Dodaj do ulubionych

Fascynacja koleżanką w pracy

23.11.22, 22:18
Ostatnimi czasy bardziej polubilam swoją obecną koleżankę z pracy. Sporo rozmawiamy, dużo na tematy dotyczące pracy, ale też pojawia się sporo tematów prywatnych, żartów itp. Widzę, że ona też mnie lubi, czasem mam wrażenie, że inicjuje kontakt fizyczny, dotyka mojej ręki, staje bardzo blisko, ja też mam na to ochotę. Dodam, że obie mamy facetów, ona męża, ja narzeczonego i nigdy czegoś takiego nie czułam. Łapię się na tym, że nie mogę się doczekać aż ją zobaczę albo z nią porozmawiam. Jestem skołowana.
Obserwuj wątek
    • bylam.stara.mostowiakowa Re: Fascynacja koleżanką w pracy 23.11.22, 22:20
      Żeby życie miało smaczek
      ...
    • nena20 Re: Fascynacja koleżanką w pracy 23.11.22, 22:34
      Oj tam, jak masz ochotę korzystaj, śmiało
    • milva24 Re: Fascynacja koleżanką w pracy 23.11.22, 22:39
      Gdzieś słyszałam, że niewielu ludzi jest w 100% heteroseksualnych. Ale ja bym się w żadne romanse w pracy nie bawiła.
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Fascynacja koleżanką w pracy 24.11.22, 09:27
      Kobieta ma męża zostaw ją w spokoju.
    • trampki-w-kwiatki Re: Fascynacja koleżanką w pracy 24.11.22, 09:33
      Szybko te ferie się w tym roku zaczęły.
      Z jakiego jesteś województwa?
      Chyba, że to zdalna szkoła znowu wjechała.
    • feel_good_inc Re: Fascynacja koleżanką w pracy 24.11.22, 12:04
      Tam za rękę łapie - jak zacznie za cycki, to będzie się czym ekscytować. Poza tym taka nie wyśle ci zdjęcia penisa, więc nie będziesz wiedzieć na czym stoisz.
      Ale uważaj, bo związki lesbijskie mają najwyższy poziom raportowanej przemocy domowej ze wszystkich, więc może się skończyć podbitym tym czy owym.
      • woman_in_love Re: Fascynacja koleżanką w pracy 24.11.22, 12:05
        Poza tym taka nie wyśle ci zdjęcia penisa

hmm.. hm... hm....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka