Dodaj do ulubionych

Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna

28.08.22, 14:11
Słuchajcie, czy granat dobrze gra z pudrowym różem?
I czy nie będzie wiochy, jak do różowych butów będzie też różowa torebka? suspicious Czy lepiej inna? Jaka?🤔
Obserwuj wątek
    • hrabina_niczyja Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:14
      Gra, a torebka inna. Albo chociaż inny odcień różu. Ja bym torbę brała granatowa.
    • primula.alpicola Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:16
      Dobrze gra, moim zdaniem.
      Buty i torebka w tym samym kolorze jest ponoć passe, ale widuję wiele dobrze wyglądających kobiet w takich zestawieniach.
      Najlepiej pokaż to wszystko.
    • magdallenac Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:17
      Granat świetnie gra z różem. Buty i torebka w różu- nie. Pokaż.
    • dvdva Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:18
      Bez zdjecia sie nie liczy.
      Granatowa bym wziela do rozowych butow. Albo nude.
    • daniela34 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:19
      Gra. Torebka jeśli różowa to raczej w innym odcieniu różu. Do bladego różu butów np.fuksjowa albo odwrotnie.
    • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:38
      Buty i torebka na żywo są bardziej różowawe niż na zdjęciu.
      • daniela34 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:42
        No nie, ja bym zmieniła torebkę. Zwłaszcza że ta wydaje mi się trochę za ciężka do tej sukienki
      • magdallenac Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:43
        Nie masz jakiejś innej torebki? Ta ze zdjęcia to taka torba codzienna, a do tego zestawu wieczorowego przydałaby się jakaś kopertówka, albo mała torebka na łańcuszku, lub cienkim pasku.
        • daniela34 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:43
          Słuchajcie tej Pani. Ta torebka jest dość ciężka i codzienna.
        • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:48
          Nic, co by się bardziej nadawało. Poza tym ja potrzebuję torebki, do której zmieszczę coś więcej, niż telefon.
          Typowa mini kopertówka odpada.
          Pokażcie coś co by się nadało.
          • magdallenac Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:59
            Tak na szybko.
          • kira02 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:59
            Na imprezę, na ktora wybierasz sie w tej kiecce, nie bedzie pasowac inna torebka. Ew. Jakiś mały klasyczny kuferek. Na pewno nie ta codzienna ze zdjecia. Co jeszcze musisz zmieścić do torebki? Ja czesc oddaje mezowi do kieszeni, czesc zostawiam w aucie 😁
            • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 16:01
              No właśnie normalnie zostawiła bym w aucie, ale tym razem to będzie średnio wykonalne, a będę z brudliwa pięciolatka, więc muszę wcisnąć do torebki mokre chusteczki i przynajmniej sukienkę dla niej na zmianę:p plus moje rzeczy.
              • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 16:03
                A ta torebka ze zdjęcia wcale nie jest jakaś gigantyczna, na pewno dużo mniejsza, niż jakakolwiek moja "codzienna" torebka. No i zawsze mogę ją gdzieś szybko rzucić w kąt, nie muszę się z nią przechadzać 🤣
                • nuta15 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 16:26
                  Myślę, że dziewczyn nie chodzi o wielkość, a o fason tej torebki, rączki i klamerki. Rozejrzyj się za prostą torebką typu bagietka na długim pasku. Niektóre modele mają ozdobny odpinany łańcuszek, dzięki czemu torebka może mieć wersje codzienną lub wieczorową.
                • kira02 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 16:28
                  Musialabys miec dużą torbę na tyle rzeczy. Wzielabym oddzielną lniana torbe na te rzeczy. W lokalu bedzie chyba jakas szatnia czy miejsce do odstawienia rzeczy?
              • malia Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 17:59
                Tu nawet nie chodzi o wielkość tej torby, ale o wzornictwo, ta się nie nadaje. O niebo lepiej wziąć małą torebkę i torbę z rzeczami dla dziecka, którą można gdzieś zostawić. A nawet jak nie, to i tak lepiej będzie wyglądać osoba z ładną torebką i torbą z rzeczami, niż z delikatną sukienką i tą torbą
                • krolewska.asma Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:20
                  To chyba wesele włoskie a nie cygańskie
              • magdallenac Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:08
                Dużą torbę z wszystkimi przydasiami wrzucasz pod stół, tam gdzie masz miejsce. Na pewno będą obrusy, więc nikt nawet nie zauważy.
                • annaboleyn Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:15
                  O, dobrze Magdalena mówi. Nie bierz rzeczy w tej torebce, zepsuje Ci cały efekt i jeszcze będziesz się szarpać z wyciąganiem z niej z tego, co potrzebujesz, a potem nerwowym upychaniem. Na pewno znajdziesz miejsce na torbę z rzeczami dla małej.
              • jednoraz0w0 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:41
                > a będę z brudliwa pięciolatka, więc muszę wcisnąć do torebki mokre chusteczki i przynajmniej sukienkę dla niej na zmianę:p

Brudliwej pięciolatce zakładasz józiowy plecaczek z cekinami i tam trzyma swoje fanty.
                https://www.claires.com/dw/image/v2/BBTK_PRD/on/demandware.static/-/Sites-master-catalog/default/dw853b5728/images/hi-res/78167_1.jpg?sw=2000&sh=2000&sm=fit
                • bajgla Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:52
                  Straszny! Moja pięciolatka byłaby zachwycona 🤣
                  • jednoraz0w0 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:53
                    No właśnie o to chodzi, żeby był nowy, wieczorowy i taki, żeby za żadne skarby nie chciała go ściągnąć big_grin
                  • annaboleyn Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 19:07
                    bajgla napisała:

> Straszny! Moja pięciolatka byłaby zachwycona 🤣
                    Potworny, nie? Pięciolatka pokocha big_grin
                • annaboleyn Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 19:05
                  Józiowy! Od paru lat tego nie słyszałam smile Bardzo dobry pomysł smile
                • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 20:22
                  Moja mówi, że to dla dzidziusiów :p
                  Nowy plecak do szkoły wybrała sobie co prawda różowy, ale to taki brudny róż, z bordowymi lamówkami i wypukła Wonder woman:p
                  • annaboleyn Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 20:23
                    Uuu. Patrzcie ją, faszionistka big_grin
                    • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 20:25
                      No ba 🤣
                      Ostatnio w primanim kupiła sobie swoją pierwszą ramoneskę 🤣
          • hrabina_niczyja Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 15:09
            Kuferek zobacz. One są większe niż mini kopertówka, a jednak prezentują się lepiej i eleganckiej niż wielka torba do pracy. Ja bym jednak wzięła kopertówkę, a resztę przydadiow wrzuciła w większej torbie do samochodu.
      • primula.alpicola Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 14:49
        Torba nieee, za duża.
      • krolewska.asma Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 15:03
        Taka suknia kusa i sandałki w Holandii we wrześniu ?
        Brrrrrr
        • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 15:57
          We Włoszech.
      • ajr27 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 19:09
        Świetna kiecka, buty też ( gratuluję umiejętności chodzenia na takich szpilkach), torebka straszna, do wymiany na granatową.
      • piataziuta Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 19:34
        Buty do sukienki pasują - bez względu na odcień.

A co do torebki to nie jest idealna, ale bez przesady - jeśli nie marzysz nowej torebuni wieczorowej, to ta co wrzuciłaś też się nada - po prostu nie bierz jej do zdjęć. wink
        • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 19:54
          Nie marzę, bo potem i tak jej prawdopodobnie nie będę używać przez kolejne przynajmniej 10 lat, zanim kolejne pokolenie nie zacznie się hajtać:p
          • piataziuta Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 19:57
            No to ja bym wzięła tę co masz, bez mrugnięcia okiem.
            • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 20:17
              I yak zrobię. Chyba, że jeszcze przed wyjazdem wstąpię do TK Maxx i wpadnie mi w oko coś lepszego, co potem miałabym gdzie nosić. Bo torebunia-popierdolka mi do niczego się potem nie przyda, choćby najładniejsza :p
      • alicjamagdalena Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 20:53
        Buty fajne ale torebkę wyvralabym kopertowke
      • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 17:40
        Przyszła sukienka, co prawda nie leży jak na modelce ale i tak mi się podoba:p
        • annaboleyn Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 17:47
          Ładnie! Co to za materiał?
          • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 17:54
            Recyklowany poliester z czymś, nie pamiętam czym:p
        • daniela34 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 17:56
          Fajnie leży.
        • arabelax Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 17:57
          Ladna 🙂 dobrze w niej wygladasz.
        • extereso Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 19:27
          Super wyglądasz
    • majenkir Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 15:39
      Powtórzę za innymi - ta torba absolunie nie pasuje!
      • krolewska.asma Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 16:03
        A ja się wyłamie
        Torba jest ok dla matki idącej z małym dzieckiem i już nie wymyślajcie z jakimiś fikuśnymi torebeczkami jak dla nastolatek ale się uśmiałam z tych wklejonych zdjęć hahahahahah

Za to ja bym zmieniła buty bo są absolutnie niewygodne i niepraktyczne bedac z dzieckiem i wydaje mi się że pani w średnim wieku nie musi już udawać Uczestniczki top model
        • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 16:06
          Byłam w tych butach już na dwóch imprezach, wytrzymałam 8 godzin, są całkiem wygodne. A na tej imprezie i tak będzie zmiana butów na trampki dla wszystkich chętnych, łącznie z panną młodą ( jej pomysł, bo sama nie da rady w szpilkach:p)
        • majenkir Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 16:14
          Ta pierwsza jest całkiem fajna i nie dla nastolatek.
          • krolewska.asma Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:24
            W takim poważnym kolorze Biskupim to chyba dla zakonnicy

Za to ta druga wyglada jak pyszczek płaszczki, proponuje ja nie dla autorki ale dla jej córki wink))))
    • extereso Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 18:04
      Usiłuję Co wkleić torebkę różową badury za 379, tak opisuję bo mi spam wykrywa. Plecak z rzeczami niech mąż nosi albo co. Ty musisz wyglądać, bo będziesz reprezentować ematki na wielkim włoskim weselu!
      • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 19:55
        No to ja przecież rzucę ta torebkę gdzieś pod stół, nie będę z nią łazić w te i na zad :p
        • extereso Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 28.08.22, 20:04
          No może racja, że tak czy tak godnie wystąpisz.
    • wapaha Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 18:15
      Świetna sukienka i piękne buty !
      • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 18:29
        Dzięki 😁 buty są zaskakująco wygodne jak na taką szpilę.
        • wapaha Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 19:29
          a wiesz, że one wyglądają na wygodne ?
          kiecka zresztą też- na zdjęciu nie widać całej twojej sylwetki ale z tego co widać- wygląda na miękką i dobrze układającą się
          powiem ci że ta kieca to dla mnie taka "mała czarna"- klasyk, który będzie wyglądał zawsze dobrze
          • wapaha Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 19:33
            a torebkę taką
            allegro.pl/oferta/torebka-kopertowka-zlota-11341417559

nie masz jakiejś kosmetyczki ? tongue_out
            a klamoty młodej do plecaczka big_grin
          • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 20:32
            Materiał jest bardzo miły i miękki, wcale nie poliestrowaty. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zapłaciłam za nią 56€ na limango:p
            Zastanawiałam się też nad tymi dwoma modelami ( ta sama firma) .
            • mashcaron Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 20:41
              W ogóle dopiero teraz widzę, że to jest polska firma chyba..
              Made of emotion🤔
    • janja11 Re: Porada ciuchowo-kolorystyczna potrzebna 01.09.22, 19:25
      Bardzo fajnie pasuje granat i pudrowy róż.
      Buty torebka w tym samym kolorze.
      Tekst linku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka