Dodaj do ulubionych

Ból ucha od 6 miesięcy

31.08.22, 12:26
W lutym byłam mocno przeziębiona i miałam wtedy zapalenie ucha. Dostałam antybiotyk, po jakimś czasie się wyleczyło ( ale długo to trwało - ze 2-3 tygodnie). Od tamtego czasu to ucho mnie nadal pobolewa. Nie ciągle, tylko czasem coś strzyknie. Nic więcej się z nim nie dzieje poza tym, że mam też jakąś dziwną potrzebę trzymania go w cieple. Jakikolwiek przeciąg, wiaterek powoduje dyskomfort. Najchętniej bym je cały czas miała zakryte, co brzmi kuriozalnie w czasie upałów czy nawet letnich dni. Co to może być? Czytałam o przewlekłym zapaleniu ucha i chyba pod nie nie podchodzi bo nic mi się z tego ucha nie sączy, nie jest zatkane, słyszę normalnie. Iść z tym do lekarza? Doświadczyła ematka czegoś takiego?
Obserwuj wątek
    • eriu Re: Ból ucha od 6 miesięcy 31.08.22, 13:36
      Można mieć zapalenie przewodu słuchowego. Ono może być przewlekłe. Idź do lekarza niech diagnozuje.
    • purchawka2020 Re: Ból ucha od 6 miesięcy 31.08.22, 13:36
      Idź do laryngologa, zajrzy ci przez trąbke i będzie wiadomo od razu.
    • triss_merigold6 Re: Ból ucha od 6 miesięcy 31.08.22, 13:42
      Nie wpadłaś na to, żeby iść do laryngologa na endoskopię?
    • ritual2019 Re: Ból ucha od 6 miesięcy 31.08.22, 14:33
      Skoro czujesz dyskomfort i cos tam od czasu do czasu strzyka to isc do lekarza.
      Mialam tak kiedys, pobelewalo mnie ucho od czasu do czasu ale przeszlo po jakims czasie.
    • nutella_fan Re: Ból ucha od 6 miesięcy 01.09.22, 19:09
      Pół roku bólu i nie byłaś u lekarza?
    • manon.lescaut4 Re: Ból ucha od 6 miesięcy 02.09.22, 12:19
      Idź do GP, bo na skierowanie do laryngologa prawdopobnie będziesz musiała trochę poczekać. Akurat mój partner ma aktualnie problem z zatkanym na amen uchem, u GP z prośba o skierowanie był dwa razy, wreszcie się doczekał, to znaczy ma wizytę w przyszłym tygodniu i cieszy się na nią jak dziecko smile Ogółem wyszedł jakiś miesiąc czekania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka