Dodaj do ulubionych

emamy Kopenhaga, helpunku :)

18.09.23, 18:48
Potrzebuję jakieś namiary na budżetowe sklepy (stacjonarne w Kopenhadze lub internetowe generalnie w Danii) z takim asortymentem jak kuchenka mikrofalowa i czajnik elektryczny 😀
Nie znam za bardzo specyfiki tego kraju a i język poszukiwań nie ulatwia...
Będę baaardzo wdzięczna za każdy namiar...
Obserwuj wątek
    • snakelilith Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 18:58
      O ile wiem, to takie rzeczy można kupić dosyć ekonomicznie w sklepach Føtex i Bilka.
      • snakelilith Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 19:06
        Tu np. link do mikrofalówek:;www.foetex.dk/koekkenudstyr/koekkenapparater/mikroboelgeovne/pl/mikroboelgeovne/

Dodam jeszcze, że czajnik elektryczny można kupić często też w supermarketach jak Lidl, Kvickly, Fakta, Rema1000. Oczywiście, nie stale, ale warto na stronach internetowych sprawdzić aktualne promocje (Avis).
        • y_y Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 19:28
          dzięki wielkie!! jutro będzie szukane ❤️❤️
    • skat_0 Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 19:31
      Elgiganten.dk i power.dk to najwieksze sklepy z agd, stacjonarne i w necie. Sprawdz gdzie masz blizej.
      mikrobølgeovn mam z firmy obh nordica.
      A minetilbud.dk to strona z gazetkami z aktualnymi promocjami ze sklepow
      • asia.sthm Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 19:36
        OBH Nordica - designing good life 👍
        No reklama tak twierdzi
        • skat_0 Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 19:48
          Hehe, No design zgrabny i nie narzekam na ich sprzęt. Mam też mikser ręczny już naście lat i nie do zajechania
    • blondzidelko Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 20:59
      Pytasz co prawda o sklepy, ale drugi obieg rządzi jeśli ma być tanio. Reshopper to aplikacja na taki handel prywatny (w zakładce bolig).
      Jest jeszcze Kop og Kande i tu tanio tez. A jak może być internetowo z darmowa dostawa na drugi dzień to polecam coolshop.dk
      • y_y Re: emamy Kopenhaga, helpunku :) 18.09.23, 22:45
        dziewczyny, jesteście jak zwykle niezawodne. e-matka to skoncentrowana mądrość zbiorowa, sieć neuronowa o globalnym zasiegu 🥰🥰

Bardzo wszystkim dziękuję, bedziemy sprawdzać każdy trop 😀

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka