Dodaj do ulubionych

do ćwiczących w domu

08.11.22, 22:37
Jak to robicie, że się mobilizujecie?
Ćwiczycie z filmikami, czy na pamięć?
Obserwuj wątek
    • gr.ruuu Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 22:40
      Mam program ułożony przez trenerkę, do poszczególnych ćwiczeń mam filmiki pokazujące technikę. Mobilizują mnie efekty smile
    • powodzenia_juno Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 22:46
      Z czasem zaczęli mi to sprawiać przyjemność, po prostu potrzebuję tego ruchu i dobrze się czuję z tym.
      Zaczynałam od ćwiczeń na kartach, teraz ćwiczę na pamięć.
    • taniarada Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 22:47
      Na pamięć .A co to za filozofia .Rower stacjonarny ,ławeczka skośnia + gumy i hantla i do boju .
    • hummorek Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 22:50
      Z filmikami na YouTube (głównie Agata Zając, Caroline Girvan, Heather Robertson). Mobilizacja teraz już przychodzi sama, ćwiczę od maja bardzo regularnie.
      • panna_lila Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 22:54
        ja próbowałam z filmikami, ale one nie wyprzedzająsmile
        Zanim ja zobaczę o co chodzi prowadzącej, to ona już jest w połowie seriisad
        • maslova Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 08:36
          Jak ćwiczę przy filmach Pauli Piotrzkowskiej (Trening Fitness) i Oli Żelazo. Nadążam bez problemu, a nie jestem, delikatnie mówiąc, typem petardy wink
        • hexella Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 09:23
          ale np. Heather pokazuje pod koniec jednego ćwiczenia i w przerwie, co będzie kolejne, nie ma ryzyka, że nie zdążyszsmile
    • kaki11 Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 22:52
      Na pamięć. Przy czym ja ćwiczę w domu tylko ze względu na kręgosłup, więc motywuje mnie mniejszy ból i robię to od takiego czasu, że weszło mi już w krew.
      • panna_lila Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 22:56
        a jakie ćwiczenia robisz na kręgosłup, bo mój kręgosłup bardzo potrzebuje wuefu
        • maslova Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 08:34
          Polecam serię "Zdrowy kręgosłup" Trening Fitness. Treningi prowadzone są w spokojnym tempie, Paula ma bardzo miły, kojący głos, wszystko świetnie tłumaczy. Od tej serii zaczynałam swoją przygodę z domowymi ćwiczeniami, potem stopniowo przechodziłam do bardziej wymagających treningów.
        • kaki11 Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 16:06
          Zestaw ćwiczeń którego nauczyli mnie w trakcie rehabilitacji, więc niestety nic ci nic podlinkować sad
          To jest taki zestaw ćwiczeń rozciągających i stabilizujących
      • bertie Re: do ćwiczących w domu 08.11.22, 23:31
        To ja podobnie, ćwiczę tylko dlatego, że jak nie poćwiczę choć kwadrans codziennie to wszystko zaczyna boleć.
        I u mnie najbardziej się sprawdza ćwiczenie rano, krótko po wstaniu, zanim coś zjem i włączę komputer. Do tego porządne wietrzenie pokoju przed żeby się dobudzić
    • triismegistos Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 00:20
      Nic nie motywuje tak jak efekty. Mam plan treningowy ułożony przez męża, za każdym razem kiedy wprowadzamy nowe ćwiczenia oglądam filmy na YouTube i najpierw lecę na pusto, potem zaczynam od małych ciężarów.
    • suki-z-godzin Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 07:29
      Mysle o tym PO CO to robie i od razu mi sie chce.
      Zawsze mozna tez pojsc w miejsce publiczne i obejrzec zewnetrzne objawy "stanu zdrowia" spoleczenstwa po piecdziesiatce.
    • primula.alpicola Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 07:35
      To kwestia wyrobienia nawyku.
    • babsee Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 08:35
      Cwicze od 2 lat.Poszlam na najpierw do fizjoterapeutki,ktora jest tez trenerem personalnym ona mi dobrala cwiczenia do mojego trybu zycia oraz moich problemow z rwą kulszowa, i jade juz dwa lata. Wyznaczylam sobie na sztywno dwa dni i na maksa tego pilnowalam a potem weszło w nawyk-tak jak dziewczyny piszą.jak nie zrobie, az mnie nosi no i wyrzuty sumienia mam straszne smile
    • borsuczyca.klusek Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 09:28
      Filmiki oglądam wcześniej a potem ćwiczę na pamięć z podcastem kryminalnym na uszach.

Najbardziej motywują mnie efekty.
    • mondaymorning1987 Re: do ćwiczących w domu 09.11.22, 16:14
      Najpierw ćwiczylam z aplikacją ale teraz już z pamięci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka