Dodaj do ulubionych

40 koleżanki

16.11.22, 12:36
Którą sukienkę ubrać? Biała jest cała w cekinach, teraz z tej kolekcji, czarna z letniej, impreza będzie w domu.
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:38
      Będzie piękny wątek😁
      Ktorą wolisz, bez różnicy.
      • szklany.koreczek [...] 16.11.22, 12:44
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • pitupitt Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:48
          Zaczyna się...😂 Ja tam twarzy nie widzę, tylko telefon. nie wiem zatem, na jakiej podstawie twierdzisz "że na twarzy muzeum"...🤣🤦
        • thank_you Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:48
          Jeśli ona jest na twarzy muzeum, to ty jesteś mauzoleum.
          • aandzia43 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:18
            Lascaux i paleolit. I jeszcze Wenus z Willendorfu.
        • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:24
          Obrzydliwy komentarz. Masz ból dudy korku?
          • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:32
            Ból dupy, że aż korek potrzebny 🙄
      • ponis1990 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:53
        Dejcie popkorn. Albo se zrobię jak do domu wrócę.
        • ponis1990 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:54
          A co do meritum, to nie mam zdania bo biała zakryta plaszczem to nie ma co porównywaćsmile
          • ponis1990 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:56
            A dobra doogladalam. To czarna.
      • alexis1121 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 20:51
        Na to liczyłam 🤪
    • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:40
      Nr 2 z tym plaszczem wyglada nonszalancko I tak inaczej ale w zasadzie masz figure modelki i wszystko bedzie ok.
    • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:42
      Pierwszą. Masz super figurę, piękne długie nogi i szkoda niszczyć ten widok długą suknią.
      • fifiriffi Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:05
        Piękne,????
        😮
        • magdallenac Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:11
          Pokaż swoje, to ocenimy.
          • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:26
            Właśnie, chciałabym zobaczyć figury tych hejtujących.
            • chebellacosa92 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 19:14
              figa_z_makiem99 napisała:

> Właśnie, chciałabym zobaczyć figury tych hejtujących.
              Przestań kadzić, ona naprawdę wygląda fatalnie.
              • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 17.11.22, 09:25
                nie chrzań, ma śliczną figurę i piękne nogi
                • alexis1121 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 09:36
                  Dziękuję Bywalec, też tak myślę 😅😘
                  • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 17.11.22, 09:43
                    Mówię jak widzę i myślę. Rozbawia mnie "troska" brzydszych i grubszych pań.
                    • gr.ruuu Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:05
                      Skąd wiesz, że są brzydsze?
                      • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:03
                        za krytyką idą często zazdrość, kompleksy itp
                        • kura17 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:12
                          bywalec.hoteli napisał:

> za krytyką idą często zazdrość, kompleksy itp

czego mi zazdroscisz i jakie sa Twoje kompleksy, skoro czesto mnie krytykujesz? ...
                          • azalee Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:17
                            kura17 napisała:

> czego mi zazdroscisz i jakie sa Twoje kompleksy, skoro czesto mnie krytykujesz?
                            > ...

A to akurat jest oczywiste : INTELIGENCJI
                            • memphis90 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:27
                              Ja to jeszcze włosów (kolor!) i biustu… To nie jest sprawiedliwe, żeby mieć wszystkie 3 zalety naraz…
                              • kura17 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:48
                                > Ja to jeszcze włosów (kolor!) i biustu…

Memphis, powiedz sobie, tak jak nasz kolega "ja tez tak moge miec, nawet lepiej" - i zakup farbe do wlosow smile
                                choc przyznaje, swoj kolor bardzo lubie i za komplement dziekuje!

za to zupelnie nie rozumiem uwagi o biuscie - zupelnie szczerze, nie zazdrosc, nie ma czego.
                                no i skad wiesz, jaki mam biust?? (oprocz tego, ze duzy, bo o tym pisalam). czyzbym po nocy, po pijaku jakas fotke wkleila?? 😳 😱
                                • memphis90 Re: 40 koleżanki 18.11.22, 11:59
                                  Ja farbuję henną, więc z warunkami wyjściowymi etapu wiewiórki nigdy tym nie osiągnę, a jak pomyślę, ze miałabym co 4 tyg pakować rozjaśniacz na odrosty, potem hennę, potem costam… - to mi sie słabo robi… Chyba ze osiwieję dokumentnie i wtedy wreszcie wejdę w idealny odcień pomarańczy…

>no i skad wiesz, jaki mam biust??
                                  Bo pisałaś plus wklejasz kiecki, które nosisz. Mogę sobie wyobrazić - chciałabym mieć biust, który ładnie wyglada w takich kopertowych kiecach, za to chwale sobie mój bardzo podczas joggingu wink
                                  • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 18.11.22, 15:06
                                    A Memfis, a jesteś szczupła ogólnie?
                              • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 17.11.22, 22:58
                                nie lubie ani rudych ani grubych a inteligencje juz mam - nie mam czego zazdrościć
                                • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 18.11.22, 10:49
                                  Jak można rudych nie lubić 🙄
                                  • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 18.11.22, 11:00
                                    Nie podobają mi się, zwłaszcza te farbowane lisy.
                                    • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 18.11.22, 11:22
                                      Nie znasz się 🙄

Wiadomo, że lepsze naturalne, ale niektórym i farbowanie pasuje.
                                      • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 18.11.22, 22:06
                                        borsuczyca.klusek napisała:

> Nie znasz się 🙄
                                        >
                                        > Wiadomo, że lepsze naturalne, ale niektórym i farbowanie pasuje.

Juz ja wiem co mi się podoba a co nie. Jeszcze oryginalne readheady dla mogą być jeśli maja ładna jasna skore, jasne te rude włosy i ładna figurę, ale jeśli babka tezsza i czarne włosy zafarbowala na czerwono, to nie za bardzo podoba mi się, mi osobiście. Wiadomo, komuś się podoba, ale mi nie. Cieszę się ze takie panie maja swoich amatorów. Ale nie musza od razu krytykować szczuplutkiej Alexis.

z rudych lubie Julianne Moore i Amy Adams.
                                        • kura17 Re: 40 koleżanki 19.11.22, 12:22
                                          > [...] jeśli babka tezsza i czarne włosy zafarbowala na czerwono, to nie za bardzo
                                          > podoba mi się, mi osobiście. Wiadomo, komuś się podoba, ale mi nie. Cieszę się
                                          > ze takie panie maja swoich amatorów. Ale nie musza od razu krytykować
                                          > szczuplutkiej Alexis.

co za obrzydliwa manipulacja!
                                          prosze pokazac, gdzie "farbowane rude", czyli miedzy innymi ja, krytykuja figure Alexis.
                                          nigdzie.

(i akurat ja krytykuje tutaj paskudne uwagi dotyczace jej biustu).
                                          • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 21.11.22, 21:25
                                            Jeśli należysz do grupy, która mi się nie podoba, ale nie krytykujesz Alexis, to super, chwała Ci za to, Kuro. Natomiast inne panie przypuściły krytykę Alexis w fałszywej trosce o jej zdrowie?
                                  • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 18.11.22, 11:51
                                    Boruczyca, ja wiem, że forum dla.fan, ale po takich tekstach śmieszkujesz.sobie z bywalcem? No proszę.....
                                    • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 18.11.22, 12:03
                                      A w innym wątku nawet broniłam rikiego. Taka jestem rebellious 🙄
                                      • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 18.11.22, 12:07
                                        Czekam,a zza zniesie bronić bywalca. W tym.watku.
                                        • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 18.11.22, 12:08
                                          Zaczniesz
                                          • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 18.11.22, 12:12
                                            Nie chcę mi się 🙄
                          • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:34
                            kura17 napisała:

> czego mi zazdroscisz i jakie sa Twoje kompleksy, skoro czesto mnie krytykujesz?

Nie krytykuję Cię. Nic Ci nie zazdroszczę. Nie interesuje mnie fizyka.
                            Czasami się śmieję z twoich opowieści ale to nie krytyka.
                            • kura17 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:54
                              oczywiscie - to zupelnie inna sytuacja!!
                              • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:58
                                Kuro, podasz przykład mojej krytyki ciebie?
                                • kura17 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 13:04
                                  pamiec zawodzi?

tak z glowy, bez zadnego szukania
                                  przyklady bezsensownego dowalania:
                                  ze jestem gruba (to do wiekszosci forumek leci).
                                  zarozumiala (Daniela tez uslyszala - czego jej zazdroscisz?).
                                  ze wcale nie jestem taka inteligentna "jak mi sie wydaje".
                                  ze "takim naukowcem" jak ja, to nawet Ty moglbys byc
                                  • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 13:06
                                    Kuro, a czy bywalec do ciebie nie smalil cholewek? Nie byłaś mila to.cię karze. To taki oblech klawiaturowy.
                                  • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 13:28
                                    Kura on tak ma ze wszystkimi, kiedyś do mnie pisał to samo, czymkolwiek się nie zajmujesz on to robi, albo zrobił lepiej. To umniejszacz, który na forum rekompensuje sobie braki z realnego życia. Szkoda prądu.
                                    • kura17 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 13:57
                                      wiem, ze dowala na okraglo.
                                      nie przejmuje sie tym, tylko mu podsuwam lusterko pod jego twierdzenie, ze krytyka czesto oznacza zazdrosc i kompleksy - on krytykuje ciagle - czego sie probuje wypierac.

dzieki za kolejny post to pokazujacy - ciekawe, czego Tobie zazdrosci? ...
                                      • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:10
                                        Ubodło go pisanie wierszy i stwierdził, że on też pisał i drukowali go w czasopiśmie, dostał nagrodę, więc ja na pewno mogę się schować. I była mowa o pracy w IT, on i tak jest lepszy, tylko nikt go nie dostrzegł. Po stylu jego pisania na forum wnoszę, że prawda jest zupełnie inna smile z tego co zauważyłam był już alpinistą, buduje sam dom, a teraz będzie fizykiem. To mizogin i ta jego obleśna udawana uprzejmość.
                                        • daniela34 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:12

> z tego co zauważyłam był już
                                          > alpinistą, buduje sam dom, a teraz będzie fizykiem.

Jezus Maria, Morawiecki pisze na forum???
                                          • alexis1121 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:14
                                            😂😂😂
                                        • kura17 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:27
                                          ubawilas mnie, Figo 😬

> I była mowa o pracy w IT, on i tak jest lepszy,
                                          > tylko nikt go nie dostrzegł.

no tez powtarzam, ze nobel z fizyki mi sie nalezy, tylko nikt tego jeszcze nie dostrzegl ...
                                          • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:32
                                            No nie ? smile Masz pecha, bo się czymś wyróżniasz, to go przyciąga i zaczyna się chwalić, że jest lepszy albo nie jesteś dość dobra w tym co robisz.
                                          • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:35
                                            Zaobserwowałam też, że lubi się kleić do kobiet, takie małe prowokacje z podtekstem seksualnym i wtedy bryluje. Dekoncentruje go tylko to, że jakaś kobieta może być od niego lepsza w jakiejkolwiek dziedzinie i zawsze wraca powielając ten sam schemat.
                                            • kura17 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:49
                                              to sa typowe zachowania mizogina.
                                  • bywalec.hoteli Re: 40 koleżanki 17.11.22, 22:20
                                    jestes gruba j zarozumiała - czy to krytyka?
                        • gr.ruuu Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:46
                          Piękne kobiety też mają kompleksy i potrafią być strasznie wredne. Szczególnie, jak od dzieciństwa były utrzymywane w przekonaniu, że ładnym wolno więcej i mogą być chamkami, bo są atrakcyjne.
                        • fifiriffi Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:48
                          bywalec.hoteli napisał:

> za krytyką idą często zazdrość, kompleksy itp

Buhaha
                          Sorry, ale tu pies z budą przeleci.
                          Ale też rozumiem... o gustach się nie dyskutuje wink
                • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 09:48
                  Nogi piękne przy mega szczuplosci to ma Rubik. Daleko nogom autorki do Rubikowej.
                  • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:12
                    Ale Rubik jest zawodową modelką a nie umniejszając nikomu uczestniczką forum dla pań w średnim wieku 🙄
                    • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:13
                      *nie
                    • gr.ruuu Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:33
                      Zawsze mnie to bawi, że wygląd zwykłych kobiet jest porównywany do wyglądu kobiet, dla których wyglądanie to praca. A jakoś nikt się nie wyrywa do porównywania inteligencji przeciętnej kobiety do inteligencji wybitnych naukowczyń.
                      • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:45
                        Ja nie porównuje osob, tylko stwierdzenie, że autorka ma super nogi. No nie ma. No i co z tego, no nic, toż se w sklepie nie kupi nowych.
                        Na marginesie nie kazda modelka ma zgrabne nogi. Akurat Rubik ma.
                        I inteligencje tez się porównuje. Na tym forum tez.
                    • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:48
                      Rubik jest też mega szczupla i nie ma 20 lat.
                      Zapewne autorka tez mogłaby być modelką jeśli brałoby się tylko figurę pod uwage
                      • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:52
                        Rubik ma przede wszystkim niepodważalny magnetyzm.
                        • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 11:13
                          Owszem ma. Co nie zmienia faktu, że nogi ma doskonale.
                          Jeszcze można zauważać, że coś jest ładniejsze. I chyba można to napisać. To nie jest obrażliwe.
              • annaboleyn Re: 40 koleżanki 17.11.22, 09:48
                Czyli Ty jesteś obiektywna, ale Figa kadzi. Logika to surowa pani wink
            • annaboleyn Re: 40 koleżanki 17.11.22, 09:47

> Właśnie, chciałabym zobaczyć figury tych hejtujących.

Niektórych chwalących tez nie chcesz, uwierz wink Ale ja uważam, że ona wygląda bardzo ładnie i w worku po kartoflach też jej będzie dobrze, taki urok szczupłych sylwetek. Problem, w czym lepiej. Uważam, ze ten zestaw ze spodniami i bluzką na jedno ramię pasuje do okazji i niczego jej z wyglądu nie ujmuje smile
              • alexis1121 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 09:56
                I dokładnie tak się ubiorę, plus sweter czy marynarka, bo rzeczywiście może być zimno.
                • annaboleyn Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:48
                  Team jakiś fajny sweter, kaszmir czy coś smile W sensie cienki, lekki, ale ciepły smile
    • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:42
      Czarna w ogóle mi się nie podoba. W białej wyglądasz ślicznie od przodu. Z tyłu coś dziwnego się dzieje.
      • jednoraz0w0 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:56
        Z tylu wygląda jakby wyszła z wanny i się zawinęła w ręcznik.
      • frytulek [...] 16.11.22, 13:23
        • borsuczyca.klusek Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:26
          A wiesz, że takie teksty to body shaming? 🙄
          • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:33
            Dokladnie tak. Jprdl. Dojrzale, zdalo by sie babony, a nie wiedza, ze jest masa typow sylwetek, w tym i takie szczuple i drobne.
          • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:36
            Dostaję piany na takie teksty. A jakby pocisnąć pani w większym rozmiarze, to byłby bodyshaming. Tak jak się użalały nad tą z programu 10 lat młodsza. Ludzie są niereformowalni.
            • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:38
              Bo to bylby bodyshaming. Wredne i nieproszone 'dobre rady' odnosnie KAZDEGO typu sylwetki (i nie tylko bo tez rozstepow, zmarszczek, pieprzykow, blizn, itd) to jest bodyshaming.
          • frytulek Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:42
            borsuczyca.klusek napisała:

> A wiesz, że takie teksty to body shaming? 🙄
            >
            A po polsku to jak? 🙄
            • gr.ruuu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:43
              Po polsku to chamstwo
              • frytulek Re: 40 koleżanki 17.11.22, 12:37
                Nie podskakuj, skarbie
                • memphis90 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 14:31
                  A co się wydarzy? Bo nie wiem, czy robić popcorn czy gotować wodę na kisiel…
    • podaje_haslo_okon Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:43
      Według mnie biała wygląda lepiej na tej figurze.
      • jasnozielona_roslinka Re: 40 koleżanki 16.11.22, 17:19
        Też tak uważam
    • triismegistos Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:43
      Czarną. Bałabym się że ta biała spadnie mi z cycków.
      • frytulek [...] 16.11.22, 13:24
        • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:33
          Wez skoncz z tym bodyshamingiem.
          • frytulek Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:43
            melisananosferatu napisała:

> Wez skoncz z tym bodyshamingiem.

Po polsku już nie umiesz?
            • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:00
              Bywalec sliniacy się pod innym nickiem?
              • magdallenac Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:05
                Nie, to nie Bywalec. Wygląda na tego kmiotka, który dostaje wzmożenia, gdy ujrzy słowo w obcym języku.
                • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:12
                  Oba byty fuj
            • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:07
              A ty po angielsku nie umiesz?
    • magdallenac Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:45
      W czarnej będzie Ci zimno. Biała jak na domową imprezę jest dość formalna, a od tyłu wygląda trochę jak ręcznik owinięty wokół ciała po kąpieli. Pokaż co tam jeszcze masz!
      • alexis1121 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:51
        Wrócę do domu wieczorem, to coś tam jeszcze wkleję, ale za dużego wyboru na sezon zimowy nie mam.
        • aqua48 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:33
          alexis1121 napisał(a):

> Wrócę do domu wieczorem, to coś tam jeszcze wkleję, ale za dużego wyboru na sez
          > on zimowy nie mam.

Eee, żadna z tych dwóch sukienek nie jest przeznaczona na sezon zimowy moim zdaniem. No chyba że biała z wełny smile
          I nie, żadna mi się nie podoba. Czarna za dużo odkrywa, biała z tyłu leży fatalnie.
          • thank_you Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:59
            1. Nie wiadomo, czy leży fatalnie, bo zdjęcie jest "przepozowane", jakbyś przyjęła taką pozę, to każda sukienka by tak wyglądała (poza totalnie obcisłymi).
            2. Poza tym nie widać też cekinów, które będą lśniły przy każdym ruchu.
            3. Impreza w domu nie jest równoznaczna z domówką. Skoro Alexis szuka bardziej widowiskowej kreacji to oznacza, że tak u nich wyglądają imprezy w domu.
            Mnie się podoba, bardzo lubię ten typ sukienek. Nie zawsze chcemy podkreślać wszystkie swoje atuty, a zakrywać defekty - ja często noszę coś, co niby nie pasuje ale czuję się w tym świetnie i to widać.

• magdallenac Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:08
              No właśnie wydaje mi się, że to nie taka zwykła domówka w mieszkaniu, ale Alexis nie uściśliła, więc wszyscy widzą Alexis siedzącą przy stole nad talerzem wędlin w wytwornej sukni wieczorowej.
              • thank_you Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:18
                To jest chyba oczywiste, skoro rozważa takie kreacje a nie dżinsy i biały top lub bawełnianą sukienkę (😲). smile
              • jednoraz0w0 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:35
                Pisała ze możliwe ze koleżanka będzie oszczędzać na ogrzewaniu wiec mnie to na domówkę może wyglądać
                • thank_you Re: 40 koleżanki 16.11.22, 14:40
                  Nie, nie pisała. Odpowiedziała żartem na durny komentarz.
              • alexis1121 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 20:53
                😂 to będzie dokładnie taka domówka. Przemyślałam to i pójdę skromniej ubrana.
                • jednoraz0w0 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 23:02
                  No to jeśli nasiadówka w niedogrzanym pomieszczeniu to ten czarny top z portkami najlepsze, bo nogi ci nie zmarzną i masz sporo opcji czegoś dodatkowego na górę jak bedzie za zimno. Niezależnie od wyglądu, ja bym żadnej z tych kiecek na imprezę w zimie nie założyła, bo mam tak, ze jak mi nogi zmarzną to cały czas chce mi się sikać 🙈
                  • m_incubo Re: 40 koleżanki 17.11.22, 10:03
                    Mam tak samo big_grin
        • barattolina Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:44
          Podasz markę tej białej kiecki? PLS. Jest idealna.
          • alexis1121 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 20:53
            To zara, jest na stronie.
            • barattolina Re: 40 koleżanki 17.11.22, 12:46
              wyprzedana niestety
    • kotejka Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:45
      ojej
      no nie wiem, ale ta biała nie jest dobra
      wyglada jakbys wyszla spod prysznica i owinela sie recznikiem
      poszlabym w mniej golizny, z serca radze
      czyli wiecej podkreslenia subtelnej kruchej delikatnej smuklosci
      niz doslownych golych kosteczek
    • majenkir Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:46
      Sukienki nie mój klimat, ale
      #bodygoals 😍
    • drilka Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:47
      Z tych dwóch - białą.
    • mikams75 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:47
      Choinke ubrac wink
      A poza tym to te biala i plaszcz do tego koniecznie. Wprawdzie wyglada jakbys sie okrecila recznikiem po kapieli ale plaszcz sie przyda, moze kolezanka oszczedza juz na ogrzewaniu.
      • alexis1121 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:51
        Hehe, to Niemka więc może być 😅
    • koko8 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:48
      Druga. Ale w połączeniu z płaszczem.
      Od siebie proponuję cekinową mini, przywołaną w innym wątku, czarną.
    • thank_you Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:51
      Z tych dwóch - biała, na zdjęciach nie widać cekinów ale wierzę, że na żywo wygląda bardziej szałowo. smile
      • alexis1121 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:52
        Dzięki, ku tej się skłaniam.
        • bye-bye Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:59
          I tego się trzymaj.
          W białej obłędnie😍
    • kabaret234 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:53
      najpierw przytyć 2-3 kilo, serio
      • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 12:56
        He?! Ona prosila o porade modowa czy sylwetkowa?
        • frytulek Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:43

> He?! Ona prosila o porade modowa czy sylwetkowa?

Jest wolność słowa czy nie?
          • gr.ruuu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:45
            Jesteś idiotką, to tak w ramach wolności słowa i z troski - może rozważysz zmądrzenie.
            • frytulek Re: 40 koleżanki 17.11.22, 12:40
              gr.ruuu napisała:

> Jesteś idiotką, to tak w ramach wolności słowa i z troski - może rozważysz zmąd
              > rzenie.

“Idiotka”? Tak cie mamusia wychowala? Brawo dla niej 👏🏼👏🏼
              • rosapulchra-0 Re: 40 koleżanki 20.11.22, 16:22
                A ty nie dość, że chamka, to jeszcze niedouk w czytaniu ze zrozumieniem.
          • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:48
            Mylisz wolnosc slowa z chamstwem.
            • kabaret234 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 15:22
              Melisanosferatu - żebym ja ci tu chamstwa nie pokazała. A skoroś taka wojownicza, to ciekawe jaki BMI ma wątkodajka. Mnie nie interesuje, ale sama może sobie obliczyć - w każdym razie to widać i nie jest to piękne. Grubej bym nic nie napisała, bo wiem, jak ciężko schudnąć, ale zagładzać się po to żeby wyglądać niekorzystnie? Alexis, jedz więcej póki jeszcze nie wydają tylko na kartki. Potem będziesz płakać ze złości na siebie samą
              • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 15:26
                No chamka jestes, juz nic nie musisz wiecej pokazywac, serio.
                • kabaret234 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 17:03
                  W tym co napisałam nie ma nic chamskiego, naprawdę. Za to ty jesteś pasywno-agresywnyn złośliwcem. Nie każda opinia odmienna od Twojej albo jedynej dopuszczalnej - ojej Alexis jakaś ty śliczna - jest od razu chamska. Natomiast chamstwem jest wprowadzanie cenzury na wyrażanie własnych poglądów
                  • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 17:40
                    No to ja mam poglad, ze jestes chamka. Czemu chcesz mnie cenzurowac? 😀
                  • anomaliapogodowa81 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 21:15
                    Kabaret, jesteś totalnym ćwokiem.
                  • gryzelda71 Re: 40 koleżanki 17.11.22, 12:50
                    Twój wpis jest ignorancki.
                    Wie to kazda szczupla chcąca przytyć. Wystarczy wiecej jeść......
                    Jedno zdanie a.tyle osób wyleczonych.
            • frytulek Re: 40 koleżanki 17.11.22, 12:42

> Mylisz wolnosc slowa z chamstwem.

Subiektywna opinia to chamstwo?
              W takim razie z ciebie jest Cham Central
      • bye-bye Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:05
        Świetna rada, serio😳

Żal nie skorzystać z tak serdecznej porady. Niestety Alexis raczej nie ma tendencji do tycia, więc może jej to zająć trochę czasu. Pytanie czy jubilatka przesunie imprezę🤔
        • hrabina_niczyja Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:07
          Ale może wybrać sukienkę bardziej okrywającą 😛
      • bywalec.hoteli [...] 16.11.22, 13:08
        • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:09
          Twoj komentarz jest na takim samym poziomie co 'dobra rada', ze Alexis powinna przytyc.
          • bye-bye Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:59
            No niestety😏
      • gr.ruuu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:14
        Dlaczego? Ubranie dobiera się do ciała, a nie ciało dopasowuje do ubrania
      • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:29
        A ciekawe jakby tobie ktoś doradził "serdecznie" , że powinnaś schudnąć z 10 kg. To już byłby zamach na cialopozytywnosc, bodyshaming?
        • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:34
          To tez bylby bodyshaming.
        • hrabina_niczyja Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:36
          Tak szczerze to mi ktoś tak kiedyś doradził. I schudłam 😛 W niektórych przypadkach to nie bodyshaming, a troska. Aktualnie tak samo doradzam mojej kuzynce przytycie bo ze zgrabnej laski zrobiły się kości.
          • ichi51e Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:38
            taka falszywa troska guzik daje
            • hrabina_niczyja Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:42
              A skąd wiesz, że ta troska była fałszywa? W moim przypadku była prawdziwa i bardzo motywującą.
          • melisananosferatu Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:41
            Chamskie to jest i tyle. Nie wiesz dlaczego ktos wyglada tak, jak wyglada. Czesto ma po prostu konkretny typ sylwetki i tak, jak drobna, szczupla dziewczyna z mega metabolizmem nie przytyje, tak wysoka, postawna dziewczyna, ktorej kazda zdjedzona oliwka sie odklada nie bedzie wiotka baletnica.
          • figa_z_makiem99 Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:43
            To jest twoja opinia i warto ją zachować dla siebie, niektórzy są naturalnie drobni i szczupli nawet w dojrzałym wieku. Może lubi też uprawiać sport? I dobrze się z tym najwyraźniej czuje.
            • hrabina_niczyja Re: 40 koleżanki 16.11.22, 13:49
              Ale opinie wobec kogo? Mojej kuzynki? Nie, nie zamierzam tego zachowywać dla siebie, bo szkodzi sama sobie i wyniszcza własne zdrowie.