Dodaj do ulubionych

Pomozcie mi zrozumiec psa

14.09.22, 18:38
Psa ktorym sie opiekuje od dobrych kilku miesiecy. Zazwyczaj dostawal ode mnie karme dwa razy dziennie, ktora dostarczyl wlasciciel i tyle. Ostatnio jednak zaczelam go nagradzac. Kupilam psie przysmaki i pod koniec dnia, zanim idzie do domu daje mu cos malego. A on co? Bierze w pysk, ale nie zjada tylko biega po domu jak potluczony machajac ogonem i kwilac ze szczescia. W koncu sie uspokaja i zjada. Ale nie wczoraj. Wczoraj zrobil te swoja runde po domu jakby wygral w lotto, a potem polecial na gore i schowal mi ten obsliniony przysmak pod poduszka (na szczescie po chlopa stronie tongue_out). Dlaczego nie zjadl? To cos jak kot przynoszacy prezent?
Obserwuj wątek
    • marta.graca Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 14.09.22, 18:47
      Bardzo cenne to widocznie dla niego, bo postanowił zakopać na zapas smile
    • aamarzena Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 14.09.22, 18:48
      Schował na później 😁
    • 3-mamuska Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 14.09.22, 18:49
      Wystarczy spytać wujka google.

petner.com.pl/blog/dlaczego-pies-zakopuje-jedzenie/
    • aqua48 Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 14.09.22, 18:52
      Schował na ciężkie czasy. Zwierzęta maja instynkt. Idzie głód...
    • sumire Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 14.09.22, 18:53
      Chowa na później. Zwierzęta tak mają. Normalna rzecz.
    • falka108 Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 14.09.22, 18:53
      Mój tak chowa w łóżku młodej. Potem wraca do miski i patrzy, czy nie dali więcej, jak nie dali - wraca po schowane i zjada.
    • lilia.z.doliny Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 14.09.22, 20:51
      Nie nagradzasz go, bo nie masz za co go nagradzać. Przed podaniem "nagrody" nic znaczącego nie następuje, ale za to zaraz po pies idzie do domu. Więc chowa jedzenie.
      • ajaksiowa Re: Pomozcie mi zrozumiec psa 15.09.22, 07:21
        lilia.z.doliny napisała:

> Nie nagradzasz go, bo nie masz za co go nagradzać. Przed podaniem "nagrody" nic
        > znaczącego nie następuje, ale za to zaraz po pies idzie do domu. Więc chowa je
        > dzenie.
        >

Mądre słowa👍👍👍

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka