Dodaj do ulubionych

Dalsze kosmetykowe polecajki

24.09.22, 17:40
Kupiłam ostatnio krem baremineral CC czy tam bb. Jest totalnie niewidoczny i robi piękna twarz. Ostatnio już się rozpływalam nad podkładem, ale teraz wydaje mi się, że ten krem jest jednak hitem nr 1. Jeśli szukacie kremu bb, polecam!
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 18:03
      tez cos w stym stylu smile densitium rose eclat svr, kupilam totalnie na wariata, duza promocja na svr byla w aptece, otworzylam sloiczek a tam rozowe mazidlo tongue_out ale jakie! mazidlo smile

praktycznie nie musze uzywac podkladu ani pudru sypkiego i ten rozany odcien, nie znosze i zle wygladam ze wszelkimi beżami na twarzy, uzywam podkladow tylko w rozowych odcieniach

do tego skora jest wygladzona, nawilzona/'natluszczona' do konca dnia, tak jak lubie, swietnie sie stapia z cera, no cudo na miare ukochanego astalifta
      • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 18:03
        i fota
      • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 18:07
        Wypróbuję!
        • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 18:58
          Mysiulek08 i extereso- mam uprzejme pytanie...
          Czy wyście się obie zmówiły i chcecie mi kieszenie wydrenować,czy co 🤑 Właśnie dziś oglądałam sobie ,,bebiki i cecetniki" czyli BB i CC, bo już filtr mi się powoli kończy, a wyście wyskoczyły jak diabeł z pudełka mojemu portfelowi na pokuszenie 👹😀
          Od siebie dodam dwa cuda z Body Shopu.
          Jedno cudne cudo to olejek w żelu do zmywania makijażu z serii Oils od life- no świetny jest...Tłusty, zmywa makijaż szybciutko, koi skórę od oczyma jak najlepszy kompres.Przewydajny do tego.
          Drugie cudenko to olejek do włosów i ciała o zapachu bergamotki i mandarynki. Świetny jako- odżywka do włosów, z tym że ja mam gęste,długie wysokopory, które wypijają każda odżywkę, serum czy olejek. Ale do ciała też bardzo dobry.
          • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:07
            No to podajmy sobie ręce, też mam wysokopory, niby olejki mam, ale 🤪
          • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:21
            olejek do mycia oils for life akurat mi nie pasuje zapachowo ale kremy juz tak smile za to bardzo fajny jest kielhsa, bezzapachowy

a olejek juz lece sprawdzac czy dostepny akurat BS ma spora promocje do konca tyg smile
            • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:35
              Ten olejek o zapachu bergamotki to i do twarzy nadaje się też.... przynajmniej do mojej. Jeżeli chodzi o Oils of life, to cenowo już przewyższyli Clarinsa, ale czekam na promocję w dwupaku ( czyli olejek i krem) i wtedy biorę w ciemno. Fakt,że miałam ten zestaw jednej zimy i starczał mi na jakieś trzy miesiące, z tym że miałam ichni krem ten w 80 ml słoiczku .
              Co do Kiehlsa, to jakoś ich olejek Midnight Recovery i ich krem na dzień mi nie przypasował.
              Seria Hemp Body Shopu też jest bardzo dobra, do skóry suchej jak moja, krem do stóp,rąk, twarzy- no lubię bardzo.
              Mogę szczerze polecić galaretkę Zelove Flossleku, jest często w zestawie z tonikiem, kupiłam kiedyś na próbę i podpasowala mi bardzo. Ich krem lawendowy też niezgorszy .
              • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:51
                kremy oils mi pasuja, tylko ten olejek w zelu nie, olejek kielhsa dla mnie tez nie bardzo, za to maska z avocado i krem pod oczy lubie, nic co jest z hemp, nie znosze tego zapachu, no nie znosze, do rak karite loccitane smile

z polskimi kosmetykami mam problem, za czesto mi przesylki zatrzymywali i jakies dokumenty chcieli wiec odpuscilam
      • chatgris01 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:31
        Z takich rozowych eklatow to polecam Garniera Bio, tani jest. Rozswietla twarz i pieknie pachnie roza.
        Ale tylko na zime, bo dosc tlusty (wchlania sie dobrze).

https://courses.monoprix.fr/images-v3/0c44253f-c4a3-4340-9d37-d41e42b9d14a/3907fada-78b8-4611-aca8-fe3f9223cf77/500x500.jpg

https://www.garnier.fr/-/media/project/loreal/brand-sites/garnier/emea/fr/fr-fr/prd-facecare/facecare_brands_garnier_bio/9011-gmg-rose-eclat-3en1-garnier-bio-pot-373x488.png?rev=461041814d6645b8ba331ef2d89d5894
        • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:48
          Chatgris01 - również pięknie dziękuję i dopisuje do chciejlisty😀
          Diabły wcielone jesteście, nie kobiety...a potem człowiek targa walizkę wypchana dobrociami . Choć i tak najpierwszy pierwszeństwo ma swojski twaróg ( najlepiej góralski) i parę pudełek oliwkowej Ziaji, dla mnie i dla męża. No i ,,wódka z trawą" ma się rozumiećsmile
          • shmu Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:45
            A gdzie ty mieszkasz, że żubrówki nie można tam kupić? Myślałam, że wszędzie można...
            • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:47
              W UK.Można kupić Zubrowke...czemu nie, jest nawet w Tesco.Z tym,że dużo droższa.
              No i na bezclowce jest ta w plastikowych,lżejszych butelkach.
              • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:31
                jususmariam swiat sie konczy... zubrowka w plastiku 🙈
                • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:34
                  A dlaczego by nie....?
                  Jak nam lat temu dobrych kilka przyszła chęć na ślub,to wódkę wieźliśmy z bezclowki właśnie te w plastikowych,lżejszych butelkach.Solidarnie- po 10 flaszek na głowę.

• mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:52
          zobacze czy jest u mnie dostepny ale to jak svr skoncze
      • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:53
        Za Astalift masz podziękowania od mojej mamy. Oraz ode mnie, krem pod oczy jest genialny 😍
        • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:00
          kolejna fanka smile ciesze sie 😘 echh zeby mi tak fuji film prowizje placil, najlepiej w produktach 🤣🤣
          • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:12
            To sporo byś dostała, teściowej też podarowalam smile
            • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:29
              kazda ilosc bym przyjela 🤣 meska czesc domownikow tez uzywa tongue_out
        • wrednezielonookie Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:12
          Mogę wiedzieć jaki to krem pod oczy? Szukam, szukam a ideału wciąż nie mogę znaleźć.
          • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:30
            o tym mowa

www.astalift.com.hk/en-us/product/index/le01.339857/astalift-eye-cream-15g-s

gesty, ciezki (lubie takie), odzywczy na maksa
            • magdallenac Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 22:48
              $650? Co ten krem robi??😳
              • chebellacosa92 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 08:19
                magdallenac napisała:

> $650? Co ten krem robi??😳
                No właśnie. Za te pieniądze to lepiej skorzystać z medycyny estetycznej. Wtedy efekt gwarantowany. Zamożne z was kobiety.
                • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 08:30
                  Ogólnie wolę biały Retionate, ale jeszcze co najmniej pół roku mogę pomarzyć.
                  Jakby ktoś był zainteresowany to polecam.
                  Mnie osobiście dedykowane serum pod oczy z tej serii uczulilo, ale zwykły krem do twarzy okazał się doskonały.
                  Jeśli jesteśmy przy kremach pod oczy to świetny jest także też ten marki Image z retinolem i kwasem glikolowym.
                  • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 12:31
                    Sophia- zaiteresowalas mnie tym Retinopatię.
                    Miałam już kurację z retinolem,teraz zacznę dopiero gdzieś za dwa,trzy tygodnie...od najmniejszego stężenia.
                    Retinolem i Image nie podrażniają ? Bo ja kiedyś stosowałam serum z retinolem codziennie, ale po tygodniu pysk mi się zbuntował, więc apiac trza było zacząć od dwóch,trzech razy w tygodniu.
                    • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 12:31
                      Retinoate - miało być.
                    • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 13:23
                      Retinoate od Medik8 to inna forma retinoidow, ich specjalny patent, który można stosować w dzien i który nie podrażnia. A działanie ma genialne, znacznie bardziej skuteczne niż retinol.
                      Dla wprawionych jest jeszcze czarna super wersja, ale tej nie stosowałam pod oczy ☺
                      Image to retinol z glikolem, krem do twarzy jest mocny, aż za bardzo, ale wersja pod oczy zaskakująco delikatna i skuteczna.
                      Od Medik8 mogę też polecić krem z kwasem glikolowym. W czasach przed ssakiem stosowałam go naprzemiennie z retinoate ☺
                      Jeśli buzia Ci się buntuje to zaczynaj raz-dwa razy w tygodniu i po 30 minutach krem z ceramidami. W pozostałe dni ceramidy.
                      Jeśli stosujesz na dzień witaminę C, to na początku wyłącznie w formie olejowej. Kwas askorbinowy, choć najskuteczniejszy, dodatkowo podrażnia ☺
                      • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 18:42
                        Sophia.87- dziękuję pięknie i kłaniam się nisko do samej ziemi 😁
                        Tak mnie kusi kuracja z Retinoate , długa zrobiła się ta moja chciej-lista, bo jeszcze kremy z phdoctor zamiaruje nabyć 😋
                        Już lecę obczaic Medik8.
                        • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 18:53
                          Proszę bardzo, nie zawiedziesz się ☺
                          To polecam ich krem lipidowy, może być na retinoate. Ale może też zapychac. Różnie bywa, dla mnie jest ok.
                          Ogólnie świetna firma.
                          A retinoate nie będziesz żałować. Sama kupiłam z poleceniu thank_you i to najlepsze co kiedykolwiek kupiłam jeśli chodzi o retinoidy.
                          Ogólnie to kosmetycznie polecam rady thank_you, jak ona coś rekomenduje to trzeba zapisywać ☺
                          • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 19:44
                            A co racja to racja.
                            Thank_ You, pade i snaiklilith to w ogóle są kopalnie genialnych pomysłów. No i mysiulek08 - Astalifty jak są pieruńsko drogie, tak genialne.
                            Sęk w tym,że u mnie na wygwizdowie nie ma jakichś super- hiper sklepów, a do Londynu czy Edynburga już rzadko jeździmy . Nie chce nam się po prostu.... Chyba że do teatru.
                            Są w UK świetne produkty,ale 99 % lepiej i taniej kupować przez internet. Ale wiem,że Medik8 jest na lookfantastic w ludzkich cenach, Astalift bywa na eBayu, phdoctor też można zanabyc przez ich wspolkooperantke z Suffolk. Bo już z bambetlami targać to już nam się nie za bardzo chce,choć i tak zawsze coś przywozimy.
                            Całuje i najserdeczniej pozdrawiam. Zaraz nocny dyżur.
                            • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 19:48
                              Dziękuję i również pozdrawiam.
                              Spokojnego dyżuru☺
                              • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 19:55
                                Dziękuję pięknie.
                                Spokojny dyżur to się raczej nie trafi, bo często wysiusiać się nie ma czasu.
                                Dlatego też u mnie i małża musi być cała bateria kosmetyków, no i jeszcze kilogramy owoców u mnie. Jabłka nie jem,a pożeram, to samo śliwki,mandarynki.
                                Dyżury jednak dają w kość, więc gdyby nie kremy,olejki,sera... to wygladalabym jak topielica po ekshumacji😄
                                • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 20:38
                                  Jesteś lekarzem bo nie kojarzę?
                                  No niestety, szwagierka też tak ma. Często podrzucam jej ciekawe kosmetyki i jakieś przysmaki jak jestem w pobliżu.
                                  To jeszcze tylko o witaminie Ci SPF nie zapominaj ☺
                                  Mimo wszystko, spokojnego dyżuru, może jednak się kiedyś trafi ☺
                                  • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 21:39
                                    Dziękuję pięknie.
                                    Nie,lekarzem nie jestem, tylko pielęgniarką ( onkologia i paliatyw), więc prędzej się znowu covida doczekamy,aniżeli świętego spokoju.
                                    A propos covid - od wtorku apiac szczepić będą, cholera wie kogo...mnie nie,bo 4 dawki miałam. Chyba,że przeciwko grypie, ale jeszcze maila nie dostałam.
                                    Mam krem z witaminą C i SPF musowo🥰Ale że zużywam szybko i dużo,to i szybko schodzi.
                                    Tyle dobrego,że kilogramy lecą w dół jak szalone i już uniform mam rozmiar mniejszy.
                                    Dobre dziecko z Ciebie ,że szwagierkę w potrzebie wspierasz...całusy. Lecę.
              • forumologin Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 11:05
                magdallenac napisała:

> $650? Co ten krem robi?

ta sa hkd nie usd, w usd to 82. choc nadal drogo.
                • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 20:05
                  nie, 80 czy 82 za ten krem to nie jest az tak drogo, bywaja duzo drozsze
              • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 20:04
                juz odpowiadalam smile ale chyba nie wyslalo

to nie jest 650USD a 650 HKD czyli jakies 80USD
    • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:57
      To ten?
      • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 19:59
        Tak.
        • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:02
          Tylko trzeba uwzględnić, że nie mam nic do zakrycia, naczynek, nieczystości, przebarwień. On jest chyba tylko dla takich nieskomplikowanych cer.
        • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:03
          Extereso-nada się do cery suchej,dojrzałej na całodzienny dyżur?
          Pytam poważnie...u nas musimy jeszcze nosić maseczki na dziobach,ale i tak spf zawsze chce mieć na pysku😱. Jak pyska nie widać ,to chociaż niech oczy będą umalowane i choć trochę podkładu,czy CC lub BB, bo inaczej ,,zdziadziejemy".
          • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:05
            Mam 50 lat, w pracy wytrzymał od 8 do 19 wczoraj, co prawda bez maseczki. Nie stosowałam żadnych poprawek, nawet pudru. Cera mieszana, ale na suchych fragmentach bdb.
            • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:14
              No to w takim razie dopisuje do listy.
              Najserdeczniej dziękuję,bo mój spf się raczy kończyć powoli.
              Czaje się jak pies do jeża na mysiulkowy Astalift, ktoś od małża z pracy ma lecieć do Japonii i jak znajdzie, to zakupi. Bo zanabylam raz galaretkę i serum na japanstore, a u mnie w UK są tylko na eBayu.
              Strach zamawiać teraz cokolwiek z daleka,bo cła.ale fakt,że Astalifty są grzechu bardzo warte.
              • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:31
                ale na ebayu UK nie ma sie czego bac smile kupowalam u uprising czy jakos tak, pomijajac fatalne komunikacje to produkty byly oryginalne i w dobrej cenie

do rewelacyjnych rzeczy z astalita trzeba dopisac wcierke/serum do skory glowy, no jest zaje.....te
                • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:35
                  No co ty powiesz, Mysiulku?
                  No wcierka u mnie też powoli dobiega końca.
                  Owa wcierka przyspiesza porost włosów?
                  Aż idę obczaic.
                  • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:54
                    tak, ja nie stosowalam ale wspoldomownik tak i widac ze czupryna bujniejsza i sporo babyhair widac
                  • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:56
                    o tym mowie

astalift.com.hk/en-us/product/index/lf10.344899/astalift-scalp-focus-essence-150ml

w drodze jest kolejna porcja plus szampon i odzywka, bo doszlismy do wniosku, ze jak fedex i tak kasuje za 'obsluge' to nie chociaz jest za co zaplacic im te 50USD tongue_out
                    • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:05
                      Dziękuję pięknie, mysiulku08.
                      Na japanstore stoi za ponad 350 zł.Drogawo.
                      Kiedy mnie fryzjer na angielskim podwórku przystrzygl ,, końcówki tylko,psia jego mać" o dobrych kilka centymetrów,a nie milimetrów, miałam fazę na cokolwiek, co przyspieszy porost włosów. Piłam pokrzywę,drożdże, no i stosowałam wcierki. Porządnego kopa dała mi słynna,węgierska Banfi Hajszesz, teraz mam wcierke od Agafii, ale potem wrócę do Banfi.
                      • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:08
                        wiesz, ze astalift tani nie jest ...
                        • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:43
                          Ano nie jest,ale wiesz co.
                          Chyba znowu zakupie cosik z Astalifta i będzie to krem pod oczy. Świetny jest ten,który teraz używam ( Mayka Skincare), ale ten Astalifta też się przyda.
                          Moja skóra pod oczy uwrażliwiła się bardzo, micela mi się zachciało, durnej babie😱
                          Ale nic to... Jeszcze na zimę mezoterapię i ostrzykiwanie sobie zafunduje.
                          Nie pije,nie palę,to na co mam wydawać?
                          • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:47
                            slusznie prawisz! zubrowki polej tongue_out
                            • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:52
                              No to leje...Mysiulku- na jedną nóżkę raaaazzzz!
                              Ale już za Chiny Ludowe micela sobie nie kupię, oooo co to to nie. To prawda,że cholery odwadniają skore. Jeno olejki będę używać.
                              No i planujemy wyjazd w góry w styczniu, a wtedy dobry SPF bardzo przydatny będzie. No i właśnie krem pod ślepia i zero retinolu.
                              • chatgris01 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 23:02
                                A splukiwalas tego micela? Bo ja uzywam od kilkunastu lat i nic mi nie odwadnia, ale ja je zmywam...
                                • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 23:34
                                  Tak- zawsze spłukuje.
                                  Też używałam micele od kilkunastu lat, najróżniejsze...i tylko dwa zmasakrowały mi skórę: jakiś z Avonu kilkanaście lat temu i teraz niedawno micel z Bielendy . A tak zawsze uwielbiałam ich kosmetyki: kremy,olejek z CBD-,masła do ciała.Tylko ichni micel tak się na mnie zemścił,nie wiem za co😱
                                  • chatgris01 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 23:40
                                    A, to zle zrozumialam-myslalam, ze wszystkie Ci wysuszaja.
                                    Ja uzywalam glownie Crealine, teraz Uriage, i szykuje sie do wyprobowania Garniera. Dzieki za ostrzezenie, bede unikac miceli Bielendy (za to bardzo lubie ich kremy).
                                    • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 00:27
                                      Te z Garniera miewałam i nigdy mi nijakiej krzywdy nie zrobiły. Nawet nasz poczciwy Ziaja Ulga też okazał się przyjazny.
                                      Najbardziej lubię Bi- facil Lancome'a, choć to nie micel akurat, ale teraz przerzuciłam się na olejki i to chyba dożywotnio. Choć wiele dobrego słyszałam o Biodermie Sensibio i może kiedyś zanabede.
                                      Mi jakoś bardzo podchodzą olejki wszelakie, czy to z jojoba, arganowy, konopny. Wszelkie kosmetyki z CBD- kocham miłością wielką.
                                      A co do Bielendy - też kocham ich kremy,olejki,sera,a już masła do ciała to bardzo,bardzo...
                                      • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 00:41
                                        a ja z micelami sie nie polubilam, owszem gdzies na wyjedzie, szpital, ale w domu nie
                                      • mysiulek08 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 07:18
                                        tu masz dwa zestawy, w bardzo dobrej cenie

www.ebay.com/itm/284947750379

www.ebay.com/itm/275395685392

oba z kremem pod oczy, kiedys kupowalam od tego sprzedawcy, kremy oryginalne tylko komunikacja sie nam nie kleila 🤔 a, ze to UK to bedziesz miec najszybciej i najtaniej
                                      • chatgris01 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 10:59
                                        apallosa napisał:

> Mi jakoś bardzo podchodzą olejki wszelakie, czy to z jojoba, arganowy, konopny

Sprobuj olejku z pestek moreli, jest absolutnie genialny.
                                        BTW, ten uniwersalny krem So Bio Etic w wielkiej tubie, ktory dopiero co polecalam w innym watku, oprocz arganowego (i z avocado) zawiera tez morelowy, i jestem przekonana, ze ten ma najwiekszy wplyw na jego skutecznosc (jak sie go nalozy grubo-wchlania sie- na noc, rano skora na twarzy jak u niemowlaka).
                                    • pasquda77 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 07:55
                                      chatgris01 napisała:

> A, to zle zrozumialam-myslalam, ze wszystkie Ci wysuszaja.
                                      > Ja uzywalam glownie Crealine, teraz Uriage, i szykuje sie do wyprobowania Garni
                                      > era. Dzieki za ostrzezenie, bede unikac miceli Bielendy (za to bardzo lubie ich
                                      > kremy).
                                      >
                                      Dla mnie Bielenda płyn micelarny z różową glinką jest ekstra, za to żaden tak nie uczulił jak Garnier...
                                      • chatgris01 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 10:55
                                        Dzieki za ostrzezenie, to przetestuje przed pelnym uzyciem (Garniera).
    • nuclearwinter Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:31
      Mój ostatni zachwyt - róże w płynie Rare Beauty od Seleny Gomez <3 Nie spodziewałam się za wiele, bo w końcu to tylko róż, czego w sumie oczekiwać od samego różu? Tymczasem efekt jest niesamowity. Mają idealne mokre wykończenie (choć są też wersje mat), cudne kolory, niesamowitą pigmentację i naprawdę upiększają twarz, wygląda bardzo świeżo, naturalnie i zdrowo. Tylko trzeba uważać z ilością, wystarczy odrobina. Trzymają się, przynajmniej u mnie cały dzień, pięknie się wtapiają w skórę a do tego jeszcze firma jest cruelty free. Cudowny kosmetyk smile
      • joyce_byers Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:42
        Nie pomagasz (mojemu portfelowi). Jestem w rozkroku w sprawie zakupu. Mam mnóstwo róży. Kocham Nars Orgasm i Milani Luminoso 05. A Rare mnie kusi niesamowicie.
        • nuclearwinter Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 20:48
          Ja też mam mnóstwo róży i generalnie nie spodziewałam się już niczego więcej po różach a tu takie zaskoczenie - o, czegoś takiego jeszcze nie używałam! smile Odrobinka wklepana palcami (i ewentualnie nadmiar rozklepany gąbeczką - tak najlepiej mi się nakłada) i zupełnie inna twarz 🤯
      • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:12
        Czuje się bardzo zachęcona
        • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:25
          Szczerze powiedziawszy,a raczej napisawszy- ja też.
          Ile to dobroci jest na świecie,aż życia nie starczy..coby wypróbować. A tu jak na złość, pysk 🤩zadbany,dobrze utrzymany,tylko malować się za bardzo nie ma jak i po co.
          Jeszcze dodam dwie polecajki:
          - kosmetyki firmy Mafka- są w Hebe. Ich hydrolaty, krem funkcyjny są naprawdę dobre,a już olejek z nasion pomidora i skwalen to dla mnie mistrzostwo świata.
          - kremy,tonik pokrzywowy,sera,olejek z pestek dyni ,mydełka, no wszystko- z Mayka Skincare. Założycielka jest Polką,S są w UK,ale powyżej £70 wysyłają też darmowo do UE. Szczególnie krem pod oczy wręcz wyprasowal mi zmarszczki,jakich się dorobiłam po zmywaniu twarzy micelem, który to micel zaszkodził mi jak rzadko co. Czepilam się produktów pani Sylwii, jak szczerbaty sucharów,ale warto i to bardzo.
          Jeżeli ktoś tu pomyśli,że mam procent od reklamy, to trudno. Nie,nie mam...ale i tak obie firmy będę zachwalać i już.
          • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 21:54
            Spróbuję ten krem pod oczy i ten krem mysiulka i ten róż w dalszej kolejności. Ja nie stosuję ostrzykiwania ani nic, to można powiedzieć, że oszczędzam.
            • apallosa Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 22:01
              Extereso- Można powiedzieć,że wręcz budżetowa opcja.
              Ja mam oczy małe i dość głęboko osadzone i u mnie makijaż oczu daje cały wyraz. Inaczej wyglądam , jak wystraszona 🐭 mysz🤩
              Ostrzykiwanie okolic podocznych dało mi bardzo dużo na plus, no i jeszcze botoks na lwia zmarszczek i czoło. Ostatnio robiłam jakieś pięć lat temu ,warto było bardzo.
              Z tym,że ja jeszcze nie opalam się,słońca unikam jak zarazy, ale noszę soczewki kontaktowe zamiennie z okularami.
              No i wklepuje toniki,sera, maseczki...po kilka razy dziennie.
              • extereso Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 22:06
                Ja kilka razy w tygodniu jestem w saunie, dlatego nie robię.a z tego na pewno nie zrezygnuję.
      • black_magic_women Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 13:40
        Jak ja się na nie czaję! Jest taki w lekko fioletowym odcieniu...
        • black_magic_women Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 13:41
          Oczywiście chodzi mi o róże Seleny.
    • simply_z Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 24.09.22, 22:28
      używałam tego CC, fajny ale trochę się świeciłam niestety...
    • chebellacosa92 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 08:21
      Te polecajki to tylko dla bogatych...
    • alfa36 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 08:22
      Pokaz, proszę, zdjecie. Który to?
    • vivyan Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 10:02
      To ja polecę coś z drugiego bieguna cenowego może 😀
      Wczoraj w rossmanie kupiłam za 9.99 tusz do rzęs Eveline i jest bardzo fajny, podkreśla rzęsy bardzo naturalnie acz wyraziście 😁😁
      • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 10:33
        To Ty?
        Masz przepiękne oczy☺
        • vivyan Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 10:39
          No ja, ja, dzięki bardzo! 😄 (zaznaczam że r chciałam pokazać rzęsy wytuszowane tym nowym nabytkiem, to nie jest post szukający atencji! 🙈😜)
          • nuclearwinter Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 10:56
            Naprawdę piękne oczy! Ja też polecam tusze Eveline, tego akurat nie używałam, ale fioletowy i zielony (wydłużający i pogrubiający) są świetne, jedne z lepszych tuszy jakie miałam - tylko oczywiście trzeba kupić niewyschnięty, czyli nierozkręcony wcześniej przez jakąś klientkę. Do tego nie podrażniają wrażliwych oczu i nie są testowane na zwierzętach. No i cena bardzo przyjazna smile
          • sophia.87 Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 11:03
            Rozumiem. Po prostu stwierdziłam fakt ☺
    • chococaffe Re: Dalsze kosmetykowe polecajki 25.09.22, 11:07
      Kompleks na naczynka Ecospa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka