiału, ale nie mogę się
                        > spieszyć, pewnie gdzieś tak w lutym-marcu uszyję, bo aktualnie jakoś chudnę, w
                        > ięc żeby nie uszyć za dużej.
                        >
                        < z łezką w oku nuci : all you need is love, love love >
                      • primula.alpicola Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 18:24
                        Możemy Ci doradzać całkiem gratis, jakby cowink
                        • ichi51e Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 19:26
                          domagam się szczegółowego opisu tej sukni co ma powstać.
                          • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 20:25
                            ichi51e napisała:

> domagam się szczegółowego opisu tej sukni co ma powstać.
                            >

Rękawy przed albo za łokieć - nie chcę całkiem krótkich lub długich.
                            Długość - przed kolana, bardziej mini, niż mniej.
                            Dekolt w serek z przodu, a może też z tyłu? To będzie czerwiec, zakładam, że ciepło.
                            Bez wcięcia w pasie, nie wiem, jak się nazywa taki kształt.
                            Albo odcięta pod piersiami, albo nie, o ile "odcięta" znaczy to, co myślę...
                            Nie wiem, jaki materiał. Nie znam się.
                            • bcde Re: Mam głupie pytanie... 27.08.22, 03:01
                              "A więc proszę – suknia z kloszem,
                              Klosz w pepitkę, karczek w groszek,
                              I turniura, i gipiura,
                              Wcięty środek, luźna góra,
                              Środek w kropki, góra w kwiatki,
                              Karczek z rypsu, ryps w zakładki,
                              I baskinka z krepdeszynki,
                              Krynolinka wokół szynki,
                              Aksamitka wokół główki,
                              Niżej główki lekkie bufki,
                              W bufkach szlufki, szlufki w kratę,
                              Wstawki w kwiaty, kwiat z krepsatę,
                              Przodzik w dżety, dżety z tafty,
                              Tafta w cętki, cętki w hafty,
                              Hafty w kółko, kółko w ściegi,
                              Ściegi w dekolt, dekolt w piegi,
                              Nad dekoltem pysk okrągły,
                              Czółko w pryszcze, nosek w wągry,
                              A pod noskiem buzia w ciup,
                              Kto ją ujrzy – trrrup!"

smile
                              • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 27.08.22, 14:29
                                bcde napisał:

> "A więc proszę (...)
                                > Kto ją ujrzy – trrrup!"
                                >
                                > smile

Wyobraźnia mi ruszyła big_grin
                        • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 20:26

> Możemy Ci doradzać całkiem gratis, jakby cowink

Liczę na to kiss
          • magdallenac Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:34
            Niech Wam się wiedzie, super historia!
          • princesswhitewolf Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:53
            To komu maz zmarl bo cos juz mi sie w kartotekach forum i w głowie pokrecilo?
            • hrabina_niczyja Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 17:56
              Żonie, a później poznała nowego chlopa i jest szczęśliwa. I bądź jak najdłużej Żono 😘
              • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 18:10
                hrabina_niczyja napisała:

> Żonie, a później poznała nowego chlopa i jest szczęśliwa. I bądź jak najdłużej
                > Żono 😘

Dziękuję 💗
                Poznałam go przed mężem, tak konkretnie mówiąc...

Z, nie Ż, jeśli można. Od strefy.
            • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 17:57
              princesswhitewolf napisała:

> To komu maz zmarl bo cos juz mi sie w kartotekach forum i w głowie pokrecilo?

Kilku kobietom na pewno.
              A z czym konkretnie masz kłopot?
              • princesswhitewolf Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 19:34
                Chyba najbardziej to z pamiecia🤣🙈 kto i co i na ktorym forum czy grupie
                • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 20:39
                  princesswhitewolf napisała:

> Chyba najbardziej to z pamiecia🤣🙈 kto i co i na ktorym forum czy grupie

big_grin
      • majenkir Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:53
        zona_mi napisała:
        niespecjalnie chciało mi się wychodzić z domu, padało, a córka rzekła: nie jęcz, zawsze, gdy nie chce ci się iść, jest najfajniej.

To samo powiedziała moja mama kiedy miałam wyjść poznać mojego męża. U mnie nie padało, ale koleżanka z która szłam była o wiele bardziej atrakcyjna ode mnie (albo jak to mój màż mówi mam na jej punkcie obsesję). Anyway, czasem warto się zmusić 😉
        • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:07
          majenkir napisała:

> zona_mi napisała:
          > niespecjalnie chciało mi się wychodzić z domu, padało, a córka rzekła: nie jęc
          > z, zawsze, gdy nie chce ci się iść, jest najfajniej.

>
          >
          > To samo powiedziała moja mama kiedy miałam wyjść poznać mojego męża. U mnie nie
          > padało, ale koleżanka z która szłam była o wiele bardziej atrakcyjna ode mnie
          > (albo jak to mój màż mówi mam na jej punkcie obsesję). Anyway, czasem warto się
          > zmusić 😉
          >

Dokładnie - każda aktywność może fajnie zaowocować, niezależnie od okoliczności.
          • m_incubo Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 17:55
            Na dwoje babka wróżyła.
            Ja tak wyszłam mając 20 lat w miejsce, gdzie normalnie trudno byłoby mnie spotkać, właśnie gorąco namawiana, poznałam tam zjeba, z którym byłam 2 lata i trudno było się go nawet 5 lat później pozbyć big_grin
            • zona_mi Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 18:08
              Nie wychodząc, nie spotkasz zjeba - nie spotkasz nikogo.
              • bergamotka77 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 18:58
                zona_mi napisała:

> Nie wychodząc, nie spotkasz zjeba - nie spotkasz nikogo.
                >

O, i to sobie każda kobieta szukająca partnera powinna przykleić na lodówce.
    • wapaha Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:08
      Pierwszy krok masz już za sobą - chcesz i czujesz potrzebę smile
      Reszta- powinna sama przyjść- a z rad praktycznych jeśli chcesz "znaleźć" musisz WYJŚĆ - tylko nie wiem czy akurat to koniecznie lubisz - tzn. częste spacery/NW ( przyjemne z pożytecznym), siłownia, studio tańca, warsztaty, basen, etc- miejsca, w których są ludzie

Graty !
      • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:12
        Jessu, ja prawie wszystko lubię, no może poza intensywnymi sportami i suszeniem łba po basenie. Ale wszędzie, gdzie chodzę, są prawie same kobiety. Co jest fajne, bo jest z kim pogadać, ale tego samca na horyzoncie jakoś nie widać big_grin.
        Może na siłkę powinnam zacząć chodzić...
        • g.r.uuu Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:15
          Na plenerowych strefach workout jest mnóstwo facetów
          • lily_evans011 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:19
            Super. Bardzo lubię ćwiczyć na dworze ostatnio.
            • simply_z Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 09:46
              moze wycieczki rowerowe?
            • bergamotka77 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:27
              Popracuj też nad charakterem. Sam wygląd to nie wszystko. Cieszę się że poprawiłam Ci nastrój swoim, ale ja nie mam żadnych problemów z zainteresowaniem mężczyzn. Wniosek z tego taki, że kilogramy aż tak się nie liczą wink
              • iwles Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:41

Samo zainteresowanie może równie dobrze oznaczać tylko chęć na niezobowiązujący seks na tylnym siedzeniu w samochodzie.
                A nie o to chodzi w tym wątku big_grin
                • bergamotka77 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 12:58
                  Dobre i to na początek skoro jej brakuje smile
              • latarnia_umarlych [...] 27.08.22, 16:46
                • bergamotka77 [...] 27.08.22, 16:50
          • magdallenac Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:38
            g.r.uuu napisała:

> Na plenerowych strefach workout jest mnóstwo facetów

No dobra, bo mnie to zaciekawiło czysto technicznie. Nie podrywałam nikogo od 17 lat, więc nie mam pojęcia jak to się teraz robi. Jesteś w takiej plenerowej strefie i widzisz fajnego faceta- co dalej?
            • daniela34 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:41
              Skłon i wyprost metodą Legalnej Blondynki?
              • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:22
                Ale do tej strategii to się nie musi zapisywać do żadnych kółek zainteresowań, może stosować gdzie bądź.
            • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:44
              No właśnie tez nie bardzo to kumam, zwłaszcza jeśli to jest aktywność która potem wymaga jakiegoś prysznica czy przebierania się w strefie na ogół podzielonej na płcie. Ale może to od grupy zależy, chodziłam kiedyś na kursy francuskiego przez kilka lat i z jedną z grup - na w sumie pięć - wychodziliśmy potem do miasta na wino. Ale nie wiem dlaczego akurat z tà jedną tak wyszło, czy to zestaw ludzi, czy prowadząca, czy dzień i godzina kończenia zajęć.
            • primula.alpicola Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 13:58
              magdallenac napisała:

> No dobra, bo mnie to zaciekawiło czysto technicznie. Nie podrywałam nikogo od 1
              > 7 lat, więc nie mam pojęcia jak to się teraz robi. Jesteś w takiej plenerowej s
              > trefie i widzisz fajnego faceta- co dalej?

Oni zagadują, a Ty wtedy kontynuujesz, albo ucinasz.
              • magdallenac Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 14:13
                A jeśli nie zagadują??
                • primula.alpicola Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 14:15
                  magdallenac napisała:

> A jeśli nie zagadują??

Hmmm, nie wiem. Samej zagadać?
                  • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 14:38
                    Tak, mozna zagadac, najlepiej od razu zapytac czy facet jest singlem, nie ma sensu tracic czas.
                    • magdallenac Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 14:57
                      Czy możecie przestać odpowiadać tak enigmatycznie? Zagadać…I co powiedzieć? Przepraszam, czy jest pan singlem? O jejku jakie piękne mięśnie? Ale ładnie pan podrzuca te ciężary?
                      • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:03
                        magdallenac napisała:

> Czy możecie przestać odpowiadać tak enigmatycznie? Zagadać…I co powiedzieć? Prz
                        > epraszam, czy jest pan singlem? O jejku jakie piękne mięśnie? Ale ładnie pan po
                        > drzuca te ciężary?

🤣🤣🤣 porady gdzie poznac faceta w tym watku sa osobliwe.
                        • magdallenac Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:18
                          Ale sama piszesz, żeby od razu zapytać czy facet jest singlem! Ja się całkiem serio pytam jakie pytanie byś zadała żeby to zweryfikować.
                          • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 15:21
                            Czy ty przypadkiem nie jesteś facetem Zosi? big_grin
                            • magdallenac Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:08
                              jednoraz0w0 napisał(a):

> Czy ty przypadkiem nie jesteś facetem Zosi? big_grin
                              Kto ja?😀😀
                              • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:11
                                Nieeee big_grin tak zagadać do potencjalnego targetu. Jest szans, że wyklaruje swój status.
                                • magdallenac Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:17
                                  jednoraz0w0 napisał(a):

> Nieeee big_grin tak zagadać do potencjalnego targetu. Jest szans, że wyklaruje swój s
                                  > tatus.
                                  🤣🤣

On na to: Tak! Jestem facetem Zosi!
                                  Ja: Yyyyy
                                  • jednoraz0w0 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:20
                                    Oj to wycałuj Zosię ode mnie! (I idziesz polować na następnego)
                                    • ritual2019 Re: Mam głupie pytanie... 26.08.22, 16:27
                                      jednoraz0w0 napisał(a):

> Oj to wycałuj Zosię ode mnie! (I idziesz polować na następnego)

Tiaaa, a za chwile bedziesz miec nickname 'desperatka-wariatka'.